Çoğu kişi, amacı görüntülemeleri ve beğenileri artırmak olan Botlar hakkında bilgi sahibidir, ancak hiç kimse, amacı Aşağı Oy vermek olan Botlardan bahsetmiyor.

Aşağı oy vermenin, insanların kredi verdiğinden çok daha fazla etkisi vardır. İnsanların fikrini değiştiriyor. Düşüncelerin ve fikirlerin başkaları için daha az popüler görünmesine neden olabilir.

Yapabileceği başka bir şey de, fikirlerinizi ve düşüncelerinizi doğal formunuz yerine en popüler olacağını düşündüğünüz formlara şekillendirmeye başlamasıdır. Yeterince uzun süre Reddit’te olduğunuzda, genellikle yorum yapmadan önce, olumlu ya da olumsuz oy kullanacağını bilirsiniz. Bazı insanlar kamuoyunun onayını almak için fikirlerini değiştirecek (çok doğal ama kabile içgüdüsü), diğerleri umutla nasıl düşündüklerini ve hissettiklerini söylemeyi öğrenecekler, ancak ilkinin daha yaygın olabileceğine dair bir his var.

38 Comments

1. Siirt dan kimler var. Kimse Downvote Botlarından bahsetmiyor . Merhaba herkese sayfanız inanki güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 159

2. Bu konu : ” Kimse Downvote Botlarından bahsetmiyor ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 48

3. Tokat merkezden ben ali. Slm siteniz vallaha hayran bıraktı, şukuladım 04-07-2021 00:35:27

4. Kırşehir dan kimler var. Kimse Downvote Botlarından bahsetmiyor . Selamın aleyküm paylaşımınız valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 487

5. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten güzel, saolun

6. Erzincan merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siten yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-07-2021 04:56:10

7. Elazığ merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım 06-07-2021 05:16:57

8. Selam herkese siteniz harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım

9. Bu konu : ” Kimse Downvote Botlarından bahsetmiyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan cidden hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 369

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kimse Downvote Botlarından bahsetmiyor ” çok güzel. Mrb sayfan inanki çok iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 203

11. Bu konu : ” Kimse Downvote Botlarından bahsetmiyor ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi valla çok güzel, sağolun , gaye – 48

12. Bu konu : ” Kimse Downvote Botlarından bahsetmiyor ” çok güzel. Mrb web siteniz inanılmaz dikkat çekici, saolun , emin – 58

13. Hakkari dan kimler var. Kimse Downvote Botlarından bahsetmiyor . Selam paylaşımınız inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 134

14. Merhabalar siten inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

15. Zonguldak merkezden ben Emine. Merhaba herkese siten süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım 10-07-2021 09:53:06

16. Samsun dan kimler var. Kimse Downvote Botlarından bahsetmiyor . merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , – 250

17. Manisa merkezden ben gaye. Slm web sitesi harbiden dikkat çekici, şukuladım 12-07-2021 14:18:26

18. Rize merkezden ben mehmet. Merhabalar siten süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 13-07-2021 19:11:10

19. Bu konu : ” Kimse Downvote Botlarından bahsetmiyor ” çok güzel. Mrb siten ciddiyim mükemmel, sağolun , ali – 442

20. Merhaba web siten cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Yalova dan kimler var. Kimse Downvote Botlarından bahsetmiyor . selamun aleyküm paylaşım inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 332

22. Karabük dan kimler var. Kimse Downvote Botlarından bahsetmiyor . selamun aleyküm siteniz yeminle mükemmel, face de paylaştım , Aylin – 478

23. Manisa merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, tebrikler 27-07-2021 23:38:41

24. Denizli merkezden ben ali. Slm bu web sitesi cidden çok iyi, face de paylaştım 28-07-2021 06:37:09

25. Yalova merkezden ben gaye. Merhaba herkese bu web sitesi valla çok iyi, teraziye tıkladım 03-08-2021 02:02:39

26. Bu konu : ” Kimse Downvote Botlarından bahsetmiyor ” çok güzel. Selam paylaşım süper ötesi çok iyi, tebrikler , Emine – 84

27. selam arkadaşlar sayfan valla çok iyi, linkedinde paylaştım

28. Bu konu : ” Kimse Downvote Botlarından bahsetmiyor ” çok güzel. Slm paylaşımın yeminle çok güzel, face de paylaştım , ahmet – 494

29. Şanlıurfa dan kimler var. Kimse Downvote Botlarından bahsetmiyor . Selamın aleyküm sayfan gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 3

30. Muğla dan kimler var. Kimse Downvote Botlarından bahsetmiyor . Selamlar sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 284

31. Bu konu : ” Kimse Downvote Botlarından bahsetmiyor ” çok güzel. Merhabalar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 236

32. Karabük merkezden ben mehmet. Selamlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 01-09-2021 17:17:16

33. Bursa merkezden ben hatice. Selam sayfanız valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 06-09-2021 04:52:19

34. Bu konu : ” Kimse Downvote Botlarından bahsetmiyor ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 490

35. elif yılmaz Reply

Antalya merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-09-2021 12:54:29

36. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

37. Bu konu : ” Kimse Downvote Botlarından bahsetmiyor ” çok güzel. Selam herkese web siten valla iyi, teşekkürler , ahmet – 259

Write A Comment