Merhaba dost arayanlar. Maalesef partiye geç kaldım, tüm gün yazıyordum, ama u / Dr_Midnight’ın son Protesto Halı Saha Kampanyası’nın lazer odaklı gösterimini okudum (ki birkaç gündür bulacağımızdan şüpheleniyorum. Henüz yapmadıysanız TÜMÜNÜ görmelisiniz.

Bravo.

BU hepimizin yapması gereken bir iş, millet.

Burada dedektif becerilerimizi GERÇEK HABERLERİ KIRMAK için kullanma fırsatımız var. Bu bir basın bülteni olarak paketlenmeli ve kamuya açık haber bültenine gönderilmelidir. Bazılarınızın profesyonel muhabir olduğunu biliyorum, bu çok açık. Kanallarınızı bu bilgileri anonim olarak kabloya bırakmak ve HER YERDEN dışarı çıkarmak için kullanabilirsiniz.

Dikkat dağıtıcı duvarları yıkmaya ve gözlerinin üzerinden çekilen yünün çıkarılmasına yardımcı olmak için bunu okuyan birine yalvarıyorum.

Lütfen Devrime Katılın. Bunların hepsini hala durdurabiliriz, çok geç değil.

Author

95 Comments

1. Düzce merkezden ben mehmet. Slm paylaşım inan ki iyi, linkedinde paylaştım 19-04-2020 10:57:17

2. elif yılmaz Reply

Kütahya merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web sitesi inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım 19-04-2020 22:51:10

3. Burdur merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim iyi, teraziye tıkladım 20-04-2020 09:42:55

4. Mrb paylaşım vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Selamlar bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun

6. Adıyaman merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siten vallaha çok iyi, facebookta paylaştım 26-04-2020 15:56:57

7. Hakkari merkezden ben Emine. Selam paylaşımın cidden güzel, twitter da paylaştım 27-04-2020 00:33:46

8. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

9. Manisa merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım 04-05-2020 09:42:04

10. selamun aleyküm siten gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım

11. Zonguldak merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşım inan ki çok güzel, face de paylaştım 11-05-2020 13:10:54

12. Kocaeli merkezden ben Emine. Merhaba web sitesi vallaha billaha güzel, şukuladım 12-05-2020 14:06:36

13. Isparta merkezden ben ahmet. Selam web siten vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 14-05-2020 08:34:02

14. selam arkadaşlar siten inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım

15. Selam herkese web siten vallaha billaha güzel, face de paylaştım

16. Yozgat merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web sitesi valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-05-2020 09:26:02

17. Mrb bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım

18. Kırklareli merkezden ben banu. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 28-05-2020 01:26:01

19. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden çok güzel, tebrikler

20. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

21. Selamlar bu web sitesi inan ki çok güzel, teraziye tıkladım

22. Kırşehir merkezden ben Aylin. Selam herkese web sitesi yeminle dikkat çekici, sağolun 10-06-2020 22:14:31

23. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 28-06-2020 05:28:34

24. Bilecik merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 04-07-2020 01:33:38

25. Afyon merkezden ben Emine. Slm web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 04-07-2020 02:13:36

26. Konya merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımın valla çok hoşuma gitti, sağolun 12-07-2020 18:09:04

27. Osmaniye merkezden ben banu. Merhabalar paylaşım süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 17-07-2020 09:38:23

28. Selamlar sayfan cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

29. Sivas merkezden ben gaye. Merhaba herkese siten inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 26-07-2020 18:59:16

30. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun

31. Samsun merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan valla çok güzel, facebookta paylaştım 03-08-2020 17:22:23

32. elif yılmaz Reply

Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Slm siten inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 06-08-2020 11:08:01

33. Mersin merkezden ben ziya. Selam paylaşım yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-08-2020 23:34:13

34. Selam herkese web sitesi ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım

35. Giresun merkezden ben Gürbüz. Selamlar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 15-08-2020 09:08:18

36. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha iyi, facebookta paylaştım

37. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

38. Çorum merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımınız valla dikkat çekici, şukuladım 25-08-2020 11:29:56

39. Giresun merkezden ben Emine. Merhaba herkese web sitesi valla dikkat çekici, teşekkürler 31-08-2020 07:00:37

40. Şırnak merkezden ben Aylin. Mrb web sitesi yeminle mükemmel, facebookta paylaştım 31-08-2020 17:30:11

41. Aksaray merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım 08-09-2020 23:12:23

42. Slm web sitesi yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

43. Gürbüz Reply

Sakarya merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz yeminle mükemmel, teşekkürler 18-09-2020 20:14:09

44. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten güzel, linkedinde paylaştım

45. elif yılmaz Reply

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi mükemmel, şukuladım 29-09-2020 18:36:23

46. Selamın aleyküm web siten süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

47. Mersin merkezden ben ahmet. Slm web siten inanılmaz dikkat çekici, sağolun 02-10-2020 02:03:46

48. Merhaba herkese web siten inanki iyi, sosyal medyada paylaştım

49. Bartın merkezden ben gaye. Slm web siteniz harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 03-10-2020 01:28:48

50. Kars merkezden ben ali. Mrb sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, sağolun 23-10-2020 06:38:37

51. Kars dan kimler var. KIRILMA HABERLERİ: Hayır, öyle değil. Demek istediğim, hepimiz kelimenin tam anlamıyla Son Dakika Haberleri olmalı – / u / Dr_Midnight, ABD genelinde kilitleme protestolarında büyük bir koordineli astroturfing kampanyasını ortaya çıkarıyor ve hepimiz bu düzeyde araştırmacı gazetecilik için çabalamalıyız. . Selamın aleyküm siten harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , emin – 179

52. Bu konu : ” KIRILMA HABERLERİ: Hayır, öyle değil. Demek istediğim, hepimiz kelimenin tam anlamıyla Son Dakika Haberleri olmalı – / u / Dr_Midnight, ABD genelinde kilitleme protestolarında büyük bir koordineli astroturfing kampanyasını ortaya çıkarıyor ve hepimiz bu düzeyde araştırmacı gazetecilik için çabalamalıyız. ” çok güzel. Merhaba web sitesi inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 184

53. elif yılmaz Reply

Kırşehir dan kimler var. KIRILMA HABERLERİ: Hayır, öyle değil. Demek istediğim, hepimiz kelimenin tam anlamıyla Son Dakika Haberleri olmalı – / u / Dr_Midnight, ABD genelinde kilitleme protestolarında büyük bir koordineli astroturfing kampanyasını ortaya çıkarıyor ve hepimiz bu düzeyde araştırmacı gazetecilik için çabalamalıyız. . Slm sayfan ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 37

54. elif yılmaz Reply

Konya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba bu web sitesi inan ki hayran edici, saolun 09-12-2020 19:18:08

55. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun

56. Bu konu : ” KIRILMA HABERLERİ: Hayır, öyle değil. Demek istediğim, hepimiz kelimenin tam anlamıyla Son Dakika Haberleri olmalı – / u / Dr_Midnight, ABD genelinde kilitleme protestolarında büyük bir koordineli astroturfing kampanyasını ortaya çıkarıyor ve hepimiz bu düzeyde araştırmacı gazetecilik için çabalamalıyız. ” çok güzel. Slm sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , ahmet – 191

57. Kayseri dan kimler var. KIRILMA HABERLERİ: Hayır, öyle değil. Demek istediğim, hepimiz kelimenin tam anlamıyla Son Dakika Haberleri olmalı – / u / Dr_Midnight, ABD genelinde kilitleme protestolarında büyük bir koordineli astroturfing kampanyasını ortaya çıkarıyor ve hepimiz bu düzeyde araştırmacı gazetecilik için çabalamalıyız. . Selam herkese siten ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 351

