Kategoriler
Genel

Kırmızı gözlüklerimle güneşin gerçekten nasıl göründüğünü gördüm

Dürüst olmak gerekirse, şimdiye kadar gördüğüm en inanılmaz şeylerden biriydi ve internette bu konuda hiçbir şey bulamadığım için şaşırdım. Geçen gün kumsaldaydım ve mavi ışığı engellemek için kullanılan kırmızı gözlüklerimi taktım. Gözümün köşesinden mavi bir şey fark ettim ve bunun tuhaf bir ışık sızıntısı türü olduğunu düşündüm ama sonra odaklanmaya karar verdim.

Merkeze yaklaştıkça her katmanda biraz daha küçük olan katmanlarda küçük kıvrımlar içeren açık mavi / deniz mavisi / yeşil mükemmel bir daire gördüm. Tarif etmek zor ama bana Minecraft portallarını hatırlattı, gerçekten bir portal gibi görünüyordu. Şok olmuştum. Bunun güneş olabileceğini düşündüm ama hiçbir şekilde düşünmedim çünkü onu nasıl görebileceğimi bilmiyordum. O küçük mavi dairenin nereden geldiğini anlayana kadar gözlüklerimi yüzümden ileri geri hareket ettirdim.

Gözlüklerimi çektiğimde gözümün yansımasını gördüm ve gözümde, güneşin gözümden yansıdığı süper parlak bir nokta gördüm. Gözlüklerimi yüzüme yaklaştırdığımda, yansımam sanki yakınlaştırıyormuş gibi görünüyordu ve eğer o noktaya odaklanırsam gözüme çok yakın olana kadar o noktaya yakınlaştırıyordum gibi görünüyordu. içindeki ayrıntılar. Güneşi nasıl bu kadar net bir şekilde görebildiğimi ve sadece gözlüklerimi gözlerime yaklaştırarak ve odaklanarak nasıl yakınlaştırabildiğimi bilmiyorum.

Bu gece yayınlamamın nedeni, bununla ilgili çevrimiçi olarak hiçbir şey bulamadığım için kafam karışmış olması mı? Yapılan araştırmaya göre, güneşin gerçek renginin, gördüğüm renk gibi mavi / yeşil spektrumda bir yerde olması tamamen mümkündür. Ancak içindeki şekiller hiçbir resimde hiçbir zaman görmediğim bir şeydi. Çok düzenli, simetrik ve hareketliydi. Aynı hızda dönüyorlardı ve uzağa bakamadığım hipnotize ediyordu ve ağlamaya başladım ve daha önce hiç hissetmediğim duyguları hissettim.

Güneş neden bu garip geometrik şekillere sahipti? Neden bu renkti? Zararlı ışık olmadan güneşi neden bu kadar net görebiliyordum? Kırmızı gözlüklerim, güneşin gerçekte ne olduğunu görmemi sağlayan belirli frekansları engellememe izin verdi mi? Güneş gözümden ve gözlüklerinize yansıtıldığından gözlüklerimi bir tür teleskop olarak kullanabildim ve sonra yansımama odaklanmak için gözümdeki lensleri kullandım mı?

Bir suru sorum var.

“Kırmızı gözlüklerimle güneşin gerçekten nasıl göründüğünü gördüm” için 19 yanıt

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 06-07-2020 06:04:50

İstanbul merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 06-07-2020 06:05:18

Muş merkezden ben ahmet. Selam herkese web siten harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 06-07-2020 06:08:33

Kütahya merkezden ben mehmet. Mrb bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 06-07-2020 06:14:07

Mersin merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle güzel, teraziye tıkladım 06-07-2020 06:16:12

Sakarya merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siteniz harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 10-07-2020 07:59:42

Artvin merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha güzel, saolun 23-07-2020 03:36:39

Afyon merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-07-2020 15:40:31

Malatya merkezden ben ziya. Selam herkese web siten vallaha billaha güzel, şukuladım 27-07-2020 14:06:27

Iğdır merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 05-08-2020 00:11:47

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir