https://imgur.com/a/0idHgQl

Dinleyin.

Bunun ne olacağını bilmiyorum ama İlluminati III. Dünya Savaşı için umutsuz.

İlluminati Demokrasi Maoizmdir ve ÖLDÜRÜR.

Ayrıca, Blackwater’ı Causeway Bay ve Wan Chai civarında kurmanın ne kadar kolay olduğundan bahsetmiştim.

https://imgur.com/a/txnGRFf

https://imgur.com/a/bVmMuNb

https://imgur.com/a/75Ufa9q

Bunların hepsi, Blackwater Snipers’ın acımasızlık yapmak ve onları CCCP veya Polisin kitle soykırımını haklı çıkarmak için yaptığı gibi maskelenebilecek noktalardan biri.

Bir kez orada olduklarında, Ukrayna, New Orleans veya Irak’takiyle aynı şeyi bekleyin.

Agitprop’lar hem polisleri hem de protestocuları Keskin Nişancıların kafa hedefleyerek yüzlerce kişiyi seçip öldürdükleri çıkmaz sokaklara çekiyor.

VİYOLA!

Reichstag Fire yanlış bayrağı tamamlandı ve herkes 4 milyon ölü VE III. Dünya Savaşı ile sonuçlanacak Darbeyi destekleyecek.

İnsanlar gerçekte olana kadar olabileceğini hayal edemezler, ama oradadır.

Sözlerime kulak ver. Herkes Nazi Almanyası veya Maoist Çin’deki gibi Soykırımı destekleyecek.

Author

93 Comments

1. Selamlar paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım

2. Karaman merkezden ben ziya. Slm sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 26-05-2020 22:40:07

3. Bilecik merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfanız valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 29-05-2020 15:02:44

4. Selam web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım

5. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfan valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

6. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, face de paylaştım 15-06-2020 23:39:29

7. Tekirdağ merkezden ben ali. Selam sayfanız gerçekten çok güzel, şukuladım 23-06-2020 02:07:56

8. Merhabalar paylaşım yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım

9. Çanakkale merkezden ben banu. Selam herkese siten cidden hayran edici, şukuladım 02-07-2020 23:21:43

10. Samsun merkezden ben Aylin. Slm sayfa harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 10-07-2020 08:49:17

11. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler

12. Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 18-07-2020 20:11:33

13. Sakarya merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 27-07-2020 09:06:47

14. Selamlar sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

15. Ağrı merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 04-08-2020 05:31:54

16. Yalova merkezden ben doruk. Merhaba siteniz inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 04-08-2020 12:52:56

17. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

18. Merhaba siten süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

19. Siirt merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, sağolun 09-08-2020 12:10:07

20. Bilecik merkezden ben doruk. Merhaba bu web sitesi inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 13-08-2020 02:26:31

21. Çorum merkezden ben ziya. Slm paylaşım ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 16-08-2020 17:50:34

22. selamun aleyküm siten valla hayran edici, face de paylaştım

23. selamun aleyküm siteniz inanki mükemmel, teraziye tıkladım

24. Merhaba herkese sayfan valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım

25. Selam herkese sayfan cidden mükemmel, facebookta paylaştım

26. Düzce merkezden ben ali. Merhabalar sayfa ciddiyim iyi, face de paylaştım 10-09-2020 03:34:08

27. Sakarya merkezden ben ahmet. Selam herkese siten inanki çok iyi, tebrikler 10-09-2020 10:37:51

28. Merhabalar sayfanız ciddiyim hayran edici, şukuladım

29. Selam herkese paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

30. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım

31. Selamın aleyküm web siten gerçekten hayran bıraktı, saolun

32. elif yılmaz Reply

Selam herkese bu web sitesi harbiden hayran edici, saolun

33. Mardin merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi valla iyi, tebrikler 18-10-2020 05:39:14

34. Bu konu : ” Kitle Soykırımı Hazırlıkları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , memo – 336

35. Bu konu : ” Kitle Soykırımı Hazırlıkları ” çok güzel. Selamlar siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 220

36. Tekirdağ merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfan inan ki güzel, twitter da paylaştım 11-11-2020 01:26:20

