Bunu göndermek için doğru yerin burası olup olmadığından emin değilim, ancak geçmişte tavşan deliğinin çok aşağısına kadar takip etmeden çok fazla örnekle yönlendirildim.

Popüler kültürde hem açık hem de gizli olarak kullanılan “Kırmızıya karşı Mavi” nin birçok örneği vardır. Daha açık örneklerden biri iki partili sistemimiz olabilir. Demokratik adaylar genellikle mavi renkle temsil edilir ve Cumhuriyetçi adaylar genellikle kırmızıyla temsil edilir.

Sadece benim fikrim olabilir, ancak “Kırmızıya karşı Mavi” dinamiğinin 1999’da “The Matrix” filminin piyasaya sürülmesiyle modern ana akım kültürde popüler hale geldiğini hissediyorum.

Daha küçük / gizli temsillerden bazıları, çoğu aksiyon filminde, çizgi filmde, animasyonda vb. Olduğu gibi, genellikle “aydınlık ve karanlık” veya “iyi ve kötü” ikiliği ile aynı çizgiye düşer. Kendimi bunlara derinden kaptırıyorum (hadi sadece onlara) “mesajlar” deyin, çünkü bunun, “bilen” kişiler tarafından farklı hikayelere kodlanmış ve başka türlü kendilerine gösterilen şeyin öneminin farkında olmayan kitlelerin önünde sergilenen gerçek bilgi gibi hissediyorum. pasif olarak bundan zevk alırlar.

Sanki bu tür şeyler herhangi bir yerde gündeme gelirse, çoğunlukla haberi olmayan aynı kişilerden gelen “o kadar derin değil / sen delisin” gibi şeylerle karşılanacakmış gibi hissediyorum, bu yüzden anladım ki bir komplo ipliği daha uygun olabilir. Gizli alt dizilerin / boşlukların çoğu öldü.

Öyleyse bu tavşan deliği daha mı derine iniyor yoksa sadece maneviyatın ve okültün tavşan deliğine giriş / başlangıç ​​seviyesinde “uyanıklık” başlangıcı mı?

Teşekkür ederim.

Author

62 Comments

1. Yozgat merkezden ben doruk. Merhabalar bu web sitesi valla hoşuma gitti, tebrikler 16-09-2020 03:10:46

2. Gümüşhane merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-09-2020 05:28:39

3. İstanbul merkezden ben gaye. Selam sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 16-09-2020 05:37:53

4. Slm web siten valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

5. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım

6. Edirne merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 21-09-2020 19:16:56

7. Erzincan merkezden ben ziya. Mrb web sitesi inan ki hoşuma gitti, saolun 26-09-2020 00:28:09

8. elif yılmaz Reply

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım 02-10-2020 09:22:48

9. Erzurum merkezden ben gaye. Selam bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, sağolun 02-10-2020 11:19:26

10. Mrb paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım

11. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden hayran edici, şukuladım

12. Bu konu : ” “Kırmızı ve Mavi” önemi? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 150

13. Batman dan kimler var. “Kırmızı ve Mavi” önemi? . selam arkadaşlar web siten inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , – 197

14. Bu konu : ” “Kırmızı ve Mavi” önemi? ” çok güzel. Selam paylaşım valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 433

15. Aksaray dan kimler var. “Kırmızı ve Mavi” önemi? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 92

16. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden hayran edici, tebrikler

17. Uşak dan kimler var. “Kırmızı ve Mavi” önemi? . Selamlar siteniz cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , gaye – 275

18. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

19. Bu konu : ” “Kırmızı ve Mavi” önemi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , ali – 487

20. Bu konu : ” “Kırmızı ve Mavi” önemi? ” çok güzel. Slm siteniz inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 231

21. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim güzel, şukuladım

22. Iğdır merkezden ben banu. Merhaba web sitesi valla hoşuma gitti, tebrikler 20-12-2020 20:18:23

23. Merhabalar bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

24. Bingöl dan kimler var. “Kırmızı ve Mavi” önemi? . Merhabalar web siteniz vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 290

