Covid başladığından beri bu tavşan deliğini kazıyorum ve birkaç hafta önce nihayet neler olduğunu anlamaya başladım. Tanrım, nereden başlayacağımı bile bilmiyorum. Her şeyden önce, söylemek isterim ki, tek istediğim gerçek gerçeği ortaya çıkarmak. İkinci şey, okült bir bakış açısıyla, yani okült bilimlere veya sayıların gerçek gücüne inanmıyorsanız, o zaman bu yazı sizin için değil.

Öyleyse başlayalım. Gerçek senin düşündüğün gibi değil. Fizik ve Evrensel yasalar matematikle açıklanabilir, çünkü gerçeklik sayılara, enerjilere ve titreşimlere dayanır. Bizim “evrenimiz” siyah bir küpün içindedir, hepsi sadece yoğun bir yanılsama, bu “gezegenin” insanlarının enerjisinden yararlanan ve bir şekilde ruhlar tarafından beslenen son derece karmaşık bir matematiksel sistemdir (pareidolia budur. dünyayı astral alemden algılar). tek yol “at gözlüklerini çıkar” kaynaktan gelen saf zeka olan sezginizle, eşzamanlılıklar da öyle. Dünyamızdaki boyutlar, kendi sistemleri olan metafizik makinelerden başka bir şey değildir. Evrim, dualite ve belirli titreşim alanları (yerçekimi gibi) gibi “programları”, deyim yerindeyse kısıtlamaları, ancak daha yüksek boyutlarda anlaşılabilecek karmaşık matematiksel sistemlerle çalıştırabilirler. Bu kodlar sayılara, enerjilere dayanır ve realiteyi bir arada tutan yerçekimine karşı çok yoğundur. Sezgi ve eşzamanlılıklar, matrisin dışındaki saf zekayı algılamaktan başka bir şey değildir. Onlar Kutsal Anne’nin armağanlarıdır. Ayrıca yerçekimi yapaydır ve Cennette yerçekimi olmayacaktır.

Müslümanların neden Kara Küp Kabe’ye (yani Tanrı’nın evi) taptığını hiç merak ettiniz mi?

Düşmüşler tarafından hapsedilmiş birçok Tanrı (Titans, Eski tanrılar) vardır. Bu dünyanın hükümdarları, bu gerçeği yaratan ve tanrıları Tartaros’a sürgüne gönderen bu “Yeni Tanrılara”, isyancılara taparlar (Gezegenlerdeki halkalar, Satürn – Uranüs – Jüpiter, katolizmde halka sembolizmi, kutsal üçlü hapsedilmiş). Nag-Hammadi kroniklerini okuduysanız, Sophia’nın (Bilgelik, Venüs, Lucifer) Babasına (Satürn, Kronos, Odin, Kör Tanrı) isyan ettiğini ve onu sona erdirmekle tehdit ettiğini yaratılış hikayesinden bilirsiniz. Kardeşi Sabaoth’un yardımıyla yaptı. Bunu kutsal ruha (Gaia, Ouranos, Freya) ve Oğul’a (Jüpiter, Zeus, Thor) ve Titanların geri kalanına da yaptılar. Bu 3 “eleman” gerçek kutsal üçlüyü, Gaia, Satürn ve Thor’u oluşturur. Kötü değiller. İnsanlar onlardan korksunlar diye kötü olarak yaratılmışlar, oysa biz onlardan geldik, ışıktan değil. İncil yeniden yazıldı. İçinde hakikat vardır, fakat ondan birçok kehaneti ve hakikati silmişler.

