Yani sivil özgürlüklerimizin ve demokrasimizin yıkılmasına suç ortağı ve / veya katılmıyorlar.

Belki Ted Cruz? Yine de 2012’den beri Kongre’de olduğu için ona karşı oldukça şüpheci olsam da. Washington’da ne kadar uzun kalırsanız, o kadar yozlaşırsınız.

En azından şimdilik, evdeki bazı birinci sınıf öğrencilerinin ülkeyi yok etmeye çalışmadığını tahmin ediyorum.

37 Comments

1. selam arkadaşlar sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler

2. Bu konu : ” Kim, sence gerçekten Kongre Halkı için olduğunu sanıyorsun ” çok güzel. Mrb siteniz inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 319

3. Bursa dan kimler var. Kim, sence gerçekten Kongre Halkı için olduğunu sanıyorsun . Merhabalar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 271

4. selamun aleyküm siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

5. Kars merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 20-05-2021 03:43:50

6. Selamlar bu web sitesi yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım

7. Selam herkese paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler

8. Çorum merkezden ben hatice. Merhaba herkese sayfanız valla dikkat çekici, saolun 21-05-2021 23:38:31

9. Kastamonu merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 22-05-2021 23:51:22

10. Bu konu : ” Kim, sence gerçekten Kongre Halkı için olduğunu sanıyorsun ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Aylin – 212

11. Bu konu : ” Kim, sence gerçekten Kongre Halkı için olduğunu sanıyorsun ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 449

12. Bu konu : ” Kim, sence gerçekten Kongre Halkı için olduğunu sanıyorsun ” çok güzel. Mrb paylaşımın yeminle güzel, şukuladım , ziya – 351

13. Bu konu : ” Kim, sence gerçekten Kongre Halkı için olduğunu sanıyorsun ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 239

14. Muş merkezden ben ziya. Selam paylaşım süper ötesi mükemmel, şukuladım 26-05-2021 20:05:52

15. Kayseri merkezden ben ali. Selam sayfan inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 01-06-2021 16:24:28

16. Bingöl dan kimler var. Kim, sence gerçekten Kongre Halkı için olduğunu sanıyorsun . Selamın aleyküm web siteniz harbiden çok güzel, facebookta paylaştım , hatice – 405

17. Bu konu : ” Kim, sence gerçekten Kongre Halkı için olduğunu sanıyorsun ” çok güzel. Selam herkese sayfan süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 417

18. Bu konu : ” Kim, sence gerçekten Kongre Halkı için olduğunu sanıyorsun ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 446

19. Bu konu : ” Kim, sence gerçekten Kongre Halkı için olduğunu sanıyorsun ” çok güzel. Selam paylaşımın valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 75

20. elif yılmaz Reply

Artvin dan kimler var. Kim, sence gerçekten Kongre Halkı için olduğunu sanıyorsun . Merhabalar paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 223

21. Bu konu : ” Kim, sence gerçekten Kongre Halkı için olduğunu sanıyorsun ” çok güzel. Mrb web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 26

22. elif yılmaz Reply

Bursa merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 23-06-2021 20:03:29

23. Bu konu : ” Kim, sence gerçekten Kongre Halkı için olduğunu sanıyorsun ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 36

24. Çanakkale dan kimler var. Kim, sence gerçekten Kongre Halkı için olduğunu sanıyorsun . Mrb web sitesi inanki çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 280

25. İzmir dan kimler var. Kim, sence gerçekten Kongre Halkı için olduğunu sanıyorsun . Merhaba herkese sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 72

26. Bu konu : ” Kim, sence gerçekten Kongre Halkı için olduğunu sanıyorsun ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 160

27. Bu konu : ” Kim, sence gerçekten Kongre Halkı için olduğunu sanıyorsun ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , mehmet – 438

28. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kim, sence gerçekten Kongre Halkı için olduğunu sanıyorsun ” çok güzel. Merhaba herkese web siten ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 484

29. Yalova merkezden ben . merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 15-07-2021 09:56:41

30. Kayseri merkezden ben ahmet. Merhaba bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 16-07-2021 19:57:03

31. Antalya dan kimler var. Kim, sence gerçekten Kongre Halkı için olduğunu sanıyorsun . Merhaba siten ciddiyim hayran edici, saolun , gaye – 493

32. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, sağolun

33. Afyon dan kimler var. Kim, sence gerçekten Kongre Halkı için olduğunu sanıyorsun . Merhaba herkese siteniz valla mükemmel, teşekkürler , ali – 298

34. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kim, sence gerçekten Kongre Halkı için olduğunu sanıyorsun ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha billaha güzel, şukuladım , elif yılmaz – 139

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link