Kimsenin Size Söylemediği Hristiyanlık Gerçeği

Bugün Hristiyanlıkla ilgili gerçek şu ki, İsa’nın öğretilerine (Hristiyanlığın KURUCUSU!) Neredeyse hiç benzemiyor. Hıristiyan dini, halkın Tanrı için çalışmak yerine ekonomik sisteme hizmet etmesini sağlamak için tasarlanmış insan yapımı kurallar sistemi haline geldi. Bu nasıl oldu? Gerçek Hıristiyanlığa nasıl geri döneceğiz? Lütfen hiçbir kilisede neredeyse kesinlikle duymayacağınız bir şeyi duymak için önümüzdeki 10 dakika ayırın.

Kimsenin Size Söylemediği Hıristiyanlık Gerçeği

“Kimsenin Size Söylemediği Hristiyanlık Gerçeği” üzerine 9 yorum

1. Nevşehir merkezden ben Emine. Selam herkese sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler 05-10-2020 06:13:56

2. Bu konu : ” Kimsenin Size Söylemediği Hristiyanlık Gerçeği ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz çok iyi, şukuladım , elif yılmaz – 273

3. Bu konu : ” Kimsenin Size Söylemediği Hristiyanlık Gerçeği ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , ahmet – 404

4. Amasya dan kimler var. Kimsenin Size Söylemediği Hristiyanlık Gerçeği . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 312

Yorum yapın