Kıyamet günü hazırlık görevlileri

Dünyada kendilerini büyük değişimlere hazırlayan büyük bir insan hareketi var … hayatta kalmak için artık sisteme güvenemeyeceğimiz bir zaman.

Elbette birlikte çalışabilirsek hepimiz büyük fayda sağlayacağız, ancak inançlar, din, ırk ve diğer birçok farklılıktaki çatışmalar birlikte çalışma isteğimizi ciddi şekilde engelleyebilir.

Önümüzdeki sıkıntılardan kurtulacaksak, bu farklılıkların aramıza girmesine izin veremeyiz. Bu video aramızdaki büyük uçurumun üstesinden nasıl gelineceği konusunda bazı tavsiyeler veriyor.

United We Stand, Divided We Fall

… GodOrMoney tarafından gönderildi
[comments]

“Kıyamet günü hazırlık görevlileri” üzerine 44 yorum

1. Erzurum merkezden ben Emine. Merhaba web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım 29-09-2020 03:05:40

2. Bingöl merkezden ben Aylin. Slm sayfa vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 02-10-2020 11:18:56

3. Düzce merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-10-2020 13:02:50

4. Yalova merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 19-10-2020 05:22:11

5. Bu konu : ” Kıyamet günü hazırlık görevlileri ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 443

6. Bu konu : ” Kıyamet günü hazırlık görevlileri ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanki çok iyi, facebookta paylaştım , – 306

7. Zonguldak merkezden ben hatice. selamun aleyküm web siten inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 04-11-2020 01:35:34

8. Bu konu : ” Kıyamet günü hazırlık görevlileri ” çok güzel. Slm bu web sitesi inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 166

9. Bu konu : ” Kıyamet günü hazırlık görevlileri ” çok güzel. Merhabalar siten inan ki dikkat çekici, saolun , Aylin – 479

10. Çanakkale dan kimler var. Kıyamet günü hazırlık görevlileri . Selamlar web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, saolun , ahmet – 326

11. Bilecik dan kimler var. Kıyamet günü hazırlık görevlileri . Selam web sitesi valla hayran edici, teşekkürler , Gürbüz – 388

12. Tekirdağ merkezden ben emin. Selam web siteniz vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım 23-11-2020 21:47:46

13. Trabzon dan kimler var. Kıyamet günü hazırlık görevlileri . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz güzel, teşekkürler , banu – 264

14. Gaziantep dan kimler var. Kıyamet günü hazırlık görevlileri . Selam herkese sayfa vallaha çok hoşuma gitti, saolun , memo – 377

15. Bu konu : ” Kıyamet günü hazırlık görevlileri ” çok güzel. Mrb siteniz valla dikkat çekici, sağolun , hatice – 75

16. Bitlis dan kimler var. Kıyamet günü hazırlık görevlileri . Merhabalar siten inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 301

17. Bu konu : ” Kıyamet günü hazırlık görevlileri ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten harbiden iyi, saolun , memo – 293

18. Elazığ dan kimler var. Kıyamet günü hazırlık görevlileri . Merhabalar sayfanız gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , banu – 228

19. Bu konu : ” Kıyamet günü hazırlık görevlileri ” çok güzel. Selam herkese paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , gaye – 144

20. Bu konu : ” Kıyamet günü hazırlık görevlileri ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim mükemmel, sağolun , Aylin – 433

21. Burdur dan kimler var. Kıyamet günü hazırlık görevlileri . Selam herkese bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , memo – 484

22. Edirne dan kimler var. Kıyamet günü hazırlık görevlileri . Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 85

23. Aydın merkezden ben ziya. Slm paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım 12-01-2021 00:48:24

24. Karaman merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımın süper ötesi hayran edici, sağolun 17-01-2021 05:34:22

25. Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 30-01-2021 10:31:58

26. Bursa dan kimler var. Kıyamet günü hazırlık görevlileri . Slm web siten süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , gaye – 266

27. Düzce merkezden ben hatice. Merhaba bu web sitesi valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 08-02-2021 09:17:23

28. Balıkesir merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfanız inanki hayran edici, saolun 15-02-2021 10:18:32

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link