Çılgınca oluyor. Özellikle burada, Aus’ta. İnsanlar haber makalelerine yorum yaparak aşılarını yaptırmazlarsa gün içinde para cezasına çarptırılmaları çağrısında bulunuyorlar. Buna ihtiyaçları olduğunu kim söylüyor? NSW eyaletimizdeki mevcut rakamlarla, istatistikler yalan söylemez. Genel yoğun bakım numaralarını bulamıyorum ama toplam 40000 vaka var. 980 kişi öldü, yani %2.45’lik bir morbidite oranı. Şu anda yoğun bakımda 70 tane var. Bunun bizim en kötü “dalgamız” olduğu düşünülürse, diyelim ki Covid süresince yoğun bakımda toplam 500 kişi oldu, bu da yoğun bakım ünitesine son verme şansı sadece %1,25. Yine de, insanlardan duyduğunuz her şey, aşının ilerlemenin tek yolu ve kendinizi korumanın tek şansı olduğudur. Aşılardan önce, aşısız sağ kalanların %95’i bunu nasıl atlattı? Berbat ve daha da berbat, bizim için yavaş ve pasif bir şekilde dürtmeye karar veriyorlar. Yavaş yavaş özgürlüğümüzü kısıtlayarak ve bizden bir şeyler alarak. Korku içinde yaşamayı bırakın, çünkü hükümet ve medya sizi, istatistiklere bakmanızı ve “ileriye götürmemiz gerekiyor”dan daha geniş bir görüş oluşturmanızı sağlıyor. Bunu sonsuza kadar sürdüremeyeceklerinden kesinlikle eminler ve aşı anlatısı tamamen ve yalnızca etkili olmama resmini çizmeye başladığında yolun aşağısında sorunlarla karşılaşacaklarından kesinlikle eminler.

…Gboybangs tarafından gönderildi
[comments]

Author

20 Comments

1. Bu konu : ” Kimse zorlanmamalı. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , memo – 251

2. Bu konu : ” Kimse zorlanmamalı. ” çok güzel. Slm sayfan valla mükemmel, şukuladım , banu – 444

3. Gaziantep dan kimler var. Kimse zorlanmamalı. . Selamın aleyküm siten yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 358

4. selamun aleyküm sayfan yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

5. Bursa dan kimler var. Kimse zorlanmamalı. . Selam herkese sayfa cidden çok iyi, facebookta paylaştım , memo – 326

6. Kocaeli dan kimler var. Kimse zorlanmamalı. . Slm web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , Hasan – 253

7. Karabük merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi güzel, facebookta paylaştım 16-08-2021 21:51:01

8. Bu konu : ” Kimse zorlanmamalı. ” çok güzel. Merhabalar siten valla hayran bıraktı, face de paylaştım , – 286

9. Bu konu : ” Kimse zorlanmamalı. ” çok güzel. selamun aleyküm siten ciddiyim çok iyi, teşekkürler , Aylin – 34

10. Samsun merkezden ben doruk. Merhaba web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 22-08-2021 22:09:42

11. Merhabalar sayfanız harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

12. İstanbul merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden iyi, twitter da paylaştım 25-08-2021 02:24:03

13. Ardahan dan kimler var. Kimse zorlanmamalı. . Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, saolun , hatice – 464

14. Kırıkkale merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfan süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım 31-08-2021 18:13:57

15. elif yılmaz Reply

Ankara dan kimler var. Kimse zorlanmamalı. . Merhabalar sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 415

16. Çanakkale merkezden ben banu. Merhaba siten vallaha çok iyi, tebrikler 07-09-2021 15:30:23

17. Kilis merkezden ben Emine. Selam siten cidden güzel, tebrikler 09-09-2021 04:29:52

18. Osmaniye dan kimler var. Kimse zorlanmamalı. . selam arkadaşlar siten inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ahmet – 136

19. Kırklareli dan kimler var. Kimse zorlanmamalı. . Slm web sitesi harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , – 190

Write A Comment