Uzun bir süre, birisinin tek bir dünya hükümeti fikrinden bahsettiğini duyduğumuzda, genellikle buna gülüyoruz ve bu kişiyi çılgın bir kaçık olarak görüp atıyoruz. Ancak geri dönüp HG Wells romanlarını okuduğumda, romanları okuduğumda alışılmadık bir şey keşfettim, sonunda ortaya çıkan tek dünya hükümeti yaşayabileceğimize dair öngörülebilir fikri nasıl ima ettiğini anladım, ayrıca bu hükümetin kontrol edileceğini ima etti. gölgelerden gizli bir organizasyon tarafından. Bu HG kuyularının tüyler ürpertici yanı, kendi kendini tanımlayan bir psişik değildi, aslında Viktorya dönemi bir bilim-kurgu yazarıydı, Wells’in orada ortaya koyduğu tahmin, Nostradamus’un yaptığından daha fazla gerçekleşti. Artı, ölen radyo sunucusu ve yazar Milton William Cooper, onlar tarafından öldürülmeden önce ortaya çıkan tek dünya hükümeti hakkında insanları bilgilendirmeye çalıştığı için, buna ipucu veren tek kişi Wells değildi. FBI 2001’de onu bir dizi suç işlemekle suçladı. Yine de Cooper hakkındaki FBI dosyalarını bu dosyalardan aldığımda, onun herhangi bir suç işlediğine dair hiçbir kanıt bulamadılar. Tüm olasılıklara açık olduğum için bu biraz ürkütücü ama bunun gerçekleşme olasılığı olabileceğine inanmaya başlıyorum.

Author

25 Comments

1. Bilecik dan kimler var. Kimsenin bilmediği Ürpertici HGWells tahmini . Merhabalar paylaşım ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , emin – 300

2. selamun aleyküm paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

3. Mardin dan kimler var. Kimsenin bilmediği Ürpertici HGWells tahmini . Merhaba sayfanız inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 202

4. İzmir dan kimler var. Kimsenin bilmediği Ürpertici HGWells tahmini . selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , emin – 396

5. Tekirdağ dan kimler var. Kimsenin bilmediği Ürpertici HGWells tahmini . Selamın aleyküm siteniz inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , – 111

6. Çorum merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfa yeminle güzel, saolun 24-01-2021 00:02:56

7. Selam herkese paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

8. Manisa dan kimler var. Kimsenin bilmediği Ürpertici HGWells tahmini . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha iyi, saolun , banu – 205

9. Selamın aleyküm web siten süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler

10. Aksaray dan kimler var. Kimsenin bilmediği Ürpertici HGWells tahmini . Merhaba herkese sayfan vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 388

11. Bu konu : ” Kimsenin bilmediği Ürpertici HGWells tahmini ” çok güzel. Mrb sayfanız inanki iyi, tebrikler , gaye – 82

12. İstanbul dan kimler var. Kimsenin bilmediği Ürpertici HGWells tahmini . Selam herkese web siten süper ötesi çok güzel, tebrikler , gaye – 323

13. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

14. selam arkadaşlar paylaşımın cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım

15. Trabzon merkezden ben . Merhaba sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler 13-02-2021 14:46:08

16. Gürbüz Reply

Niğde merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 13-02-2021 16:45:17

17. Zonguldak dan kimler var. Kimsenin bilmediği Ürpertici HGWells tahmini . Slm bu web sitesi yeminle hayran edici, saolun , gaye – 79

18. Uşak dan kimler var. Kimsenin bilmediği Ürpertici HGWells tahmini . Merhaba siteniz gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , emin – 305

19. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşım yeminle çok iyi, teraziye tıkladım

20. Karabük dan kimler var. Kimsenin bilmediği Ürpertici HGWells tahmini . Merhaba paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 443

21. Bu konu : ” Kimsenin bilmediği Ürpertici HGWells tahmini ” çok güzel. Merhabalar web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , mehmet – 392

22. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten hayran edici, teşekkürler

23. Sivas dan kimler var. Kimsenin bilmediği Ürpertici HGWells tahmini . merhaba arkadaşlar siten inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 336

24. Aksaray merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 09-04-2021 16:11:53

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link