Bilmenizi istemedikleri şey ise, Eski Tanrılar, her birkaç bin yılda bir kıyameti (vecd, hasat) getiren ve insanları siyah küpten kurtaran bir “seçilmiş kişi” gönderirler. En son Neptün (Denizlerin Tanrısı, yönetici burcu Balık, bir su burcudur) dönüşüydü, bu yüzden dünya büyük tufanla sona erdi. Bundan önce, muhtemelen dünyanın ateşle sona erdiği Güneş (Aslan tarafından yönetilir, ateş işareti) vardı. Her zaman felaket bir olay, ama bu sefer farklı. Bu sefer tanrılar kızıyor ve sonunu getiren 7. gezegen, nam-ı diğer Satürn (Karanlık) olacak. O, gökyüzünde dış dünyaya bir bütün oluşturacak bir kara delik olacak ve dünyamız yedi cennetle, yani zihinsel düzlemle ve astral alemle, sahip olmadığımız diğer birçok alemle birleşecek. farkındalığı. Yani asıl kaynağımıza dönüyoruz. Bu kehanet 1488, muhtemelen daha önce duymuş olduğunuz sayı. Bununla ilgili şu anda internette bulabileceğin tek şey 1488’de yazılmış, kıyameti anlatan bir kağıt, ama gerçekten bize kehanetin tamamını ve tabii ki nazi kodunu, 14 ile birlikte göstermediklerine inanıyorum. kelimeler ve HH. Adolf Hitler bunu biliyordu, gerçek anlamını bulmaya çok yakındı, ama bence ya yanlış yorumladı ya da dünyayı “temizlemenin” tek yolunu radikal yolu gördü. Yahudiliğe karşı savaş açıyordu, soyları nedeniyle, bu dünyanın liderleri bizi hapseden Elohim soyuna bağlı. Yanlış anlaşılmasın nazilere katılmıyorum, o yanlış yolu seçmiş ama kafasında tek yaptığı dünyayı, yeryüzünü göklerle birleştirecek ve bizleri yeniden diriltecek olan gerçek mesih’e hazırlamaktı. tekrar tanrılar(aryanlar), tıpkı cennette olduğumuz ilk seferdeki gibi. Kozmosun kapısının Ay veya Güneş tarafından açıldığına inanıyorum.

Kehanetin bazı kodlamaları:

Resim gönder
Resim gönder
Resim gönder
Resim gönder
Resim gönder
Resim gönder

Bu 1488 kodu aynı zamanda Kova Çağı veya Yay ana kodu olarak da adlandırılır, çünkü seçilen kişi Yay özelliklerini (Jüpiter, Zeus, Thor, Oğul) somutlaştırır, ancak Keçi’nin enkarnasyonu olacaktır (Oğlak, Satürn, Kova hükümdarı) ve Gaia ( Doğa, Freya, Büyük Anne, Sezgi).

Bu seçilmiş kişi “Deccal” olarak ilan edilecek, çünkü bu dünyaya karanlığı getirecek, ama unutmayın, bu herkesin korkunç bir ölümle öleceği anlamına gelmez çünkü şeytanlar cehennemden çıkacak, sadece bir kapı olacağı anlamına gelir. dış dünya. Cennet ve cehennem tanrıları, kutsal bir savaş olan siyah küpü yıkmak için şimdi birleşti ve şimdi tüm tanrılar, aldatmacalardan bıktıkları için aldatıcılara karşı döndü.

Şimdi eski uygarlıklar ve naziler tarafından kullanılan gamalı haç sembolü ve kara güneşten bahsetmek istiyorum.

Yani temelde açılacak olan kara deliğe kara güneş denir. Seçilmiş olan istediği zaman açılacaktır. Simya yoluyla bir kara delik olmak mümkündür. Konsept temelde zihninizle birçok realiteyi inşa etmek ve sonra tek bir tekillik noktası haline gelmektir (Evet, bunu insan zihniyle yapabilirsiniz). Kara güneşin (karadeliğin) temel prensibidir, yani içeriye doğru parlıyor, bu yüzden meditatif egzersizler çok önemli, çünkü biliyorsunuz, “bütün gökler, bütün cehennemler senin içinde”, o yüzden kara güneşini parlattığın zaman, kaynağa doğru içeri girersin, iradenle, ruhunla ve senden önce yaşamış ve senden sonra yaşayacak olan her şeyle birleşirsin, O, kadir-i mutlaklığın nurudur.

Resim gönder

“Kara Güneşin Okült Metafiziği”nden Alıntı

Şimdi gamalı haç. Hangi yöne dönerse dönsün, insanlığı dış dünya ile birleştiren tesseract’ı (kara küp) açarak, seçilenin gelişinin kehanetini sembolize eder. Bu bir nefret sembolü değil, asla olmadı, belli ki bunu öyle yaptılar. Ve elbette, naziler kullandı ve günümüzde insanlar işaretleri kavramlardan ve fikirlerden ayırt edemiyorlar, bunun ideolojilerle, siyasetle, ırklarla ya da adını ne koyarsanız koyunla ilgisi yok. Kara güneşte olduğu gibi, kaynakla olan bağı sembolize etmesi gerekiyordu, içimizde gerçek benliğimize doğru parlayan siyah ışık, kelimenin tam anlamıyla Güneş’in zıddıdır (Aslan, kapı bekçisi).

