ABD’nin her yerinde vakalar “artan” olurken, sorum şu ki, kim test ediliyor ki?

Tıbbi nedenlerle aşı olamayanlar dışında, Fauci ouchy isteyen herkes bunu yapma fırsatı buldu.

Medya, bu delta çeşidinin bir “aşılanmamış pandemisi” yarattığı izlenimini veriyor.

…Ancak bu noktada, aşılanmamış olanlar, başından beri şüpheci olan ve Covid olup olmadığını görmek için yakındaki bir test merkezine koşan son kişiler olacaktır.

Yanlış mıyım?

Bana öyle geliyor ki ürkütücü delta varyantından korkan insanlar zaten aşılanmışlar.

Sanırım buradaki komplo, ya vaka sayılarının tamamen uydurma olması ya da çoğunlukla aşılı insanlardan oluşması.

Dalga geçiyorsam özür dilerim. Umarım harika bir gün geçirirsin.

66 Comments

1. Burdur merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler 07-08-2021 16:49:57

2. Bu konu : ” Kimler COVID için test ediliyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 311

3. Bu konu : ” Kimler COVID için test ediliyor? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz gerçekten mükemmel, teşekkürler , ziya – 451

4. Merhaba herkese siten ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım

5. Isparta merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler 07-08-2021 16:52:20

6. Adana dan kimler var. Kimler COVID için test ediliyor? . Merhabalar siteniz cidden çok hoşuma gitti, sağolun , emin – 317

7. Bu konu : ” Kimler COVID için test ediliyor? ” çok güzel. Merhaba web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 318

8. Merhaba herkese paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım

9. Kayseri merkezden ben . Merhaba herkese sayfa harbiden iyi, twitter da paylaştım 07-08-2021 17:02:05

10. Selam web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

11. Hatay merkezden ben . merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 07-08-2021 17:05:11

12. Slm bu web sitesi harbiden çok güzel, face de paylaştım

13. Bu konu : ” Kimler COVID için test ediliyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanki hayran edici, teraziye tıkladım , memo – 439

14. Bu konu : ” Kimler COVID için test ediliyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , – 86

15. Bartın merkezden ben ahmet. Mrb sayfan valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-08-2021 17:10:00

16. Kütahya dan kimler var. Kimler COVID için test ediliyor? . Merhaba paylaşımınız gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 38

17. Hatay merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfan vallaha çok hoşuma gitti, sağolun 07-08-2021 17:14:17

18. Diyarbakır dan kimler var. Kimler COVID için test ediliyor? . selam arkadaşlar siten inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 272

19. Tokat merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım 07-08-2021 17:19:04

20. Aydın merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın vallaha mükemmel, sağolun 07-08-2021 17:21:20

21. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki güzel, twitter da paylaştım

22. Mrb paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler

23. Karabük dan kimler var. Kimler COVID için test ediliyor? . Selamın aleyküm paylaşım yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 255

24. Artvin merkezden ben emin. Merhaba siteniz harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-08-2021 17:26:41

25. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfa gerçekten dikkat çekici, şukuladım

26. Kütahya merkezden ben . Selam herkese sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 07-08-2021 17:31:42

27. Bu konu : ” Kimler COVID için test ediliyor? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 322

28. Bu konu : ” Kimler COVID için test ediliyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 139

29. elif yılmaz Reply

Yozgat dan kimler var. Kimler COVID için test ediliyor? . Slm paylaşım valla hayran edici, sağolun , elif yılmaz – 340

30. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kimler COVID için test ediliyor? ” çok güzel. Mrb web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , elif yılmaz – 341

31. Bu konu : ” Kimler COVID için test ediliyor? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , Hasan – 355

32. Merhaba herkese web siteniz valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım

33. Bu konu : ” Kimler COVID için test ediliyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanki iyi, saolun , ahmet – 215

34. Samsun dan kimler var. Kimler COVID için test ediliyor? . merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , ahmet – 6

35. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfan harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 07-08-2021 19:30:56

36. elif yılmaz Reply

Uşak merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfanız vallaha billaha iyi, saolun 07-08-2021 19:37:57

37. Adıyaman dan kimler var. Kimler COVID için test ediliyor? . Mrb web sitesi harbiden mükemmel, sağolun , gaye – 61

38. Bolu dan kimler var. Kimler COVID için test ediliyor? . Merhaba siten harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , ziya – 274

39. Ağrı dan kimler var. Kimler COVID için test ediliyor? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok iyi, tebrikler , – 297

40. Antalya merkezden ben ziya. Merhabalar siten cidden mükemmel, face de paylaştım 08-08-2021 18:55:19

41. Muğla dan kimler var. Kimler COVID için test ediliyor? . merhaba arkadaşlar web siten gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 109

42. Karaman dan kimler var. Kimler COVID için test ediliyor? . selam arkadaşlar siten gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 123

43. Selam herkese siteniz cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

44. Merhabalar paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

45. Kilis merkezden ben memo. Merhaba siten süper ötesi hayran edici, tebrikler 13-08-2021 22:21:51

46. Merhabalar web sitesi gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım

47. Aydın merkezden ben ali. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım 22-08-2021 15:02:07

48. Iğdır dan kimler var. Kimler COVID için test ediliyor? . Mrb paylaşımın cidden iyi, facebookta paylaştım , banu – 5

49. Kastamonu merkezden ben banu. Selam web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler 24-08-2021 12:04:57

50. Bartın dan kimler var. Kimler COVID için test ediliyor? . Mrb paylaşımın inanılmaz iyi, tebrikler , hatice – 281

51. selamun aleyküm sayfan inan ki hayran bıraktı, sağolun

52. Bu konu : ” Kimler COVID için test ediliyor? ” çok güzel. Slm paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , – 291

53. Muğla dan kimler var. Kimler COVID için test ediliyor? . selam arkadaşlar web siten süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , doruk – 308

54. Bu konu : ” Kimler COVID için test ediliyor? ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha hoşuma gitti, şukuladım , banu – 192

55. Bu konu : ” Kimler COVID için test ediliyor? ” çok güzel. Selamlar siten inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 315

56. Çanakkale merkezden ben . Slm siten vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım 29-08-2021 23:12:32

57. Bu konu : ” Kimler COVID için test ediliyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi yeminle dikkat çekici, tebrikler , Aylin – 201

58. Konya dan kimler var. Kimler COVID için test ediliyor? . Selam siteniz gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler , – 431

59. Muğla merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim iyi, teşekkürler 10-09-2021 15:03:45

60. Niğde merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siteniz valla dikkat çekici, teşekkürler 20-09-2021 21:10:13

61. Bu konu : ” Kimler COVID için test ediliyor? ” çok güzel. Selamlar sayfan harbiden güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 304

62. Erzincan merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşımın inanılmaz hayran edici, teşekkürler 24-09-2021 21:52:18

63. Selam herkese paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment