Araştırmacılar İskoçya’nın Glasgow kentinde yaşayan insanların diyetlerini analiz ettiler ve sık kırmızı et tüketimi, yüksek kan fosfat seviyeleri ve hızlandırılmış biyolojik yaşlanma arasında bir bağlantı olup olmadığını gördüler ve şehrin en mahrum kesimlerinde yaşayan erkekler arasında bir tane buldular. Araştırmacılar, bu bulgunun, meyvelere, sebzelere ve organik etlere sınırlı erişim ve fosfat yüklü etlere erişim kolaylığı nedeniyle genel olarak erkeklerin yetersiz beslenmesiyle açıklanabileceğini düşünüyor. https://www.eatthis.com/red-meat-aging/

Author

10 Comments

1. Nevşehir merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfan harbiden hoşuma gitti, saolun 01-03-2021 09:17:23

2. Çorum merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfanız harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 02-03-2021 09:46:15

3. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın inanki dikkat çekici, face de paylaştım 13-03-2021 14:22:23

4. Bilecik dan kimler var. Kırmızı et yemek yaşlanmayı hızlandırabilir mi? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , gaye – 60

5. Yozgat merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımın valla dikkatimi çekti, teşekkürler 27-03-2021 03:06:14

6. Ardahan dan kimler var. Kırmızı et yemek yaşlanmayı hızlandırabilir mi? . Selam herkese sayfan süper ötesi iyi, şukuladım , doruk – 386

7. Mrb web sitesi cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Ankara merkezden ben gaye. Selam web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 09-04-2021 16:50:53

9. Bu konu : ” Kırmızı et yemek yaşlanmayı hızlandırabilir mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi cidden dikkatimi çekti, tebrikler , Gürbüz – 30

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link