Dünyanın dörtte birinin agresif bir nükleer saldırıya uğraması nedeniyle şu anda kapsamlı uluslararası seyahatler yapmanıza izin verilmiyor. Seyahat edemezsiniz çünkü hükümetiniz bunları görmenizi istemiyor. Etkilenen ülkelerden gelen görüntüler / haberler / hikayeler stok dosya videolarından ve fotoğraflarından derlenmiştir – bu, sizi bu ülkelerin ve nüfuslarının hala var olduğunu düşünmeniz için kandırmak için yapılır. Ama yapmazlar …

Author

37 Comments

1. selam arkadaşlar paylaşım vallaha dikkat çekici, şukuladım

2. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşım harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kısıtlı Seyahat – Neden? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız cidden çok güzel, saolun , Gürbüz – 359

4. Antalya merkezden ben Aylin. Selam siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 26-04-2021 13:56:18

5. elif yılmaz Reply

Muğla dan kimler var. Kısıtlı Seyahat – Neden? . Merhabalar sayfa vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , elif yılmaz – 88

6. Tekirdağ merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden dikkat çekici, şukuladım 29-04-2021 15:30:53

7. Bu konu : ” Kısıtlı Seyahat – Neden? ” çok güzel. Mrb web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , banu – 363

8. Bu konu : ” Kısıtlı Seyahat – Neden? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 185

9. Karabük merkezden ben emin. Mrb paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 06-05-2021 22:10:41

10. Bayburt merkezden ben hatice. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 07-05-2021 02:23:02

11. Tokat dan kimler var. Kısıtlı Seyahat – Neden? . Merhabalar bu web sitesi harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 29

12. Yalova dan kimler var. Kısıtlı Seyahat – Neden? . Selam herkese sayfanız vallaha güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 299

13. Bu konu : ” Kısıtlı Seyahat – Neden? ” çok güzel. Merhaba sayfan inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 83

14. elif yılmaz Reply

Mrb web siteniz yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

15. Merhaba web siten yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım

16. Selamlar web siteniz cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

17. Gürbüz Reply

Karabük merkezden ben Gürbüz. Merhaba bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım 24-05-2021 07:48:01

18. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kısıtlı Seyahat – Neden? ” çok güzel. Selamlar siten inan ki iyi, saolun , Gürbüz – 285

19. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım

20. Şırnak merkezden ben mehmet. Merhabalar web siten inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım 13-06-2021 14:38:05

21. Kırıkkale dan kimler var. Kısıtlı Seyahat – Neden? . Selamın aleyküm sayfa süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , – 219

22. Bu konu : ” Kısıtlı Seyahat – Neden? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 323

23. Merhaba web sitesi gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım

24. Bu konu : ” Kısıtlı Seyahat – Neden? ” çok güzel. Merhabalar siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , doruk – 355

25. selamun aleyküm paylaşımın valla mükemmel, teraziye tıkladım

26. elif yılmaz Reply

Selamlar web siten ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım

27. Muğla dan kimler var. Kısıtlı Seyahat – Neden? . Merhaba paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , ziya – 425

28. Aksaray dan kimler var. Kısıtlı Seyahat – Neden? . merhaba arkadaşlar web sitesi valla çok güzel, saolun , Hasan – 49

29. Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siteniz gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım 15-07-2021 10:44:46

30. Bu konu : ” Kısıtlı Seyahat – Neden? ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha billaha iyi, tebrikler , – 441

31. Antalya dan kimler var. Kısıtlı Seyahat – Neden? . Selam herkese web siteniz vallaha iyi, face de paylaştım , Hasan – 253

32. Bu konu : ” Kısıtlı Seyahat – Neden? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 108

33. Bu konu : ” Kısıtlı Seyahat – Neden? ” çok güzel. Mrb web siten valla hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 94

34. Balıkesir merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfa inanki iyi, şukuladım 23-07-2021 22:52:40

35. Kırşehir dan kimler var. Kısıtlı Seyahat – Neden? . Mrb web sitesi inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 156

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link