Kategoriler
Genel

Kimsenin bahsetmediğinin simülasyon kanıtı.

Beynimiz ……..

Bizi farklı kılan bilgisayarlar, gerçek bir amaç olmadan çalışan bir bilgisayar gibi, sadece bir bilgisayar olduğunu ve bir ağda başkalarının olduğunu ve diğerlerinin internetimizin dışında var olduğunu, ancak neden diğerleriyle iletişime geçeceğimizi bilmediklerini. Science’ın söylediği doğruysa, sadece bilgisayarla aynı şekilde yaşadığını düşünerek yol aydınlatıyoruz, beynimize büyük bir anakart bu şekilde bakalım ve diğer kısımları destekliyoruz, eğer bunu düşünürseniz vücudumuz gibi koşmak anlamına gelir. bir yapı cpu gibi bir bilgisayara yakın biz beyin buhar ya da bilgisayar açmaz bir bilgisayar olmadan çalışan kalp gibi bakabilirsiniz. Şu anda ram gibi düşündüğümüz gibi kısa vadeli fonksiyonu kontrol eden beynimizin Frontle kısmı gibi koç gibi yapabiliriz ve herhangi bir uzun vadeli, sert çekirdek fonksiyonlarından sorumlu olan beynin geri kalanı olan gpu’ya gidebiliriz. Örneğin Mybe o kadar parlak olmayan insanlar kötü bir gpu ile koşarlar ve oyunu daha güçlü bir gpu ile bir kişi ile daha düşük güçle oynayabilirler. Ayrıca anılarımız bir gün sürmez, sadece Girit günlerini biliyoruz, örneğin chac kısa vadeli aka anıların% 95’i ve programlarınız uzun vadeniz bütün günü hatırlıyor ama çoğu oyunda hala oyunu oynayabilirsiniz ama daha düşük bir kalite, ve sonra güçlü pc olan insanlar var ama herhangi bir ünlü aka bir dumbass oynamak ve sims gibi hile kodları kullanmak istiyorum. Böylece tüm bu bilgiyi hayatla ilişkilendirebiliriz.

Kendimizi bir bilgisayara ve ağımız olan ISP’ye toprak olarak bağlayabiliriz, çünkü yakın gezegenleri görebiliriz ve içlerinde ne olduğunu biliyoruz mars ve Venüs yanındaki kapı çok düşük çubuklarla görebildiğimiz ama orada olmadıklarını biliyoruz sahip oldukları bilgisayarları biliyorlar, hatta bilgisayarlara sahip olsalar bile, sadece üzerinden gidip kaç tane PC’nin mars’a gidebileceğini kontrol ederek biliyoruz, ancak bilgisayarlarımız Çin’e bağlanamıyor, bu yüzden Çin ile çıkmak istiyorlarsa bunun sadece biraz bildiğimiz, ancak render etmedikleri diğer solor sistemleri olarak bilinir. Yani sadece teknolojimizi düşürürler, böylece oyunun değişmesini sağlamak için süper süper akıllı bir adam ekleyerek ekleyene kadar gidemeyiz. oraya bir güncelleme gibi gidebiliriz ve bunu hayal edebiliriz ama 7.6 milyar kat fazla ve bu da aşırı yüklerimizin resmi.

% 100 olduğumu söyleyemediyseniz, simülasyonda yaşıyoruz ama benimle konuşacak birine ihtiyacım var, beni fişten çekeceklerinden korkuyorum.

“Kimsenin bahsetmediğinin simülasyon kanıtı.” için 10 yanıt

Giresun merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 06-06-2020 10:28:20

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 16-06-2020 05:08:34

Edirne merkezden ben mehmet. Mrb bu web sitesi cidden çok güzel, facebookta paylaştım 27-06-2020 14:04:54

Erzurum merkezden ben Aylin. Merhabalar web sitesi yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 03-07-2020 11:45:37

Zonguldak merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfan valla hoşuma gitti, tebrikler 05-07-2020 18:03:51

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir