Bu bahsettiğim şeye sadece bir örnek:
https://www.eurekalert.org/pub_releases/2017-04/s-pab040317.php

Temel olarak bir çalışma, düşük yapmayı önlemek için “progesteron” alan annelerin biseksüel veya gey olma olasılığı daha yüksek olan çocuklara sahip olduğunu göstermektedir. Aynı örüntüyü izleyen başka şeyler de var, ama benim düşüncem, bu nesildeki büyük çoğunluğumuzun doğduğumuz andan itibaren, sadece ebeveynlerimizin bizi almadan önce yuttukları pisliklerin miktarı yüzünden, mahvolmaya mahkum olduğumuzdur. . Ön sayfada temelde erkeksi erkeklerin eksikliğinden şikayet eden bir yazı var, ancak bunun onların suçu olduğundan emin değilim.

Author

9 Comments

1. Bursa dan kimler var. Kimyasallar biz doğmadan önce beynimizi / hormonlarımızı değiştirdi . Selam siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , hatice – 283

2. Bu konu : ” Kimyasallar biz doğmadan önce beynimizi / hormonlarımızı değiştirdi ” çok güzel. Selamlar paylaşımın süper ötesi güzel, tebrikler , emin – 365

3. Karaman merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım 02-04-2021 07:03:49

4. Merhaba paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

5. Bitlis dan kimler var. Kimyasallar biz doğmadan önce beynimizi / hormonlarımızı değiştirdi . Merhaba herkese sayfan inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 21

6. Bu konu : ” Kimyasallar biz doğmadan önce beynimizi / hormonlarımızı değiştirdi ” çok güzel. Merhabalar siten inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 37

7. İstanbul merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki güzel, linkedinde paylaştım 08-04-2021 11:50:07

8. Zonguldak merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki güzel, linkedinde paylaştım 16-04-2021 20:43:55

9. Edirne dan kimler var. Kimyasallar biz doğmadan önce beynimizi / hormonlarımızı değiştirdi . Selam herkese sayfan vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 231

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link