Kimse bununla ilgili bir sorun görmüyor mu? Ölümü kalp krizi olmalı.

Çarşamba günü çift negatif test etti. Uçakta kalp krizi geçirdi ve adli tıp doktoru covid’den öldüğünü söyledi. Eğer gerçekten covid bağlantılı bir ölüm olsaydı, Covid 19’dan kalp krizi geçirme yüzdesine ilişkin bir panel tartışması olmalı çünkü bunu büyük bir risk olarak görürdüm. Şimdiye kadar, covid’nin kalp krizine neden olduğunu, bırakın bir günde bile duymadım.

https://www.foxla.com/news/emt-tests-negative-after-giving-cpr-to-passenger-on-lax-bound-flight-who-died-from-covid-19

Hangi yönden bakarsanız bakın, ya testler geçersizdir ve covid’i tespit etmede güvenilir değillerdir ya da işe yarıyorlar ve bu adam covid olmadan kalp krizinden öldü.

“Kimse bununla ilgili bir sorun görmüyor mu? Ölümü kalp krizi olmalı.” üzerine 24 yorum

1. Erzincan dan kimler var. Kimse bununla ilgili bir sorun görmüyor mu? Ölümü kalp krizi olmalı. . Merhaba herkese siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 342

2. Afyon dan kimler var. Kimse bununla ilgili bir sorun görmüyor mu? Ölümü kalp krizi olmalı. . Selam herkese paylaşım vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , ziya – 380

3. Düzce dan kimler var. Kimse bununla ilgili bir sorun görmüyor mu? Ölümü kalp krizi olmalı. . Merhaba herkese paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , gaye – 478

4. Yalova dan kimler var. Kimse bununla ilgili bir sorun görmüyor mu? Ölümü kalp krizi olmalı. . Selam herkese sayfanız yeminle çok güzel, saolun , mehmet – 47

5. Erzincan merkezden ben . Selam herkese paylaşımın harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım 25-12-2020 11:57:19

6. Tokat merkezden ben Hasan. Merhaba sayfan cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 30-12-2020 23:24:00

7. Bilecik merkezden ben gaye. Mrb paylaşımın cidden mükemmel, teraziye tıkladım 06-01-2021 04:51:39

8. Şanlıurfa dan kimler var. Kimse bununla ilgili bir sorun görmüyor mu? Ölümü kalp krizi olmalı. . Merhaba herkese web siten gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ahmet – 201

9. Elazığ dan kimler var. Kimse bununla ilgili bir sorun görmüyor mu? Ölümü kalp krizi olmalı. . Selamın aleyküm siten ciddiyim çok iyi, teşekkürler , banu – 202

10. Bu konu : ” Kimse bununla ilgili bir sorun görmüyor mu? Ölümü kalp krizi olmalı. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 433

11. Hakkari dan kimler var. Kimse bununla ilgili bir sorun görmüyor mu? Ölümü kalp krizi olmalı. . Selam sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , emin – 312

12. Ardahan merkezden ben ziya. Selam paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 01-02-2021 03:21:34

13. Bolu dan kimler var. Kimse bununla ilgili bir sorun görmüyor mu? Ölümü kalp krizi olmalı. . Selam herkese web siteniz süper ötesi mükemmel, tebrikler , Gürbüz – 260

14. Kastamonu merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siten vallaha çok güzel, twitter da paylaştım 14-02-2021 16:58:25

15. Adana dan kimler var. Kimse bununla ilgili bir sorun görmüyor mu? Ölümü kalp krizi olmalı. . selamun aleyküm paylaşımınız inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 139

16. Osmaniye merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 27-02-2021 20:19:39

17. Sivas dan kimler var. Kimse bununla ilgili bir sorun görmüyor mu? Ölümü kalp krizi olmalı. . Selam herkese paylaşımın inanki dikkat çekici, tebrikler , Aylin – 176

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link