58. Bu konu : ” KIRILMA HABERLERİ: Hayır, öyle değil. Demek istediğim, hepimiz kelimenin tam anlamıyla Son Dakika Haberleri olmalı – / u / Dr_Midnight, ABD genelinde kilitleme protestolarında büyük bir koordineli astroturfing kampanyasını ortaya çıkarıyor ve hepimiz bu düzeyde araştırmacı gazetecilik için çabalamalıyız. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , mehmet – 390

59. Mrb paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler

60. Batman merkezden ben Emine. Selamlar sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-01-2021 15:32:23

61. Bu konu : ” KIRILMA HABERLERİ: Hayır, öyle değil. Demek istediğim, hepimiz kelimenin tam anlamıyla Son Dakika Haberleri olmalı – / u / Dr_Midnight, ABD genelinde kilitleme protestolarında büyük bir koordineli astroturfing kampanyasını ortaya çıkarıyor ve hepimiz bu düzeyde araştırmacı gazetecilik için çabalamalıyız. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 192

62. Kilis merkezden ben Aylin. Selam paylaşımın gerçekten hayran edici, tebrikler 20-01-2021 16:56:48

63. Mersin merkezden ben ali. Merhabalar siten vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 26-01-2021 07:25:54

64. Selam herkese web siteniz gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım

65. Merhaba sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım

66. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun

67. Bu konu : ” KIRILMA HABERLERİ: Hayır, öyle değil. Demek istediğim, hepimiz kelimenin tam anlamıyla Son Dakika Haberleri olmalı – / u / Dr_Midnight, ABD genelinde kilitleme protestolarında büyük bir koordineli astroturfing kampanyasını ortaya çıkarıyor ve hepimiz bu düzeyde araştırmacı gazetecilik için çabalamalıyız. ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 408

68. Bu konu : ” KIRILMA HABERLERİ: Hayır, öyle değil. Demek istediğim, hepimiz kelimenin tam anlamıyla Son Dakika Haberleri olmalı – / u / Dr_Midnight, ABD genelinde kilitleme protestolarında büyük bir koordineli astroturfing kampanyasını ortaya çıkarıyor ve hepimiz bu düzeyde araştırmacı gazetecilik için çabalamalıyız. ” çok güzel. Selam siteniz harbiden güzel, teraziye tıkladım , memo – 121

69. Bu konu : ” KIRILMA HABERLERİ: Hayır, öyle değil. Demek istediğim, hepimiz kelimenin tam anlamıyla Son Dakika Haberleri olmalı – / u / Dr_Midnight, ABD genelinde kilitleme protestolarında büyük bir koordineli astroturfing kampanyasını ortaya çıkarıyor ve hepimiz bu düzeyde araştırmacı gazetecilik için çabalamalıyız. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 350

70. Merhabalar paylaşım inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım

71. Rize merkezden ben gaye. Slm paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler 28-02-2021 20:27:45

72. Gürbüz Reply

Ordu dan kimler var. KIRILMA HABERLERİ: Hayır, öyle değil. Demek istediğim, hepimiz kelimenin tam anlamıyla Son Dakika Haberleri olmalı – / u / Dr_Midnight, ABD genelinde kilitleme protestolarında büyük bir koordineli astroturfing kampanyasını ortaya çıkarıyor ve hepimiz bu düzeyde araştırmacı gazetecilik için çabalamalıyız. . selamun aleyküm bu web sitesi inanki hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 92

73. Yalova merkezden ben . Selam bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-03-2021 10:58:59

74. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

75. Selamlar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

76. Erzincan dan kimler var. KIRILMA HABERLERİ: Hayır, öyle değil. Demek istediğim, hepimiz kelimenin tam anlamıyla Son Dakika Haberleri olmalı – / u / Dr_Midnight, ABD genelinde kilitleme protestolarında büyük bir koordineli astroturfing kampanyasını ortaya çıkarıyor ve hepimiz bu düzeyde araştırmacı gazetecilik için çabalamalıyız. . selam arkadaşlar paylaşımınız cidden çok güzel, şukuladım , hatice – 218

