Kıyamet günü hazırlık görevlileri

Dünyada kendilerini büyük değişimlere hazırlayan büyük bir insan hareketi var … hayatta kalmak için artık sisteme güvenemeyeceğimiz bir zaman.

Elbette birlikte çalışabilirsek hepimiz büyük fayda sağlayacağız, ancak inançlar, din, ırk ve diğer birçok farklılıktaki çatışmalar birlikte çalışma isteğimizi ciddi şekilde engelleyebilir.

Önümüzdeki sıkıntılardan kurtulacaksak, bu farklılıkların aramıza girmesine izin veremeyiz. Bu video aramızdaki büyük uçurumun üstesinden nasıl gelineceği konusunda bazı tavsiyeler veriyor.

United We Stand, Divided We Fall

… GodOrMoney tarafından gönderildi
[comments]

“Kıyamet günü hazırlık görevlileri” üzerine 8 yorum

1. Erzurum merkezden ben Emine. Merhaba web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım 29-09-2020 03:05:40

2. Bingöl merkezden ben Aylin. Slm sayfa vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 02-10-2020 11:18:56

3. Düzce merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-10-2020 13:02:50

4. Yalova merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 19-10-2020 05:22:11

5. Bu konu : ” Kıyamet günü hazırlık görevlileri ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 443

Yorum yapın