Kategoriler
Genel

Kişisel Bankam ve Tuhaflığım Devam Ediyor

"Bu hiçbir şey olabilir, ama" lol ile başlayan tipik bir komplo sonrası. Ama gerçekten. Yerel Kredi Birliğimde banka kullanıyorum. Geçen Cuma, işten sonra orada çalışan veznedar aracılığıyla çek hesabıma 2 çek ve 50 dolarlık bir fatura koydum. "Öngörülemeyen koşullar nedeniyle, yalnızca en fazla 1.000 $ 'lık para çekme işlemleri yapabilirsiniz" diyen birçok kayıt fark ettim. ve sonra "olabilecek para ihtiyaçlarınızı önceden bize bildirin" hakkında bir şeyler. Bunun garip olduğunu düşündüm. O zaman, ben oradayken, banka memuru iki çekleri hesabıma koyar ve 50 $ 'ı yana yatırır. Ben orada hiçbir şey, sanırım orada biraz meşgul (zaman 5:10 civarında, nerede çoğu işten çıkacaktı), ve daha sonra nakit koyacağını varsayalım. Makbuzum sadece iki çekten bahsediyor ve ben çıkıyorum. Cumartesi günü banka hesabımı kontrol ediyorum ve yemin ederim şeyler eklenmiyor. Oraya 50 dolar koymamalıydı ve uygulama sadece koyduğum iki kontrolü ve bu iki kontrolün toplamını gösteriyor, 50 dolar değil. Cumartesi günleri erken kapandıkları için, hazırlıklı ve Pazartesi günü dışarı çıkmaya hazırım. Arkadaşımla mini bir yolculuk yapıyorum ve onlara Pazar günü bu bankaya güvenemediğim için ne kadar kızgın olduğumu açıklıyorum. Tekrar merak ettiğim için uygulamamı açıyorum. Cuma günkü hesabıma yerleştirdiğim toplam tutar şu an toplanıyor. Hala sadece iki kontrolden bahsediyor, ancak toplam şu anda 50 dolar ekliyor. Rahatladım, ama yine de toplamların toplanamaması garip ama şimdi öyle. Yukarıda bahsettiğim garip işaret, mini paranoya haha ​​düşüncelerime yardımcı olmuyor mu?

“Kişisel Bankam ve Tuhaflığım Devam Ediyor” için 19 yanıt

Konya merkezden ben banu. selamun aleyküm web sitesi valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 05-03-2020 01:03:26

Van merkezden ben Emine. Selam sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 09-03-2020 06:40:41

Manisa merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşım vallaha güzel, teşekkürler 12-03-2020 15:48:40

Uşak merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım 13-03-2020 12:13:59

Antalya merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz çok güzel, teşekkürler 15-03-2020 10:24:29

Bitlis merkezden ben ahmet. Selam sayfa inanki mükemmel, facebookta paylaştım 16-03-2020 22:46:06

Zonguldak merkezden ben ahmet. Selam herkese web siteniz inan ki çok güzel, teraziye tıkladım 23-03-2020 23:17:35

Giresun merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfa vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım 24-03-2020 09:11:59

Gümüşhane merkezden ben ahmet. Mrb siten yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım 01-04-2020 11:03:30

Tekirdağ merkezden ben doruk. Selam herkese sayfanız vallaha billaha çok güzel, tebrikler 09-04-2020 15:34:14

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir