Ben mi:

Perde arkasında dünyayı tek bir hükümet (NWO) altında birleştirmeye çalışan ve bizi Deccal’in gelişine hazırlayan bir grup var.

Evet, bir peygamberin gelişinden bahseden ciddi bir dini tarikat gördüm ve bunun olması için dünyanın bir sonraki manevi ve sosyal aşamada olması, yani küresel bir hükümet aracılığıyla dünya barışına ulaşılması gerekiyor.

Ve büyük olaylara, çok güzel bir yapıya sahipler, sıradan bir vatandaş tarafından daha kolay anlaşılabilmesi için havalı akış şemaları tasarlamaya ve inançlarını açıklamaya çalışan insanlar var ve bunların hepsi pahalı olmalı.

Birileri bu insanlara gerçek para yatırıyor. Ama kim olduğunu bilmiyorum.

Author

51 Comments

1. Çorum merkezden ben ali. Slm siten inanılmaz hayran edici, tebrikler 05-07-2021 11:35:43

2. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler

3. Selam bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım

4. Bu konu : ” Kişisel tecrübelerinizden dolayı doğru olduğunu bildiğiniz komplo teorileri nelerdir? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha hayran bıraktı, şukuladım , banu – 240

5. Denizli dan kimler var. Kişisel tecrübelerinizden dolayı doğru olduğunu bildiğiniz komplo teorileri nelerdir? . selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok güzel, face de paylaştım , gaye – 398

6. Bu konu : ” Kişisel tecrübelerinizden dolayı doğru olduğunu bildiğiniz komplo teorileri nelerdir? ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha hayran bıraktı, tebrikler , banu – 50

7. Ordu dan kimler var. Kişisel tecrübelerinizden dolayı doğru olduğunu bildiğiniz komplo teorileri nelerdir? . Selamlar paylaşımınız inanki hayran edici, tebrikler , banu – 384

8. Bu konu : ” Kişisel tecrübelerinizden dolayı doğru olduğunu bildiğiniz komplo teorileri nelerdir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha iyi, sağolun , Emine – 266

9. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

10. Bu konu : ” Kişisel tecrübelerinizden dolayı doğru olduğunu bildiğiniz komplo teorileri nelerdir? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 114

11. İzmir merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, sağolun 05-07-2021 13:20:55

12. Kastamonu dan kimler var. Kişisel tecrübelerinizden dolayı doğru olduğunu bildiğiniz komplo teorileri nelerdir? . selamun aleyküm paylaşımın valla iyi, şukuladım , banu – 241

13. Gümüşhane dan kimler var. Kişisel tecrübelerinizden dolayı doğru olduğunu bildiğiniz komplo teorileri nelerdir? . Slm paylaşımınız cidden hayran edici, face de paylaştım , gaye – 15

14. Burdur dan kimler var. Kişisel tecrübelerinizden dolayı doğru olduğunu bildiğiniz komplo teorileri nelerdir? . Selam herkese paylaşım inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 467

15. Mrb sayfan inanki dikkat çekici, face de paylaştım

16. Merhaba web siten süper ötesi dikkat çekici, tebrikler

17. Bitlis dan kimler var. Kişisel tecrübelerinizden dolayı doğru olduğunu bildiğiniz komplo teorileri nelerdir? . Merhaba herkese web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 283

18. Bu konu : ” Kişisel tecrübelerinizden dolayı doğru olduğunu bildiğiniz komplo teorileri nelerdir? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım , gaye – 458

19. Bayburt dan kimler var. Kişisel tecrübelerinizden dolayı doğru olduğunu bildiğiniz komplo teorileri nelerdir? . Slm web siten harbiden hayran edici, face de paylaştım , ali – 155

20. Bu konu : ” Kişisel tecrübelerinizden dolayı doğru olduğunu bildiğiniz komplo teorileri nelerdir? ” çok güzel. Slm web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , ziya – 198

21. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kişisel tecrübelerinizden dolayı doğru olduğunu bildiğiniz komplo teorileri nelerdir? ” çok güzel. Selam sayfanız inan ki güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 431

