SS:

AOC: İki cinsel saldırı hesabı, dört taciz hesabı, Başsavcı’nın Vali yöneticisinin huzurevi verilerini yasama ve halktan sakladığını tespit eden soruşturmasından sonra, New York Eyaleti yasama meclisinin 55’ten fazla üyesiyle Valinin istifa etmesi gerektiği konusunda hemfikiriz .

https://twitter.com/aoc/status/1370399977684488196?s=21

… heavyshreadin tarafından gönderildi
[comments]

Author

24 Comments

1. Bu konu : ” KIRILMA: AOC, Cuomo’nun İstifa Etmesini İstiyor ” çok güzel. Slm sayfanız inan ki dikkatimi çekti, saolun , ali – 287

2. Şırnak dan kimler var. KIRILMA: AOC, Cuomo’nun İstifa Etmesini İstiyor . Merhaba web siten gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 76

3. Gürbüz Reply

Kastamonu dan kimler var. KIRILMA: AOC, Cuomo’nun İstifa Etmesini İstiyor . merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 64

4. Mersin dan kimler var. KIRILMA: AOC, Cuomo’nun İstifa Etmesini İstiyor . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha güzel, face de paylaştım , hatice – 278

5. Osmaniye merkezden ben . Selam bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 14-03-2021 20:41:11

6. Ağrı merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun 24-03-2021 11:30:23

7. Tekirdağ dan kimler var. KIRILMA: AOC, Cuomo’nun İstifa Etmesini İstiyor . Mrb siten harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 470

8. Bolu dan kimler var. KIRILMA: AOC, Cuomo’nun İstifa Etmesini İstiyor . Selam herkese web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 400

9. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Bu konu : ” KIRILMA: AOC, Cuomo’nun İstifa Etmesini İstiyor ” çok güzel. Merhabalar sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , memo – 293

11. Erzurum merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 25-04-2021 21:37:59

12. Selamın aleyküm siteniz gerçekten güzel, twitter da paylaştım

13. Elazığ merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfa ciddiyim çok güzel, sağolun 07-05-2021 16:06:38

14. Karabük dan kimler var. KIRILMA: AOC, Cuomo’nun İstifa Etmesini İstiyor . selamun aleyküm paylaşımınız inan ki mükemmel, teraziye tıkladım , – 306

15. Çorum dan kimler var. KIRILMA: AOC, Cuomo’nun İstifa Etmesini İstiyor . Slm sayfa gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , memo – 422

16. Bu konu : ” KIRILMA: AOC, Cuomo’nun İstifa Etmesini İstiyor ” çok güzel. Mrb sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, saolun , ziya – 454

17. elif yılmaz Reply

Adana dan kimler var. KIRILMA: AOC, Cuomo’nun İstifa Etmesini İstiyor . Merhaba sayfan vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 211

18. Bu konu : ” KIRILMA: AOC, Cuomo’nun İstifa Etmesini İstiyor ” çok güzel. Mrb siteniz inan ki çok güzel, şukuladım , Gürbüz – 130

19. Bu konu : ” KIRILMA: AOC, Cuomo’nun İstifa Etmesini İstiyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız valla çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 104

20. Bu konu : ” KIRILMA: AOC, Cuomo’nun İstifa Etmesini İstiyor ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 23

21. Van merkezden ben Hasan. Selam herkese siteniz harbiden hoşuma gitti, sağolun 15-07-2021 13:59:33

22. Kilis dan kimler var. KIRILMA: AOC, Cuomo’nun İstifa Etmesini İstiyor . Selam paylaşımınız vallaha iyi, twitter da paylaştım , – 491

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link