37. Tokat merkezden ben . Merhaba herkese sayfanız vallaha hayran edici, twitter da paylaştım 13-11-2020 12:13:04

38. Bu konu : ” Kitle Soykırımı Hazırlıkları ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 66

39. Bu konu : ” Kitle Soykırımı Hazırlıkları ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 21

40. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten güzel, twitter da paylaştım

41. Iğdır dan kimler var. Kitle Soykırımı Hazırlıkları . Merhaba paylaşım harbiden iyi, tebrikler , ziya – 98

42. elif yılmaz Reply

Aksaray dan kimler var. Kitle Soykırımı Hazırlıkları . Slm siteniz inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 217

43. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kitle Soykırımı Hazırlıkları ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 442

44. Niğde dan kimler var. Kitle Soykırımı Hazırlıkları . Selam web siten yeminle iyi, sağolun , ali – 408

45. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kitle Soykırımı Hazırlıkları ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 418

46. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten hayran edici, teşekkürler

47. Selam siten harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

48. Mrb paylaşımınız harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

49. Bu konu : ” Kitle Soykırımı Hazırlıkları ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 191

50. Slm web siten inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

51. Adıyaman merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siten inan ki hayran edici, saolun 27-12-2020 22:40:59

52. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım 03-01-2021 05:39:39

53. Bu konu : ” Kitle Soykırımı Hazırlıkları ” çok güzel. Selam sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 219

54. elif yılmaz Reply

Kocaeli dan kimler var. Kitle Soykırımı Hazırlıkları . Merhaba herkese siten süper ötesi çok güzel, saolun , elif yılmaz – 38

55. Bu konu : ” Kitle Soykırımı Hazırlıkları ” çok güzel. Mrb web siten yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , Aylin – 208

56. Aksaray dan kimler var. Kitle Soykırımı Hazırlıkları . selam arkadaşlar web siten vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 8

57. Iğdır merkezden ben memo. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım 29-01-2021 16:02:04

58. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kitle Soykırımı Hazırlıkları ” çok güzel. Merhaba siten ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 434

59. Bu konu : ” Kitle Soykırımı Hazırlıkları ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha çok iyi, teşekkürler , ziya – 220

60. Bu konu : ” Kitle Soykırımı Hazırlıkları ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , – 397

61. Merhaba paylaşım vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

62. Merhabalar sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler

63. elif yılmaz Reply

Siirt merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha mükemmel, tebrikler 02-03-2021 23:34:44

64. Aksaray dan kimler var. Kitle Soykırımı Hazırlıkları . Merhaba herkese paylaşım harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , banu – 294

65. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler

66. Artvin dan kimler var. Kitle Soykırımı Hazırlıkları . Selamlar paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 291

67. Tokat merkezden ben ali. Merhaba web siten valla hoşuma gitti, sağolun 27-03-2021 06:55:04

68. Bu konu : ” Kitle Soykırımı Hazırlıkları ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inan ki güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 138

69. Slm siten yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım

70. Çanakkale dan kimler var. Kitle Soykırımı Hazırlıkları . Mrb paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 146

71. Mrb sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

72. Isparta dan kimler var. Kitle Soykırımı Hazırlıkları . Selamlar siteniz yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 230

73. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım

74. Gürbüz Reply

Selamlar web siteniz valla mükemmel, face de paylaştım

75. Ağrı merkezden ben banu. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten güzel, teraziye tıkladım 07-05-2021 05:38:32

76. Bu konu : ” Kitle Soykırımı Hazırlıkları ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 467

77. Bu konu : ” Kitle Soykırımı Hazırlıkları ” çok güzel. Merhaba herkese siten gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 468

78. Merhabalar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

79. Bursa dan kimler var. Kitle Soykırımı Hazırlıkları . Selamın aleyküm siten inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , Hasan – 454

80. Karabük merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 22-05-2021 21:05:25

81. elif yılmaz Reply

Karabük dan kimler var. Kitle Soykırımı Hazırlıkları . Merhabalar web siteniz valla mükemmel, teşekkürler , elif yılmaz – 374

82. Bu konu : ” Kitle Soykırımı Hazırlıkları ” çok güzel. Selam herkese sayfa harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 392

83. Eskişehir dan kimler var. Kitle Soykırımı Hazırlıkları . Mrb bu web sitesi yeminle dikkat çekici, tebrikler , Aylin – 362

84. Eskişehir dan kimler var. Kitle Soykırımı Hazırlıkları . Selamlar bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 146

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link