77. Edirne dan kimler var. KIRILMA HABERLERİ: Hayır, öyle değil. Demek istediğim, hepimiz kelimenin tam anlamıyla Son Dakika Haberleri olmalı – / u / Dr_Midnight, ABD genelinde kilitleme protestolarında büyük bir koordineli astroturfing kampanyasını ortaya çıkarıyor ve hepimiz bu düzeyde araştırmacı gazetecilik için çabalamalıyız. . Slm paylaşımın ciddiyim çok güzel, sağolun , Aylin – 333

78. Artvin merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 25-04-2021 02:54:52

79. Bu konu : ” KIRILMA HABERLERİ: Hayır, öyle değil. Demek istediğim, hepimiz kelimenin tam anlamıyla Son Dakika Haberleri olmalı – / u / Dr_Midnight, ABD genelinde kilitleme protestolarında büyük bir koordineli astroturfing kampanyasını ortaya çıkarıyor ve hepimiz bu düzeyde araştırmacı gazetecilik için çabalamalıyız. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , gaye – 276

80. Bu konu : ” KIRILMA HABERLERİ: Hayır, öyle değil. Demek istediğim, hepimiz kelimenin tam anlamıyla Son Dakika Haberleri olmalı – / u / Dr_Midnight, ABD genelinde kilitleme protestolarında büyük bir koordineli astroturfing kampanyasını ortaya çıkarıyor ve hepimiz bu düzeyde araştırmacı gazetecilik için çabalamalıyız. ” çok güzel. Selamlar sayfanız cidden çok güzel, twitter da paylaştım , Emine – 208

81. Ankara dan kimler var. KIRILMA HABERLERİ: Hayır, öyle değil. Demek istediğim, hepimiz kelimenin tam anlamıyla Son Dakika Haberleri olmalı – / u / Dr_Midnight, ABD genelinde kilitleme protestolarında büyük bir koordineli astroturfing kampanyasını ortaya çıkarıyor ve hepimiz bu düzeyde araştırmacı gazetecilik için çabalamalıyız. . merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , hatice – 150

82. Selam herkese sayfan inan ki dikkat çekici, face de paylaştım

83. Gaziantep dan kimler var. KIRILMA HABERLERİ: Hayır, öyle değil. Demek istediğim, hepimiz kelimenin tam anlamıyla Son Dakika Haberleri olmalı – / u / Dr_Midnight, ABD genelinde kilitleme protestolarında büyük bir koordineli astroturfing kampanyasını ortaya çıkarıyor ve hepimiz bu düzeyde araştırmacı gazetecilik için çabalamalıyız. . Merhaba herkese siteniz inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , ali – 496

84. Muğla merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfa harbiden güzel, saolun 25-05-2021 03:47:52

85. elif yılmaz Reply

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-05-2021 11:38:34

86. Aksaray dan kimler var. KIRILMA HABERLERİ: Hayır, öyle değil. Demek istediğim, hepimiz kelimenin tam anlamıyla Son Dakika Haberleri olmalı – / u / Dr_Midnight, ABD genelinde kilitleme protestolarında büyük bir koordineli astroturfing kampanyasını ortaya çıkarıyor ve hepimiz bu düzeyde araştırmacı gazetecilik için çabalamalıyız. . Selamın aleyküm web siteniz vallaha çok güzel, facebookta paylaştım , – 177

87. Muğla merkezden ben . Slm web sitesi inanılmaz güzel, teşekkürler 12-06-2021 18:01:43

88. Isparta merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım 13-06-2021 03:32:16

89. Bu konu : ” KIRILMA HABERLERİ: Hayır, öyle değil. Demek istediğim, hepimiz kelimenin tam anlamıyla Son Dakika Haberleri olmalı – / u / Dr_Midnight, ABD genelinde kilitleme protestolarında büyük bir koordineli astroturfing kampanyasını ortaya çıkarıyor ve hepimiz bu düzeyde araştırmacı gazetecilik için çabalamalıyız. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanki iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 370

Reply To mehmet Cancel Reply

Lütfen Paylaşın !

close-link