Kaç kez olduğunu söyleyemem, ama ara sıra tost kokusu alacağım ve kontrol ettim ve kimse kızarmış ekmek yapmadı. Bazen gece geç olur.

Merak ediyorum, bir komşunun tost yaptığını ve koku bir şekilde içeri girdi mi? Ama o zaman neden sadece kızarmış ekmek? Ve neden bazen sabah 2’de veya sabah 3’te?

Bunu başka biri deneyimledi mi?

Author

14 Comments

1. Bu konu : ” Kimse tost yapmazken evde hiç tost kokusu aldınız mı? ” çok güzel. Merhaba web siteniz inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 286

2. Gürbüz Reply

Muğla merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 10-03-2021 06:49:50

3. Denizli dan kimler var. Kimse tost yapmazken evde hiç tost kokusu aldınız mı? . Selamın aleyküm siteniz cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , doruk – 442

4. Adıyaman merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşım gerçekten çok iyi, face de paylaştım 11-03-2021 03:57:16

5. Denizli dan kimler var. Kimse tost yapmazken evde hiç tost kokusu aldınız mı? . Merhaba paylaşım cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 100

6. Bu konu : ” Kimse tost yapmazken evde hiç tost kokusu aldınız mı? ” çok güzel. Merhaba sayfan inanki dikkat çekici, sağolun , ali – 354

7. Bu konu : ” Kimse tost yapmazken evde hiç tost kokusu aldınız mı? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, saolun , gaye – 270

8. Van dan kimler var. Kimse tost yapmazken evde hiç tost kokusu aldınız mı? . Merhaba herkese siteniz inanılmaz mükemmel, şukuladım , – 220

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kimse tost yapmazken evde hiç tost kokusu aldınız mı? ” çok güzel. Mrb web siteniz yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 103

10. Bu konu : ” Kimse tost yapmazken evde hiç tost kokusu aldınız mı? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 178

11. Kütahya merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfan inan ki dikkat çekici, face de paylaştım 29-03-2021 02:02:18

12. Aksaray merkezden ben mehmet. Selamlar sayfanız valla iyi, face de paylaştım 12-04-2021 22:57:29

13. Gaziantep merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 14-04-2021 22:38:14

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link