25. elif yılmaz Reply

Ardahan merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 12-01-2021 12:32:26

26. Mrb bu web sitesi inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

27. Bu konu : ” “Kırmızı ve Mavi” önemi? ” çok güzel. Slm paylaşımın cidden mükemmel, saolun , Aylin – 66

28. Şırnak merkezden ben banu. Merhaba sayfa inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 04-02-2021 01:16:53

29. Bu konu : ” “Kırmızı ve Mavi” önemi? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , – 381

30. Muğla dan kimler var. “Kırmızı ve Mavi” önemi? . merhaba arkadaşlar siten inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım , banu – 85

31. Nevşehir merkezden ben . Mrb bu web sitesi inanılmaz mükemmel, saolun 28-02-2021 02:27:11

32. Düzce dan kimler var. “Kırmızı ve Mavi” önemi? . Mrb web siteniz ciddiyim mükemmel, şukuladım , – 452

33. Bu konu : ” “Kırmızı ve Mavi” önemi? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız süper ötesi çok iyi, şukuladım , memo – 400

34. elif yılmaz Reply

Kocaeli dan kimler var. “Kırmızı ve Mavi” önemi? . selam arkadaşlar web siten cidden çok iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 371

35. Bu konu : ” “Kırmızı ve Mavi” önemi? ” çok güzel. Selam siteniz vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 337

36. selam arkadaşlar sayfa valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

37. Siirt dan kimler var. “Kırmızı ve Mavi” önemi? . selamun aleyküm web sitesi vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , mehmet – 92

38. Kastamonu merkezden ben banu. Mrb paylaşımınız harbiden güzel, face de paylaştım 03-05-2021 16:37:57

39. Bolu dan kimler var. “Kırmızı ve Mavi” önemi? . Merhaba siten vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 331

40. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Kırmızı ve Mavi” önemi? ” çok güzel. Selam sayfa inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 102

41. Iğdır dan kimler var. “Kırmızı ve Mavi” önemi? . selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 10

42. Selamlar siteniz vallaha billaha güzel, şukuladım

43. Bu konu : ” “Kırmızı ve Mavi” önemi? ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha dikkatimi çekti, saolun , emin – 89

44. Bursa merkezden ben Aylin. Mrb bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler 03-06-2021 05:41:30

45. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi güzel, twitter da paylaştım

46. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Kırmızı ve Mavi” önemi? ” çok güzel. Merhaba web sitesi ciddiyim iyi, sağolun , elif yılmaz – 418

47. İzmir dan kimler var. “Kırmızı ve Mavi” önemi? . Selam siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , mehmet – 135

48. Tekirdağ dan kimler var. “Kırmızı ve Mavi” önemi? . Selamın aleyküm siten yeminle güzel, teraziye tıkladım , gaye – 226

49. Bu konu : ” “Kırmızı ve Mavi” önemi? ” çok güzel. Selam web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 206

50. Konya dan kimler var. “Kırmızı ve Mavi” önemi? . Merhaba herkese siteniz ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 219

51. elif yılmaz Reply

Sivas dan kimler var. “Kırmızı ve Mavi” önemi? . selam arkadaşlar siteniz inanki hayran bıraktı, sağolun , elif yılmaz – 319

52. Bu konu : ” “Kırmızı ve Mavi” önemi? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 101

53. Bolu merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 08-07-2021 16:21:38

54. Bu konu : ” “Kırmızı ve Mavi” önemi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten çok güzel, tebrikler , Emine – 247

55. Zonguldak dan kimler var. “Kırmızı ve Mavi” önemi? . Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 118

56. Mrb bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım

57. Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web sitesi inan ki çok güzel, saolun 14-07-2021 01:42:12

58. Bu konu : ” “Kırmızı ve Mavi” önemi? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , emin – 345

59. Bu konu : ” “Kırmızı ve Mavi” önemi? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , ziya – 328

60. elif yılmaz Reply

Nevşehir dan kimler var. “Kırmızı ve Mavi” önemi? . Selamlar web sitesi süper ötesi güzel, tebrikler , elif yılmaz – 203

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link