Washington polisi Tacoma tarafından yapılan bu pervasız davranışlar bunun en güzel örneğidir. Kalabalığın içinden geçen bir Polis SUV’sini gösteren videodan bahsediyorum. İnsanların aşırı güç kullanımından öfkelenmelerini beklersiniz ve bu yorumların burada Reddit’te r / PublicFreakout’ta yansıttığı tam olarak budur.

Police in Tacoma, Washington use an SUV to run over a crowd of pedestrians from PublicFreakout

Ancak, bu videoları YouTube’da ziyaret ettiğinizde, görünüşe göre yorumcuların% 98’i, SUV’nin iyi olduğunu umduklarını, yedeklediklerini ve tekrar ezeceklerini söyleyerek, ezilen insanlarla dalga geçen sosyopatlardan geliyor. bu memur bir artışı hak ediyor, aptal oyunlar oynuyor, aptalca ödüller kazanıyor, bu tür şeyler. Yorumların% 98’i ciddiyim! Lütfen YouTube’daki bu videoları ziyaret edin, yorumları okuyun ve bana söyleyin, burada ne haltlar döndüğünü düşünüyorsunuz?

https://www.youtube.com/watch?v=Dh_nPMnbJsY

https://www.youtube.com/watch?v=A3UWjxjZtyg

https://www.youtube.com/watch?v=C5Apx clientsMBqA

Author

18 Comments

1. Bu konu : ” Kitle görüşünü kontrol eden YouTube BOT yorumları? ” çok güzel. Slm web sitesi süper ötesi mükemmel, teşekkürler , gaye – 33

2. Adana dan kimler var. Kitle görüşünü kontrol eden YouTube BOT yorumları? . Merhaba herkese paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , – 453

3. Bu konu : ” Kitle görüşünü kontrol eden YouTube BOT yorumları? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım cidden mükemmel, facebookta paylaştım , emin – 130

4. Amasya dan kimler var. Kitle görüşünü kontrol eden YouTube BOT yorumları? . Merhabalar sayfanız vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , gaye – 383

5. Yalova merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 29-01-2021 01:25:22

6. Gürbüz Reply

Ağrı dan kimler var. Kitle görüşünü kontrol eden YouTube BOT yorumları? . selam arkadaşlar sayfan inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 66

7. Selamlar web sitesi gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım

8. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

9. Niğde dan kimler var. Kitle görüşünü kontrol eden YouTube BOT yorumları? . Merhaba web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 57

10. Selamlar siteniz valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

11. Siirt dan kimler var. Kitle görüşünü kontrol eden YouTube BOT yorumları? . Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim hayran edici, teşekkürler , ziya – 118

12. Bu konu : ” Kitle görüşünü kontrol eden YouTube BOT yorumları? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan gerçekten hoşuma gitti, saolun , ziya – 240

13. Bu konu : ” Kitle görüşünü kontrol eden YouTube BOT yorumları? ” çok güzel. Merhaba siten inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 390

14. Artvin merkezden ben emin. Selamlar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 22-03-2021 15:06:59

15. Bu konu : ” Kitle görüşünü kontrol eden YouTube BOT yorumları? ” çok güzel. Mrb siteniz inanki çok iyi, face de paylaştım , gaye – 59

16. Bu konu : ” Kitle görüşünü kontrol eden YouTube BOT yorumları? ” çok güzel. Merhaba sayfanız cidden çok iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 390

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link