Kimlik krizi

İnsanların şüphelendiği binlerce sahte kimlik gönderiminin seçmen dolandırıcılığı amacıyla olabileceğini hatırlıyor musunuz?

Bence bu, tek güvenilir kişisel tanımlama biçiminin implante edilebilir bir RFID çipi olması gerektiğini öne sürmekle ilgili olabilir.

Postayla oy vermenin akıl almaz çılgınlığı, aslında insanları tanımlamak için yanılmaz bir araca olan ihtiyacı göstermek içindir. Sahtecilik nedeniyle seçmen kimliği yetersiz.

Fiziksel özerkliğin önündeki yasal engelleri ortadan kaldırmak için zorunlu aşıların uygulanması gerekir – böylece RFID çipi zorunlu hale getirilebilir.

Biyometrik bilgiler bir kez çalındığında geri alınamayacağı için biyometri kullanılamaz. Tek seçeneğiniz toplumdan çıkmak olacaktır, çünkü yeni bir biyometrik kimlik elde edemezsiniz.

Akıllı telefonlar ve diğer karmaşık elektronik cihazlar, bilgisayar korsanlığına karşı çok savunmasızdır.

Görünüşe göre her şey, implante edilmiş bir RFID kimlik çipini “tek seçenek” haline getirmeye yönelik.

“Kimlik krizi” üzerine 16 yorum

1. Muş merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 26-08-2020 18:53:48

2. Adıyaman merkezden ben ziya. Merhaba paylaşım inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 26-09-2020 03:06:21

3. Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım 02-10-2020 10:14:32

4. Bu konu : ” Kimlik krizi ” çok güzel. Slm web siteniz valla hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 356

Yorum yapın