Kırsal Alanlar İçin Farklı Bir Covid Aşısı Var – Belki de Trump destekçilerini Öldürmek ve Gündem 21 için Kırsal Bölgeyi Yeniden Oluşturmak

Birçoğunuz covid aşılarının bir tür sosyal mühendislik için kullanılacağından şüpheleniyorsunuz. Şimdi görüyoruz ki, Moderna aşısı kırsal alanları hedefleyen İlginç bir şekilde Trump destekçileriyle dolu ve aynı zamanda Gündem 21’in bir parçası olarak yeniden vahşi hale getirilecek. Bu, Derin Devlet’in kötü yollarına sahip olması ve dedikleri gibi, çoğunlukla sadece uyumlu şehir halkı.

Bir yan not olarak, Moderna aşısının maliyeti olacak doz başına 37 $ ‘a kadarBazılarınız 37 sayısının Satanistler için bir köpek düdüğü olduğunun farkında olabilir, çünkü 666 / (6 + 6 + 6) = 37.

“Kırsal Alanlar İçin Farklı Bir Covid Aşısı Var – Belki de Trump destekçilerini Öldürmek ve Gündem 21 için Kırsal Bölgeyi Yeniden Oluşturmak” üzerine 27 yorum

1. Bu konu : ” Kırsal Alanlar İçin Farklı Bir Covid Aşısı Var – Belki de Trump destekçilerini Öldürmek ve Gündem 21 için Kırsal Bölgeyi Yeniden Oluşturmak ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden iyi, sağolun , hatice – 425

2. Sinop merkezden ben banu. Selam siten vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 05-12-2020 08:59:47

3. Antalya dan kimler var. Kırsal Alanlar İçin Farklı Bir Covid Aşısı Var – Belki de Trump destekçilerini Öldürmek ve Gündem 21 için Kırsal Bölgeyi Yeniden Oluşturmak . Slm paylaşımın inanılmaz mükemmel, saolun , elif yılmaz – 135

4. Bu konu : ” Kırsal Alanlar İçin Farklı Bir Covid Aşısı Var – Belki de Trump destekçilerini Öldürmek ve Gündem 21 için Kırsal Bölgeyi Yeniden Oluşturmak ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki iyi, tebrikler , banu – 355

5. Bu konu : ” Kırsal Alanlar İçin Farklı Bir Covid Aşısı Var – Belki de Trump destekçilerini Öldürmek ve Gündem 21 için Kırsal Bölgeyi Yeniden Oluşturmak ” çok güzel. Selam siten inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 418

6. Çankırı merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 15-12-2020 22:39:24

7. Bu konu : ” Kırsal Alanlar İçin Farklı Bir Covid Aşısı Var – Belki de Trump destekçilerini Öldürmek ve Gündem 21 için Kırsal Bölgeyi Yeniden Oluşturmak ” çok güzel. Selam sayfanız inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 188

8. Konya dan kimler var. Kırsal Alanlar İçin Farklı Bir Covid Aşısı Var – Belki de Trump destekçilerini Öldürmek ve Gündem 21 için Kırsal Bölgeyi Yeniden Oluşturmak . Mrb web siteniz cidden çok güzel, face de paylaştım , Hasan – 107

9. Bu konu : ” Kırsal Alanlar İçin Farklı Bir Covid Aşısı Var – Belki de Trump destekçilerini Öldürmek ve Gündem 21 için Kırsal Bölgeyi Yeniden Oluşturmak ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , memo – 449

10. Bu konu : ” Kırsal Alanlar İçin Farklı Bir Covid Aşısı Var – Belki de Trump destekçilerini Öldürmek ve Gündem 21 için Kırsal Bölgeyi Yeniden Oluşturmak ” çok güzel. Mrb web sitesi harbiden güzel, sağolun , Gürbüz – 29

11. Bu konu : ” Kırsal Alanlar İçin Farklı Bir Covid Aşısı Var – Belki de Trump destekçilerini Öldürmek ve Gündem 21 için Kırsal Bölgeyi Yeniden Oluşturmak ” çok güzel. selamun aleyküm siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 335

12. Bu konu : ” Kırsal Alanlar İçin Farklı Bir Covid Aşısı Var – Belki de Trump destekçilerini Öldürmek ve Gündem 21 için Kırsal Bölgeyi Yeniden Oluşturmak ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanılmaz çok iyi, teşekkürler , mehmet – 66

13. Yozgat merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz hoşuma gitti, saolun 11-01-2021 19:26:02

14. Bu konu : ” Kırsal Alanlar İçin Farklı Bir Covid Aşısı Var – Belki de Trump destekçilerini Öldürmek ve Gündem 21 için Kırsal Bölgeyi Yeniden Oluşturmak ” çok güzel. Slm sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , banu – 396

15. Adıyaman dan kimler var. Kırsal Alanlar İçin Farklı Bir Covid Aşısı Var – Belki de Trump destekçilerini Öldürmek ve Gündem 21 için Kırsal Bölgeyi Yeniden Oluşturmak . Merhaba herkese web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 418

16. Diyarbakır dan kimler var. Kırsal Alanlar İçin Farklı Bir Covid Aşısı Var – Belki de Trump destekçilerini Öldürmek ve Gündem 21 için Kırsal Bölgeyi Yeniden Oluşturmak . Selam herkese bu web sitesi gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , hatice – 153

17. Bu konu : ” Kırsal Alanlar İçin Farklı Bir Covid Aşısı Var – Belki de Trump destekçilerini Öldürmek ve Gündem 21 için Kırsal Bölgeyi Yeniden Oluşturmak ” çok güzel. Merhaba sayfa inanki çok güzel, teraziye tıkladım , emin – 410

18. Diyarbakır dan kimler var. Kırsal Alanlar İçin Farklı Bir Covid Aşısı Var – Belki de Trump destekçilerini Öldürmek ve Gündem 21 için Kırsal Bölgeyi Yeniden Oluşturmak . Mrb paylaşımınız inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , emin – 282

19. Bu konu : ” Kırsal Alanlar İçin Farklı Bir Covid Aşısı Var – Belki de Trump destekçilerini Öldürmek ve Gündem 21 için Kırsal Bölgeyi Yeniden Oluşturmak ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 282

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link