Dünyanın dörtte birinin agresif bir nükleer saldırıya uğraması nedeniyle şu anda kapsamlı uluslararası seyahatler yapmanıza izin verilmiyor. Seyahat edemezsiniz çünkü hükümetiniz bunları görmenizi istemiyor. Etkilenen ülkelerden gelen görüntüler / haberler / hikayeler stok dosya videolarından ve fotoğraflarından derlenmiştir – bu, sizi bu ülkelerin ve nüfuslarının hala var olduğunu düşünmeniz için kandırmak için yapılır. Ama yapmazlar …

Author

7 Comments

1. selam arkadaşlar paylaşım vallaha dikkat çekici, şukuladım

2. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşım harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

3. Bu konu : ” Kısıtlı Seyahat – Neden? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız cidden çok güzel, saolun , Gürbüz – 359

4. Antalya merkezden ben Aylin. Selam siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 26-04-2021 13:56:18

5. elif yılmaz Reply

Muğla dan kimler var. Kısıtlı Seyahat – Neden? . Merhabalar sayfa vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , elif yılmaz – 88

6. Tekirdağ merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden dikkat çekici, şukuladım 29-04-2021 15:30:53

7. Bu konu : ” Kısıtlı Seyahat – Neden? ” çok güzel. Mrb web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , banu – 363

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link