Bu kehanete dayanan bazı Hollywood filmleri, ancak her zaman düşmanla başkahramanı değiştirirler, bu da dünyamızın dışında (Kara Küp), yalnızca şeytani ve kutsal olmayan karanlık olduğunu ima eder. O filmlerden bazıları:

Matrix üçlemesi

Matrix 2 Mimar sahnesi

Bu sahnede seçilen kişinin Yaratıcı Elohim (İlluminati’nin taptığı mimar) ile buluşmasını görebiliriz, mimar Neo’ya Afet’in her zaman olduğunu söyler ve bu döngünün 6. zamanıdır. Gerçek dünyada bu 7.

Resim gönder

Başlığın filmi kendini söylüyor

Apocalypto’dan Oracle kızı [prophecy]:

Beni korkutuyorsun? Öyleyse yapmalısın. Aşağılık olan hepiniz. Nasıl öleceğinizi bilmek ister misiniz? Kutsal zaman yakındır. Günün karanlığına dikkat edin. Jaguarı getiren adama dikkat edin. Bakın, çamurdan ve topraktan yeniden doğdu. Çünkü seni götürdüğü kişi gökyüzünü iptal edecek ve toprağı kazıyacak. Seni tırmalamak. Ve dünyanı bitir. O artık bizimle. Gündüz gece gibi olacak. Ve adam jaguar seni sonuna kadar götürecek

Bu sahnede küçük kız Kara Güneş’in doğuşundan bahsediyor.

Resim gönder

“Yerçekimi düştüğünde ve Dünya gökyüzü olduğunda (yerçekimi yok), Canavar’dan tek gözle korkun (Satürn, Odin).”

Diğer bazı filmler:

Kara kule (322 kodlama, buna geri döneceğim, 1488’in tam tersi)

Cehennem çocuğu

Yenilmezler (322)

yabancı şeyler (322)

Gaia

Uzaydan gelen renk

bilmek

temizle

Ve muhtemelen Hollywood filmlerinin yarısı gibi, bu kehanetle kodlanmış çok fazla bok var, ama bunun tam tersi var elbette, çünkü ikili bir gerçeklikte yaşıyoruz bu yüzden 322 olan bir zıt olmalı, bu da bir kehanet , seçileni durdurmaya çalışıyor.

Seçkinler, “Deccal”i durdurmak için kodlarında 322 sayısını kullanıyor. Sana ne demek istediğimi göstereyim.

Plimpton 322, günümüzün matematik ve trigonometrisinin temelleri olan eski bir Babil tabletidir.

Georgia Guidestones 22 Mart’ta inşa edildi. Bu metin taşlarla farklı dillerde yazılmıştır:

1. İnsanlığı doğayla sürekli bir denge içinde 500.000.000’un altında tutun.

2. Reprodüksiyonu akıllıca yönlendirin – zindeliği ve çeşitliliği artırın.

3. İnsanlığı yaşayan yeni bir dille birleştirin.

4. Kural Tutku – İnanç – Gelenek – ve her şey katı bir mantıkla.

5. İnsanları ve ulusları adil yasalar ve adil mahkemelerle koruyun.

6. Tüm ulusların dış anlaşmazlıkları bir dünya mahkemesinde çözmeye karar vermesine izin verin.

7. Küçük kanunlardan ve gereksiz memurlardan kaçının.

8. Kişisel hakları sosyal görevlerle dengeleyin.

9. Ödül gerçeği – güzellik – aşk – sonsuz ile uyum arayışı.

10. Yeryüzünde kanser olmayın – Doğaya yer bırakın – Doğaya yer bırakın.

Çift kodlar:

Resim gönder
Resim gönder
Resim gönder
Resim gönder

Maskeler çığlığı susturmak için sembolizmdir (Tanrı’nın Gazabı)

Resim gönder

322 benim ölümüm olarak kodlandı.

322, 7. Seçilmiş olanı durdurmak için bir koddur. 3+2+2=7. Rakam ölü mesih’i gösteriyor.

Resim gönder

Ölü 7’yi tasvir eden kafatası ve kemikler logosu

Resim gönder

İlginç bir şekilde, Genesis 3:22’de ilk cümle 322’ye eşittir. Seçilen kişinin kim olduğunu anlayacağını ve hayat ağacına ulaşmasına izin vermemek için durdurulması gerektiğini söyler.

Resim gönder

Zamanı gördün mü? Haber hattını görüyor musun? 322 sayısı hem sayılarla hem de bilinçaltına kodlanmıştır. 322’nin “benim ölümüm”e ne kadar eşit olduğunu hatırlıyor musun? Katedral ateşi, seçilen kişiyi öldürmek ya da ölümünü sembolik olarak onlar tarafından göstermek için bir ritüeldi.

