Beni susturmaya çalışıyorlar ama daha derine iniyorum ve bundan hoşlanmıyorlar. Bu gönderiyi ne kadar tutacaklarını bilmiyorum, umutsuzca bu resmi yüklemeye çalışıyorum ama beni engellemeye ve indirmeye devam ediyorlar. Hiçbir şeyin bizi durduramayacağını biliyorlar, lütfen kazanmalarına izin verme, gerçeği gömmelerine izin verme. Kimsenin size mod ekibinin tehlikeye atılmadığını söylemesine izin vermeyin. Bunu elimden geldiğince çabuk yükleyeceğim ve aklınızı başınızdan alacak.

Ve eğer bu kulağa inanılmaz geliyorsa, bu denizaltında MaxwellHill hakkında yaptığımız tüm tartışmaları hatırlayın. Bu Reddit’te olduysa ve bu altta tartışılmasına izin verildiyse, kesinlikle hangi r / Conspiracy mod hesabının pedofiller tarafından kontrol edildiği gizemini çözebiliriz. Daha azına izin vermek ikiyüzlü ve huysuz konuşma özgürlüğü ve bu altlığın temsil ettiği şey karşısında uçmak olacaktır. Yüklenen bir tweet’in bu sulu resmini almak için TPTB’yi geçmek için biraz zamana ihtiyacım var, bu yüzden düzenli güncellemeleri ve hangi mod hesabının bir pedofil tarafından kontrol edildiğine dair yaygın spekülasyonları kontrol ettiğinizden emin olun.

230. maddeyi kaldırın ve pedofilleri Reddit mod ekiplerinden çıkarın, Sayın Başkan!

Author

35 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” KIRILMA: Buradaki mod hesaplarından birini bilinen bir pedofil tarafından kontrol edilmekle suçlayan bir tweet resmi gönderildi. ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 442

2. Selamlar sayfa gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım

3. Bingöl dan kimler var. KIRILMA: Buradaki mod hesaplarından birini bilinen bir pedofil tarafından kontrol edilmekle suçlayan bir tweet resmi gönderildi. . selamun aleyküm web siten inanki hayran edici, facebookta paylaştım , Emine – 126

4. selamun aleyküm sayfan harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım

5. Kayseri merkezden ben memo. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 11-01-2021 18:31:29

6. Mrb web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler

7. Bingöl dan kimler var. KIRILMA: Buradaki mod hesaplarından birini bilinen bir pedofil tarafından kontrol edilmekle suçlayan bir tweet resmi gönderildi. . Merhabalar web siteniz inan ki iyi, facebookta paylaştım , Emine – 485

8. Afyon dan kimler var. KIRILMA: Buradaki mod hesaplarından birini bilinen bir pedofil tarafından kontrol edilmekle suçlayan bir tweet resmi gönderildi. . Selam paylaşım gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , memo – 396

9. Bu konu : ” KIRILMA: Buradaki mod hesaplarından birini bilinen bir pedofil tarafından kontrol edilmekle suçlayan bir tweet resmi gönderildi. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 285

10. Gürbüz Reply

Bu konu : ” KIRILMA: Buradaki mod hesaplarından birini bilinen bir pedofil tarafından kontrol edilmekle suçlayan bir tweet resmi gönderildi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 155

11. Van dan kimler var. KIRILMA: Buradaki mod hesaplarından birini bilinen bir pedofil tarafından kontrol edilmekle suçlayan bir tweet resmi gönderildi. . Slm paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 203

12. Tekirdağ merkezden ben memo. selamun aleyküm web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 27-01-2021 07:45:10

13. Hakkari dan kimler var. KIRILMA: Buradaki mod hesaplarından birini bilinen bir pedofil tarafından kontrol edilmekle suçlayan bir tweet resmi gönderildi. . selamun aleyküm bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, teşekkürler , – 456

14. Gürbüz Reply

Yozgat merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfa harbiden güzel, facebookta paylaştım 07-02-2021 01:55:48

15. Kayseri merkezden ben ziya. Merhabalar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım 07-02-2021 09:09:10

16. Bu konu : ” KIRILMA: Buradaki mod hesaplarından birini bilinen bir pedofil tarafından kontrol edilmekle suçlayan bir tweet resmi gönderildi. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , ali – 410

17. Bu konu : ” KIRILMA: Buradaki mod hesaplarından birini bilinen bir pedofil tarafından kontrol edilmekle suçlayan bir tweet resmi gönderildi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten güzel, saolun , gaye – 149

18. Konya merkezden ben ali. Slm paylaşım inanılmaz çok güzel, teşekkürler 17-02-2021 11:11:13

19. Bu konu : ” KIRILMA: Buradaki mod hesaplarından birini bilinen bir pedofil tarafından kontrol edilmekle suçlayan bir tweet resmi gönderildi. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 371

20. Mardin dan kimler var. KIRILMA: Buradaki mod hesaplarından birini bilinen bir pedofil tarafından kontrol edilmekle suçlayan bir tweet resmi gönderildi. . Merhaba herkese siteniz inan ki çok iyi, teraziye tıkladım , ziya – 52

21. Gümüşhane merkezden ben gaye. selamun aleyküm web sitesi vallaha mükemmel, sağolun 21-02-2021 22:26:56

22. Rize merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha iyi, twitter da paylaştım 02-03-2021 13:55:19

23. Kilis dan kimler var. KIRILMA: Buradaki mod hesaplarından birini bilinen bir pedofil tarafından kontrol edilmekle suçlayan bir tweet resmi gönderildi. . Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok güzel, sağolun , emin – 218

24. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

25. Merhaba herkese siteniz inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler

26. Bu konu : ” KIRILMA: Buradaki mod hesaplarından birini bilinen bir pedofil tarafından kontrol edilmekle suçlayan bir tweet resmi gönderildi. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , hatice – 56

27. Batman dan kimler var. KIRILMA: Buradaki mod hesaplarından birini bilinen bir pedofil tarafından kontrol edilmekle suçlayan bir tweet resmi gönderildi. . Selam web siteniz ciddiyim hayran edici, şukuladım , emin – 200

28. Merhabalar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

29. Bu konu : ” KIRILMA: Buradaki mod hesaplarından birini bilinen bir pedofil tarafından kontrol edilmekle suçlayan bir tweet resmi gönderildi. ” çok güzel. Merhaba web siten yeminle hayran edici, tebrikler , ali – 247

30. Malatya merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki mükemmel, teşekkürler 30-03-2021 07:00:54

31. Bu konu : ” KIRILMA: Buradaki mod hesaplarından birini bilinen bir pedofil tarafından kontrol edilmekle suçlayan bir tweet resmi gönderildi. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız gerçekten hayran edici, tebrikler , ali – 482

32. Erzurum dan kimler var. KIRILMA: Buradaki mod hesaplarından birini bilinen bir pedofil tarafından kontrol edilmekle suçlayan bir tweet resmi gönderildi. . selam arkadaşlar web siteniz vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 226

33. Mersin merkezden ben . Mrb web siten vallaha billaha dikkat çekici, sağolun 20-04-2021 10:05:06

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link