İddia edilen aşıya karşı çıkarsanız, komplo teorisi grupları tarafından sanrılı olmakla ve Kitle hipnozu altında olmakla suçlanacaksınız. Peki ya enjeksiyon yaptıran ve bu enjeksiyonda grip virüsü yokken grip semptomları yaşadıklarını söyleyen insanlara ne olacak? Bu bir aşı değil ve grip semptomlarınız olduğunu düşünüyorsanız …. O zaman sanki sanki ana akım medya tarafından Kitle hipnozu altındaymışsınız gibi davranan SİZSİNİZ .. # Jonestownkoolaid

31 Comments

1. Kocaeli merkezden ben Hasan. Selam web siten gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-05-2021 12:23:45

2. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfan ciddiyim iyi, teraziye tıkladım

3. Van merkezden ben ali. Merhaba siten ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 11-05-2021 14:44:55

4. Bu konu : ” Kitle hipnozu mu? Biz mi onlar mı? ” çok güzel. Selamlar sayfanız ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 158

5. Sakarya dan kimler var. Kitle hipnozu mu? Biz mi onlar mı? . Selam herkese paylaşımın ciddiyim güzel, tebrikler , ziya – 343

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kitle hipnozu mu? Biz mi onlar mı? ” çok güzel. Selam herkese siteniz gerçekten hayran edici, teşekkürler , elif yılmaz – 464

7. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kitle hipnozu mu? Biz mi onlar mı? ” çok güzel. Mrb web siteniz inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 398

8. Gürbüz Reply

Amasya merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, saolun 23-05-2021 13:36:00

9. Diyarbakır dan kimler var. Kitle hipnozu mu? Biz mi onlar mı? . Selamın aleyküm web siten süper ötesi güzel, şukuladım , Aylin – 404

10. Bu konu : ” Kitle hipnozu mu? Biz mi onlar mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha güzel, teşekkürler , gaye – 340

11. elif yılmaz Reply

Adana dan kimler var. Kitle hipnozu mu? Biz mi onlar mı? . Merhaba sayfa harbiden iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 424

12. Diyarbakır merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımınız inanki güzel, sosyal medyada paylaştım 09-06-2021 17:57:43

13. Amasya merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web sitesi gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım 16-06-2021 13:51:48

14. Gürbüz Reply

Merhaba herkese bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

15. Tekirdağ dan kimler var. Kitle hipnozu mu? Biz mi onlar mı? . selam arkadaşlar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun , ziya – 452

16. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfan harbiden çok iyi, face de paylaştım

17. Elazığ dan kimler var. Kitle hipnozu mu? Biz mi onlar mı? . Mrb sayfa yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , emin – 412

18. Selamın aleyküm web sitesi yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Yozgat merkezden ben ziya. selamun aleyküm siten vallaha billaha hayran edici, saolun 29-06-2021 11:36:58

20. Zonguldak dan kimler var. Kitle hipnozu mu? Biz mi onlar mı? . Merhabalar web sitesi cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 241

21. elif yılmaz Reply

Erzurum dan kimler var. Kitle hipnozu mu? Biz mi onlar mı? . Merhaba web siteniz harbiden çok iyi, saolun , elif yılmaz – 2

22. Bu konu : ” Kitle hipnozu mu? Biz mi onlar mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden mükemmel, sağolun , Hasan – 407

23. Sakarya dan kimler var. Kitle hipnozu mu? Biz mi onlar mı? . Merhabalar siten yeminle iyi, twitter da paylaştım , banu – 386

24. Bu konu : ” Kitle hipnozu mu? Biz mi onlar mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, sağolun , banu – 457

25. Bu konu : ” Kitle hipnozu mu? Biz mi onlar mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , emin – 143

26. selamun aleyküm sayfan inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

28. Bu konu : ” Kitle hipnozu mu? Biz mi onlar mı? ” çok güzel. Merhaba herkese siten süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , banu – 359

29. elif yılmaz Reply

Selam herkese siten valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

30. Manisa merkezden ben hatice. Merhaba siten yeminle hayran edici, tebrikler 04-08-2021 09:25:56

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link