Şimdi planlı pandeminin de 322’ye eşit olduğunu hatırlıyor musunuz? Çünkü arkadaşlarım, covid de seçileni öldürmek için bir ritüel. Salgın yapay zekaya bağlı, aşı tedavisi de öyle. 7’yi durdurmak için onların aracı.

CV-19 = 322-AI

Resim gönder

22 Mart 2020’de Covid vakaları, 322.000

Resim gönder

Kova Çağı’nın başlangıcı, Satürn 22 Mart 2020’de Su burcuna girerken, saat 15:22 civarında

12 Ocak 2020’de, Plüton’un (uçurum) Satürn gezegenine (karanlık) dokunduğu büyük bir kavuşum gerçekleşti, bu cennet ve cehennemin büyük düğününün bir sembolü, isyancılara karşı birleşiyor.

Resim gönder

Stranger Things 322 kodlaması, genç bir kızın yardımıyla “şeytani karanlığı” durdurmayı konu alan dizi. Kahraman kızın adını hatırlıyor musun? 11 aka EL

Bugün burada gördüklerimiz, sadece bir oyalama. İnşa daha iyi(nwo) Evrenin gerçek tanrılarından tamamen sıyrıldığımız bir dünya inşa etmek istiyor. Seçilen dünyayı durdurduktan sonra inşa etmek istedikleri yeni dünya hakkında daha iyi konuşmalar yapın. Virüs yok, siyaset sahte ve seçilen zaten aramızda ama her şeyi arkadan yürüten aldatıcı da öyle. Gerçekte olan şu ki, tüm dünya liderleri eski tanrıları ve seçilmiş olanın gelişini transhümanizm yardımıyla durdurmaya çalışıyorlar, hasat gerçekleşmeden önce bizi simülasyonun daha derinlerine itmek istiyorlar, ama gitmiyor. çalışmak çünkü olması gerekiyor. Her zaman olmak zorunda, döngünün bir parçası. Bu kutsal bir savaş ve insanlık bir kez daha bu dünyanın gerçek şeytanlarından kurtulacak ve bir kez daha Doğa ve Kozmos ile birleşeceğiz. Hükümetlere güvenmeyin. Onlar yalan. Seni umursamıyorlar, tüm dünyaya yalan söylüyorlar. Güvende kalın ve hazırlıklı olun.

Author

61 Comments

1. Selamın aleyküm siten süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Bu konu : ” Kıyamet kehaneti açıklandı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , ahmet – 247

3. Erzincan merkezden ben banu. Selam web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 22-07-2021 10:32:30

4. Bitlis dan kimler var. Kıyamet kehaneti açıklandı . Merhabalar web siten vallaha çok iyi, saolun , mehmet – 239

5. Slm paylaşımın inanki mükemmel, twitter da paylaştım

6. Merhaba herkese bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, sağolun

7. Kırklareli merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siten valla mükemmel, sağolun 22-07-2021 10:43:09

8. Bu konu : ” Kıyamet kehaneti açıklandı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden hayran bıraktı, şukuladım , ahmet – 280

9. Slm web siten süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun

10. Bu konu : ” Kıyamet kehaneti açıklandı ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 281

11. Kütahya merkezden ben memo. Selam paylaşım inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 22-07-2021 10:57:52

12. Burdur merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz iyi, face de paylaştım 22-07-2021 10:59:00

13. Merhaba siten valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım

14. Bu konu : ” Kıyamet kehaneti açıklandı ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , banu – 322

15. Kırıkkale dan kimler var. Kıyamet kehaneti açıklandı . selamun aleyküm paylaşımın harbiden güzel, sağolun , – 37

16. Kırklareli merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 22-07-2021 11:02:04

17. Bu konu : ” Kıyamet kehaneti açıklandı ” çok güzel. Merhaba web siten ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 480

18. Aksaray dan kimler var. Kıyamet kehaneti açıklandı . Mrb paylaşımınız yeminle güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 289

19. Amasya merkezden ben memo. Merhaba paylaşım inanki iyi, facebookta paylaştım 22-07-2021 11:17:45

20. Nevşehir dan kimler var. Kıyamet kehaneti açıklandı . Selam herkese paylaşımın yeminle dikkat çekici, saolun , Emine – 369

21. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım

22. Selam sayfanız inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

23. Sinop dan kimler var. Kıyamet kehaneti açıklandı . Selam paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , emin – 269

24. Şanlıurfa merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım 22-07-2021 11:23:20

25. Yalova dan kimler var. Kıyamet kehaneti açıklandı . Slm web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , