Kimse bana gizli / gizli NWO-tipi organizasyonların neden sayılar (ve diğer semboller) şeklinde “ipuçları” veren şeyler yaptığını açıklayabilir mi?

Umarım başlıkta istediğimi anlarsınız. Örneğin: Bugün bu alt bölümde, Mike Pence’in aşısını, Başkan Yardımcısı olmasının 3.Yıl 33. yıldönümünde (veya benzeri bir yıldönümünde) diğer 3/33 şeylerle birlikte (3, 33, 333’ün hikayeli bir geçmişi / anlamı var) bazı hikayelerde / mitolojide / dinlerde). Bu gerçek bir soru, çünkü burada ve diğer komplo forumlarında “sayı” oyununun biraz oynandığını görüyorum. İpleri çeken ve kaos yaratan güçlü grubun bir üyesiysen, neden böyle “ekmek kırıntıları” bırakasın? Güçlerini uyguladıkları insanlar için sadece bir “siktir” mi? Paranormal bir şey mi?

Düzenleme: Bu referans verdiğim yazı, ancak birçok komplo teorisi kanıtını temsil ediyor.

This 3 coincidence is just too weird me. Why does the universe do this stuff. from conspiracy

“Kimse bana gizli / gizli NWO-tipi organizasyonların neden sayılar (ve diğer semboller) şeklinde “ipuçları” veren şeyler yaptığını açıklayabilir mi?” üzerine 21 yorum

1. Bu konu : ” Kimse bana gizli / gizli NWO-tipi organizasyonların neden sayılar (ve diğer semboller) şeklinde “ipuçları” veren şeyler yaptığını açıklayabilir mi? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Hasan – 52

2. Manisa merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfan valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 28-12-2020 02:37:15

3. Sivas merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-12-2020 20:35:31

4. Bu konu : ” Kimse bana gizli / gizli NWO-tipi organizasyonların neden sayılar (ve diğer semboller) şeklinde “ipuçları” veren şeyler yaptığını açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın valla iyi, linkedinde paylaştım , ali – 337

5. Bu konu : ” Kimse bana gizli / gizli NWO-tipi organizasyonların neden sayılar (ve diğer semboller) şeklinde “ipuçları” veren şeyler yaptığını açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 179

6. Bu konu : ” Kimse bana gizli / gizli NWO-tipi organizasyonların neden sayılar (ve diğer semboller) şeklinde “ipuçları” veren şeyler yaptığını açıklayabilir mi? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , Hasan – 243

7. Uşak dan kimler var. Kimse bana gizli / gizli NWO-tipi organizasyonların neden sayılar (ve diğer semboller) şeklinde “ipuçları” veren şeyler yaptığını açıklayabilir mi? . Mrb sayfanız cidden hayran edici, saolun , gaye – 333

8. Uşak dan kimler var. Kimse bana gizli / gizli NWO-tipi organizasyonların neden sayılar (ve diğer semboller) şeklinde “ipuçları” veren şeyler yaptığını açıklayabilir mi? . Slm sayfa vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , hatice – 270

9. Şırnak dan kimler var. Kimse bana gizli / gizli NWO-tipi organizasyonların neden sayılar (ve diğer semboller) şeklinde “ipuçları” veren şeyler yaptığını açıklayabilir mi? . Merhaba sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 162

10. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. selamun aleyküm web sitesi inan ki çok iyi, face de paylaştım 05-02-2021 02:15:51

11. Bitlis dan kimler var. Kimse bana gizli / gizli NWO-tipi organizasyonların neden sayılar (ve diğer semboller) şeklinde “ipuçları” veren şeyler yaptığını açıklayabilir mi? . Merhaba herkese web siteniz inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 249

12. Bu konu : ” Kimse bana gizli / gizli NWO-tipi organizasyonların neden sayılar (ve diğer semboller) şeklinde “ipuçları” veren şeyler yaptığını açıklayabilir mi? ” çok güzel. Slm siteniz inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 176

13. Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Slm web siteniz valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım 20-02-2021 17:42:09

14. Isparta merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız inan ki iyi, facebookta paylaştım 25-02-2021 14:32:27

15. Malatya merkezden ben memo. selam arkadaşlar siten ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım 26-02-2021 19:01:56

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link