Kimse ekonomiden bahsetmiyor …. Neden kimse ekonomiden bahsetmiyor?

Birçok şirket insanları kovdu ve birçok küçük işletme temelli kapatıldı, oradaki işçiler de başka bir iş bulmak zorunda kaldı, kiralık Armageddon geliyor, yani,

Neden, neden kimse ekonomiden bahsetmiyor?

Diğer denizaltılardaki dünya ekonomisinin öngörülebilir geleceğini sordum, sonra şokuma çoğu insan bunun hakkında konuşmak istemedi. Çoğu insan az önce enflasyon, borsa, hükümet yardımı, şebekeden çıkma hakkında konuştu. Hiç kimse gerçek hayatta neler olup bittiğinden bahsetmiyor. İşler, iş, kira, para, gerçek hayat.

MSM bundan bahsetmiyor, reddit’teki insanlar bunun hakkında konuşmak istemiyor, neden şu anda kimse ekonomiden bahsetmiyor? Nasıllar, komşular ve arkadaşlar ne yapıyor, işletmeler tam gün ne zaman açılıyor, ne zaman yeterli iş olacak, vb.?

This Post Has 9 Comments

1. Aylin

Selamlar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun

2. emin

Bu konu : ” Kimse ekonomiden bahsetmiyor …. Neden kimse ekonomiden bahsetmiyor? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha güzel, saolun , emin – 60

3. emin

Düzce dan kimler var. Kimse ekonomiden bahsetmiyor …. Neden kimse ekonomiden bahsetmiyor? . merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , emin – 108

4. Hasan

Batman dan kimler var. Kimse ekonomiden bahsetmiyor …. Neden kimse ekonomiden bahsetmiyor? . selamun aleyküm siteniz cidden dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 156

5. ali

selam arkadaşlar siten yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Hasan

Mrb sayfanız harbiden güzel, twitter da paylaştım

7. Anonim

Merhaba siten valla güzel, sağolun

8. ali

Bu konu : ” Kimse ekonomiden bahsetmiyor …. Neden kimse ekonomiden bahsetmiyor? ” çok güzel. Slm sayfa inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 245

9. gaye

Bu konu : ” Kimse ekonomiden bahsetmiyor …. Neden kimse ekonomiden bahsetmiyor? ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 163

Bir cevap yazın