Kategoriler
Genel

Kişisel paranormal deneyim

Bunu paranormal bir konuya gönderemedim çünkü insanların çoğu sadece deneyimleri duymak, videoda bir şeyler yakalamak, muhtemelen deneyimler neler olabileceğine dair düşüncelerini gerçekten açıklamıyor. Bu tür şeylere açık değilseniz, bunu göz ardı etme seçeneğiniz vardır.

Yani çok şey oldu ya da delirebilirim. 3 ila 9 belki 10 yaşımdan beri, çoğu gece uyuyacağım zaman bu deneyimi yaşayacağım, gözlerimi kapalı karanlık odada yatmadan uykuya dalmak için gözlerimi kapatacağım. Floresan ışık kaplı tüm tarla gibi kör gibi parlak beyaz bir ışık görecektim Bu, içinde büyüdüğüm ilk evde oldu. Bazen meditasyonun derinliklerinde hala görüyorum, ayrıca gözlerimi kapattığımda yüzler veya çok fazla göz gördüğüm zamanlardan geçiyorum. bunu deneyimleyecek tek kişi değil ama fazla düşünmüyorum.

Son zamanlarda annem bir yetişkin olarak, orada yaşadığım sırada ona yaşadığım deneyimi anlatmadan ışık gördüğünü söyledi ama ışığı yanıp sönüyordu. Ben yaklaşık 8 yaşına kadar her gece benimle yatakta uyurdu. Babamın orada yaşayan ciddi bir kişilik değişikliği vardı ve benimle yatakta çok uyuduğu için yalnız kalmaktan korkuyordu.

Şimdi de her 3 ya da 4 gecede bir kez 10 yaşına kadar olduğu gibi korkunç bir gece uyurken korkunç bir uyku çekiyordum. annemin “Göremediğimiz bir şey fiziksel olarak saldırıyor gibiydi. Hayatınızdan korkmanıza yardım etmek için ağlar ve yalvarırsınız. Anne yardım et, beni öldürmek istiyorlar ve yapabileceğimiz hiçbir şey yoktu” Hiçbirini hatırlamıyordum, ileri geri atladım, bunun nörolojik bir çocukluk, şizofreni, manevi bir sorun, belki de hipnagojik halüsinasyonlar olup olmadığını merak ettim.

Daha sonra hayaletlerle paranormal deneyimler yaşadım. ben çocukken oluyordu.

Kimsenin düşüncelerine veya benzer bir deneyime sahip olup olmadığını veya beni doğru yöne yönlendirip yönlendiremeyeceğini merak ediyorum. Bunu anlamıyorum .

“Kişisel paranormal deneyim” için 6 yanıt

Ankara merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım 08-07-2020 04:25:16

Siirt merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten süper ötesi çok iyi, tebrikler 19-07-2020 19:23:33

Şanlıurfa merkezden ben Aylin. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım 28-07-2020 00:55:40

Kırklareli merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok iyi, sağolun 02-08-2020 22:07:03

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir