Korona, maskeler, aşı takıntıları net bir şekilde sona erdi … bundan daha fazlası yok … Aşı pasaportu yok veya kimlik kontrolü yapan insanlar yok … lojistik değil … mantıklı değil … amaç … insanlar hayatlarının 1 1 / 3’ünde sikişti (her halükarda bazı insanlar) … sadece bittiğini anlayın … her neyse cOvid

… Constant_Challenge_6 tarafından gönderilen
[comments]

27 Comments

1. Yozgat dan kimler var. Kimse anlamıyor mu? . Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 218

2. Bartın merkezden ben gaye. Slm web siten harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-05-2021 06:26:05

3. Gürbüz Reply

Mrb paylaşımınız süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım

4. Selam herkese siteniz harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

5. Bu konu : ” Kimse anlamıyor mu? ” çok güzel. Selam paylaşımınız cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 434

6. Gürbüz Reply

Bursa dan kimler var. Kimse anlamıyor mu? . Selam bu web sitesi harbiden güzel, saolun , Gürbüz – 31

7. İzmir merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siteniz valla çok iyi, şukuladım 15-05-2021 14:06:42

8. Merhaba web siteniz harbiden hayran edici, face de paylaştım

9. Manisa merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten inanki dikkatimi çekti, sağolun 16-05-2021 19:10:07

10. Bu konu : ” Kimse anlamıyor mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 412

11. selam arkadaşlar siteniz harbiden hayran edici, teraziye tıkladım

12. Bu konu : ” Kimse anlamıyor mu? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 385

13. Artvin merkezden ben ali. Selam siten vallaha çok güzel, teşekkürler 26-05-2021 11:49:56

14. Bitlis dan kimler var. Kimse anlamıyor mu? . selam arkadaşlar paylaşım gerçekten çok iyi, sağolun , ziya – 225

15. Aksaray dan kimler var. Kimse anlamıyor mu? . selamun aleyküm web siteniz inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ziya – 223

16. Merhaba paylaşımınız gerçekten mükemmel, sağolun

17. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım

18. Merhaba herkese paylaşım gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Bu konu : ” Kimse anlamıyor mu? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha iyi, teraziye tıkladım , emin – 410

20. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz güzel, sağolun

21. Kırklareli merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim iyi, face de paylaştım 29-06-2021 20:27:43

22. Bartın dan kimler var. Kimse anlamıyor mu? . selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , – 295

23. Bu konu : ” Kimse anlamıyor mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha iyi, şukuladım , mehmet – 413

24. Mersin merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımınız vallaha çok güzel, saolun 15-07-2021 10:00:16

25. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kimse anlamıyor mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 414

26. Bu konu : ” Kimse anlamıyor mu? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha dikkat çekici, şukuladım , ziya – 499

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link