Garip bir şekilde yazılmış gönderiyi affedin, ancak genel şüphecileri söyleyebilirim. “tek ve nihai çözüm” Dünya çapında devam eden “kriz” in uzun vadede ne olacağı ile ilgili endişeleri var ve kısa vadeli tartışmalar yanlış yönlendirilmiş ve kasıtlı.

Ek A: Hemşire iğneyi aldıktan birkaç dakika sonra bayılıyor, normal bir tepki olduğu konusunda ne kadar tartışma vardı, her zaman başına geliyor vs. ve sonra ortadan kaybolması ve ölüm belgesi hakkında bir tartışma oldu .. Unutmayın, haberler bize sadece görmemizi istediklerini gösterir.

Bu tatillerde bir tartışma çıkarsa, NPC’lerin sadece kısa vadeli hakkında konuşmak için programlanacağından oldukça emin olurum, akıcı kaldığınızdan emin olun ve uzun vadeli bilinmeyenleri bildiğinizden emin olun çünkü bilmek tam anlamıyla imkansızdır. bunun içindeki şeyler kısa zaman miktarı.

Mutlu Noeller ya pis hayvanlar

Author

25 Comments

1. Mersin dan kimler var. Kısa Vadeli FX yanlış yönlendirilmiş bir PsyOp’tur, asıl endişeler uzun vadeli dövizlerdir. . selamun aleyküm sayfan vallaha güzel, şukuladım , ziya – 6

2. Zonguldak merkezden ben gaye. Selam paylaşımın vallaha billaha çok iyi, tebrikler 24-12-2020 04:50:15

3. Tekirdağ merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımınız cidden çok iyi, sağolun 24-12-2020 04:50:25

4. Bu konu : ” Kısa Vadeli FX yanlış yönlendirilmiş bir PsyOp’tur, asıl endişeler uzun vadeli dövizlerdir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , emin – 119

5. Bu konu : ” Kısa Vadeli FX yanlış yönlendirilmiş bir PsyOp’tur, asıl endişeler uzun vadeli dövizlerdir. ” çok güzel. Merhabalar sayfan yeminle çok iyi, saolun , mehmet – 263

6. Bu konu : ” Kısa Vadeli FX yanlış yönlendirilmiş bir PsyOp’tur, asıl endişeler uzun vadeli dövizlerdir. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 256

7. Bu konu : ” Kısa Vadeli FX yanlış yönlendirilmiş bir PsyOp’tur, asıl endişeler uzun vadeli dövizlerdir. ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , – 35

8. Bu konu : ” Kısa Vadeli FX yanlış yönlendirilmiş bir PsyOp’tur, asıl endişeler uzun vadeli dövizlerdir. ” çok güzel. Merhaba paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , – 353

9. Trabzon dan kimler var. Kısa Vadeli FX yanlış yönlendirilmiş bir PsyOp’tur, asıl endişeler uzun vadeli dövizlerdir. . Selamlar web siten cidden dikkatimi çekti, sağolun , doruk – 373

10. Tunceli merkezden ben mehmet. Selam web siteniz inan ki hoşuma gitti, sağolun 16-01-2021 18:48:25

11. Denizli dan kimler var. Kısa Vadeli FX yanlış yönlendirilmiş bir PsyOp’tur, asıl endişeler uzun vadeli dövizlerdir. . selam arkadaşlar siten vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 117

12. Gürbüz Reply

Merhabalar siteniz valla dikkatimi çekti, şukuladım

13. Yalova merkezden ben . Selam web siten inan ki çok iyi, şukuladım 18-01-2021 20:37:51

14. Denizli dan kimler var. Kısa Vadeli FX yanlış yönlendirilmiş bir PsyOp’tur, asıl endişeler uzun vadeli dövizlerdir. . Selam herkese paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 10

15. selamun aleyküm bu web sitesi cidden iyi, face de paylaştım

16. Selamlar paylaşımınız inan ki dikkat çekici, teşekkürler

17. Merhaba web sitesi inan ki çok güzel, twitter da paylaştım

18. Bu konu : ” Kısa Vadeli FX yanlış yönlendirilmiş bir PsyOp’tur, asıl endişeler uzun vadeli dövizlerdir. ” çok güzel. Mrb sayfan inanılmaz çok güzel, teşekkürler , Gürbüz – 238

19. Yalova dan kimler var. Kısa Vadeli FX yanlış yönlendirilmiş bir PsyOp’tur, asıl endişeler uzun vadeli dövizlerdir. . Selamlar web sitesi süper ötesi güzel, saolun , – 15

20. Merhaba sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

21. Kastamonu merkezden ben memo. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden mükemmel, saolun 22-02-2021 00:09:01

22. Bitlis dan kimler var. Kısa Vadeli FX yanlış yönlendirilmiş bir PsyOp’tur, asıl endişeler uzun vadeli dövizlerdir. . Merhabalar bu web sitesi gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım , Emine – 337

23. Ordu dan kimler var. Kısa Vadeli FX yanlış yönlendirilmiş bir PsyOp’tur, asıl endişeler uzun vadeli dövizlerdir. . Selam herkese web siten vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 31

24. Isparta dan kimler var. Kısa Vadeli FX yanlış yönlendirilmiş bir PsyOp’tur, asıl endişeler uzun vadeli dövizlerdir. . Merhaba herkese siten süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 69

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link