Görünüşe göre covid-19 sona eriyor, aşılarımız var ve hastalıkla başa çıkmanın yolları var. Şimdi burada ABD’de toplu katliamlar yapıyoruz. Tesadüf? Medyanın bize ittiği her şeyi bizi bölmenin bir yolu olarak görüyorum. Tam daire çizdik, bu yüzden şimdi bir sürü toplu silahlı saldırı olacak.

COVID-19 varyantını üzerimize itmeye çalıştılar ama biz bunu yapmıyorduk, bu yüzden şimdi tekrar toplu çekimlerimiz var. Eminim önümüzdeki hafta içinde bir Afrikalı-Amerikalı polisin önünde ölecek ve bu hiç bitmeyen bir döngü olacak.

Author

10 Comments

1. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Gümüşhane dan kimler var. Kitlesel çekimler ve covid . Selam herkese siten yeminle çok hoşuma gitti, saolun , – 274

3. Edirne dan kimler var. Kitlesel çekimler ve covid . Selamlar web sitesi inanılmaz iyi, şukuladım , emin – 88

4. Bu konu : ” Kitlesel çekimler ve covid ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 463

5. Diyarbakır dan kimler var. Kitlesel çekimler ve covid . Selam herkese paylaşımınız inanılmaz iyi, şukuladım , – 392

6. İstanbul merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siteniz vallaha dikkatimi çekti, şukuladım 30-03-2021 19:55:49

7. Bu konu : ” Kitlesel çekimler ve covid ” çok güzel. Merhabalar sayfanız yeminle dikkat çekici, tebrikler , emin – 54

8. Düzce merkezden ben Emine. Mrb paylaşım inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-04-2021 09:39:25

9. Gümüşhane dan kimler var. Kitlesel çekimler ve covid . Merhaba sayfanız harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 332

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link