Giriş

Joe Rogan Experience podcast’inin konuk James Fox ve Jacques Vallee’nin yer aldığı yeni bir bölümünde (# 1574), ordunun UFO’larla ilgili mevcut bilgi durumuna ilişkin şaşırtıcı bir açıklama ortaya çıktı.

Podcast’in 37: 30’unda (mm: sn), yönetmen James Fox kendisine eski Yardımcı Yardımcı Sekreter tarafından verilen bir mesajı iletir. Def. Intelligence Christopher Mellon için:

Alıntı

“Son 48 saat içinde halk, bu yılın başlarında ABD donanma taşıyıcı pilotları tarafından filme alınan iki çarpıcı olayı öğrendi. Vakalardan biri, içinde siyah bir küpün içinde (sic) bulunan tuhaf bir uçan kürenin fotoğrafını içeriyor. Donanma pilotlarının düzinelerce başka raporu. Bu garip nesneler, 2015’ten beri Doğu kıyısı deniz operasyonlarını gölgeliyor. Bazen formasyonda manevra yapıyorlar ve bazen süpersonik hızlara ulaştıkları bildiriliyor. okyanustan çıkan ve dikey olarak, düz bir şekilde yukarı ve gözden uzak bir şekilde uçan, ABD uçak gemisinden kalkan bir Donanma F-18’in hemen yanından geçen araç. Pilotlar tarafından çekilen bu Iphone fotoğrafları, hiç olmadığı için halka açıklanmalıdır. koruma kaynakları ve yöntemleri ve bu konuyla ilgili farkındalık yaratmanın ulusal güvenlik yararları, bilgilerin gizlenmesinden elde edilebilecek herhangi bir faydadan büyük ölçüde ağır basmaktadır. “

Yorum

Mellon, fotoğrafların pilotların kişisel cep telefonları tarafından çekildiğini vurgulamasına özellikle vurgu yapılmalıdır. Bu önemlidir, çünkü onun da belirttiği gibi, ordu tipik olarak kanıtların kaynaklara ve yöntemlere dayalı olarak sınıflandırılmasını haklı çıkarır. Bununla birlikte, Iphone halka açık bir tüketici cihazı olduğundan, söz konusu kanıtları gizli tutmak için herhangi bir gerekçe yoktur. Kanıtların halka açıklanıp açıklanmayacağını / ne zaman açıklanacağını görmek ilginç olacak. Bu, hükümete delilleri serbest bırakması ve şeffaf olması için baskı yapma girişimidir. Bilgi Güçtür.

Author

25 Comments

1. Çorum dan kimler var. KIRILMA: ABD Donanması, bu yılki UFO etkileşimlerine dair Yüksek Kaliteli kanıtlara sahip! . Merhaba herkese web siten vallaha billaha hayran edici, sağolun , banu – 403

2. Hatay dan kimler var. KIRILMA: ABD Donanması, bu yılki UFO etkileşimlerine dair Yüksek Kaliteli kanıtlara sahip! . Selam herkese web siten harbiden hayran bıraktı, sağolun , Aylin – 81

3. Ordu merkezden ben . Merhabalar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 08-12-2020 00:35:16

4. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım

5. Bu konu : ” KIRILMA: ABD Donanması, bu yılki UFO etkileşimlerine dair Yüksek Kaliteli kanıtlara sahip! ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanki dikkatimi çekti, saolun , doruk – 93

6. Bilecik dan kimler var. KIRILMA: ABD Donanması, bu yılki UFO etkileşimlerine dair Yüksek Kaliteli kanıtlara sahip! . Merhaba siten vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 337

7. Rize dan kimler var. KIRILMA: ABD Donanması, bu yılki UFO etkileşimlerine dair Yüksek Kaliteli kanıtlara sahip! . Merhaba paylaşımın valla dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 119

8. Bu konu : ” KIRILMA: ABD Donanması, bu yılki UFO etkileşimlerine dair Yüksek Kaliteli kanıtlara sahip! ” çok güzel. Merhabalar siten inan ki çok iyi, sağolun , ziya – 460

9. Selam paylaşımın vallaha hayran edici, twitter da paylaştım

10. Merhaba herkese paylaşım inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Muğla merkezden ben ali. Slm web sitesi inan ki iyi, face de paylaştım 16-01-2021 18:50:53

12. Selamlar sayfanız inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

13. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler

14. Edirne merkezden ben Aylin. Selam herkese web sitesi inan ki güzel, teraziye tıkladım 20-01-2021 16:10:58

15. Bu konu : ” KIRILMA: ABD Donanması, bu yılki UFO etkileşimlerine dair Yüksek Kaliteli kanıtlara sahip! ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 46

16. Bingöl merkezden ben emin. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 23-01-2021 23:33:57

17. Bu konu : ” KIRILMA: ABD Donanması, bu yılki UFO etkileşimlerine dair Yüksek Kaliteli kanıtlara sahip! ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 76

18. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun

19. Gürbüz Reply

Uşak dan kimler var. KIRILMA: ABD Donanması, bu yılki UFO etkileşimlerine dair Yüksek Kaliteli kanıtlara sahip! . Slm web siten cidden güzel, saolun , Gürbüz – 138

20. elif yılmaz Reply

Karaman dan kimler var. KIRILMA: ABD Donanması, bu yılki UFO etkileşimlerine dair Yüksek Kaliteli kanıtlara sahip! . merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla iyi, saolun , elif yılmaz – 304

21. Nevşehir dan kimler var. KIRILMA: ABD Donanması, bu yılki UFO etkileşimlerine dair Yüksek Kaliteli kanıtlara sahip! . Selam herkese web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 488

22. Bu konu : ” KIRILMA: ABD Donanması, bu yılki UFO etkileşimlerine dair Yüksek Kaliteli kanıtlara sahip! ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 212

23. Adana merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten inanki hayran edici, tebrikler 25-02-2021 11:36:05

24. İzmir dan kimler var. KIRILMA: ABD Donanması, bu yılki UFO etkileşimlerine dair Yüksek Kaliteli kanıtlara sahip! . Merhabalar paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 447

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link