Dünyada kendilerini büyük değişimlere hazırlayan büyük bir insan hareketi var … hayatta kalmak için artık sisteme güvenemeyeceğimiz bir zaman.

Elbette birlikte çalışabilirsek hepimiz büyük fayda sağlayacağız, ancak inançlar, din, ırk ve diğer birçok farklılıktaki çatışmalar birlikte çalışma isteğimizi ciddi şekilde engelleyebilir.

Önümüzdeki sıkıntılardan kurtulacaksak, bu farklılıkların aramıza girmesine izin veremeyiz. Bu video aramızdaki büyük uçurumun üstesinden nasıl gelineceği konusunda bazı tavsiyeler veriyor.

United We Stand, Divided We Fall

… GodOrMoney tarafından gönderildi
[comments]

Author

62 Comments

1. Yalova merkezden ben Aylin. Mrb web sitesi vallaha mükemmel, face de paylaştım 21-09-2020 17:27:25

2. Erzurum merkezden ben Emine. Merhaba web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım 29-09-2020 03:05:40

3. Selamın aleyküm siten harbiden çok iyi, face de paylaştım

4. Bingöl merkezden ben Aylin. Slm sayfa vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 02-10-2020 11:18:56

5. Düzce merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-10-2020 13:02:50

6. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten çok güzel, face de paylaştım

7. Yalova merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 19-10-2020 05:22:11

8. Bu konu : ” Kıyamet günü hazırlık görevlileri ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 443

9. Bu konu : ” Kıyamet günü hazırlık görevlileri ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanki çok iyi, facebookta paylaştım , – 306

10. Ardahan merkezden ben ziya. Mrb web siteniz harbiden çok güzel, teşekkürler 28-10-2020 14:43:40

11. Zonguldak merkezden ben hatice. selamun aleyküm web siten inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 04-11-2020 01:35:34

12. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kıyamet günü hazırlık görevlileri ” çok güzel. Slm bu web sitesi inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 166

13. Bu konu : ” Kıyamet günü hazırlık görevlileri ” çok güzel. Merhabalar siten inan ki dikkat çekici, saolun , Aylin – 479

14. Çanakkale dan kimler var. Kıyamet günü hazırlık görevlileri . Selamlar web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, saolun , ahmet – 326

15. Gürbüz Reply

Bilecik dan kimler var. Kıyamet günü hazırlık görevlileri . Selam web sitesi valla hayran edici, teşekkürler , Gürbüz – 388

16. Tekirdağ merkezden ben emin. Selam web siteniz vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım 23-11-2020 21:47:46

17. Merhaba paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

18. Trabzon dan kimler var. Kıyamet günü hazırlık görevlileri . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz güzel, teşekkürler , banu – 264

19. Gaziantep dan kimler var. Kıyamet günü hazırlık görevlileri . Selam herkese sayfa vallaha çok hoşuma gitti, saolun , memo – 377

20. Bu konu : ” Kıyamet günü hazırlık görevlileri ” çok güzel. Mrb siteniz valla dikkat çekici, sağolun , hatice – 75

21. Bitlis dan kimler var. Kıyamet günü hazırlık görevlileri . Merhabalar siten inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 301

22. Merhaba bu web sitesi gerçekten hayran edici, saolun

23. Bu konu : ” Kıyamet günü hazırlık görevlileri ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten harbiden iyi, saolun , memo – 293

24. Elazığ dan kimler var. Kıyamet günü hazırlık görevlileri . Merhabalar sayfanız gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , banu – 228

25. Kocaeli merkezden ben Aylin. Mrb bu web sitesi cidden iyi, twitter da paylaştım 16-12-2020 14:47:02

26. Bu konu : ” Kıyamet günü hazırlık görevlileri ” çok güzel. Selam herkese paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , gaye – 144

27. Mrb sayfa cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

28. Sinop merkezden ben ziya. Slm sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler 22-12-2020 23:39:54

29. Bu konu : ” Kıyamet günü hazırlık görevlileri ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim mükemmel, sağolun , Aylin – 433

30. Slm siteniz yeminle mükemmel, twitter da paylaştım

31. Selam siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

32. Burdur dan kimler var. Kıyamet günü hazırlık görevlileri . Selam herkese bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , memo – 484

33. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, sağolun

34. Edirne dan kimler var. Kıyamet günü hazırlık görevlileri . Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 85

35. Aydın merkezden ben ziya. Slm paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım 12-01-2021 00:48:24

36. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler

37. Mrb sayfanız valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım

38. Karaman merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımın süper ötesi hayran edici, sağolun 17-01-2021 05:34:22

39. Merhaba siten vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

40. elif yılmaz Reply

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 30-01-2021 10:31:58

41. Bursa dan kimler var. Kıyamet günü hazırlık görevlileri . Slm web siten süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , gaye – 266

42. Düzce merkezden ben hatice. Merhaba bu web sitesi valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 08-02-2021 09:17:23

43. Gürbüz Reply

Balıkesir merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfanız inanki hayran edici, saolun 15-02-2021 10:18:32

44. Selamın aleyküm sayfan cidden hoşuma gitti, tebrikler

45. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

46. Mrb web sitesi süper ötesi dikkat çekici, sağolun

47. Konya merkezden ben ali. Selamlar siteniz valla güzel, tebrikler 25-03-2021 23:27:59

48. Bu konu : ” Kıyamet günü hazırlık görevlileri ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanılmaz iyi, sağolun , hatice – 480

49. Bu konu : ” Kıyamet günü hazırlık görevlileri ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inan ki çok iyi, face de paylaştım , – 156

50. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kıyamet günü hazırlık görevlileri ” çok güzel. Selam herkese siten yeminle çok iyi, tebrikler , Gürbüz – 174

51. Bu konu : ” Kıyamet günü hazırlık görevlileri ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , mehmet – 23

52. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

53. Burdur dan kimler var. Kıyamet günü hazırlık görevlileri . Mrb sayfa ciddiyim güzel, saolun , doruk – 151

54. Tekirdağ dan kimler var. Kıyamet günü hazırlık görevlileri . selamun aleyküm paylaşım inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 64

55. Kastamonu merkezden ben Emine. Selam siten inanki çok güzel, tebrikler 07-05-2021 03:17:44

56. Bu konu : ” Kıyamet günü hazırlık görevlileri ” çok güzel. Merhabalar web siteniz süper ötesi güzel, şukuladım , Aylin – 348

57. Selamın aleyküm siteniz gerçekten mükemmel, şukuladım

58. Sinop dan kimler var. Kıyamet günü hazırlık görevlileri . Slm web sitesi gerçekten çok güzel, sağolun , memo – 49

59. Bu konu : ” Kıyamet günü hazırlık görevlileri ” çok güzel. Mrb paylaşım inanki güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 477

60. Ağrı merkezden ben Emine. Mrb siten valla dikkat çekici, teraziye tıkladım 03-06-2021 03:16:06

61. Bingöl dan kimler var. Kıyamet günü hazırlık görevlileri . Selamlar paylaşımın süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , Hasan – 155

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link