22. Selamlar web sitesi valla hayran bıraktı, sağolun

23. Bu konu : ” Kişisel tecrübelerinizden dolayı doğru olduğunu bildiğiniz komplo teorileri nelerdir? ” çok güzel. Selamlar sayfan gerçekten çok güzel, teşekkürler , hatice – 225

24. Bu konu : ” Kişisel tecrübelerinizden dolayı doğru olduğunu bildiğiniz komplo teorileri nelerdir? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 328

25. Mrb sayfan cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

26. Gürbüz Reply

Aksaray merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle hayran edici, face de paylaştım 13-07-2021 15:38:39

27. Bu konu : ” Kişisel tecrübelerinizden dolayı doğru olduğunu bildiğiniz komplo teorileri nelerdir? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha dikkat çekici, saolun , mehmet – 475

28. Bu konu : ” Kişisel tecrübelerinizden dolayı doğru olduğunu bildiğiniz komplo teorileri nelerdir? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım cidden hayran bıraktı, şukuladım , ali – 282

29. Konya dan kimler var. Kişisel tecrübelerinizden dolayı doğru olduğunu bildiğiniz komplo teorileri nelerdir? . Selamlar paylaşımın vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 425

30. Selamın aleyküm paylaşım cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

31. Burdur dan kimler var. Kişisel tecrübelerinizden dolayı doğru olduğunu bildiğiniz komplo teorileri nelerdir? . Selam herkese sayfa gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , – 463

32. Bu konu : ” Kişisel tecrübelerinizden dolayı doğru olduğunu bildiğiniz komplo teorileri nelerdir? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , Hasan – 125

33. Bu konu : ” Kişisel tecrübelerinizden dolayı doğru olduğunu bildiğiniz komplo teorileri nelerdir? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 10

34. Merhaba herkese siten gerçekten iyi, face de paylaştım

35. Giresun dan kimler var. Kişisel tecrübelerinizden dolayı doğru olduğunu bildiğiniz komplo teorileri nelerdir? . Merhabalar sayfanız yeminle çok güzel, sağolun , memo – 411

36. Merhaba herkese paylaşımın cidden dikkat çekici, saolun

37. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımın süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım

38. Kırşehir merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım 07-08-2021 12:10:02

39. Çanakkale dan kimler var. Kişisel tecrübelerinizden dolayı doğru olduğunu bildiğiniz komplo teorileri nelerdir? . Selamlar paylaşım gerçekten güzel, facebookta paylaştım , gaye – 74

40. Karaman dan kimler var. Kişisel tecrübelerinizden dolayı doğru olduğunu bildiğiniz komplo teorileri nelerdir? . Selamlar bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 341

41. elif yılmaz Reply

Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa inanılmaz hayran edici, şukuladım 26-08-2021 20:37:35

42. Bu konu : ” Kişisel tecrübelerinizden dolayı doğru olduğunu bildiğiniz komplo teorileri nelerdir? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten mükemmel, face de paylaştım , hatice – 22

43. Burdur dan kimler var. Kişisel tecrübelerinizden dolayı doğru olduğunu bildiğiniz komplo teorileri nelerdir? . Slm sayfan inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 49

44. Burdur merkezden ben memo. Merhabalar paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 31-08-2021 13:17:46

45. Mersin dan kimler var. Kişisel tecrübelerinizden dolayı doğru olduğunu bildiğiniz komplo teorileri nelerdir? . Selam herkese web siten inan ki çok iyi, teşekkürler , ahmet – 400

46. Ardahan dan kimler var. Kişisel tecrübelerinizden dolayı doğru olduğunu bildiğiniz komplo teorileri nelerdir? . selam arkadaşlar sayfanız cidden mükemmel, tebrikler , ahmet – 90

47. Çorum merkezden ben banu. Merhaba paylaşımın süper ötesi iyi, teşekkürler 01-09-2021 17:18:53

Write A Comment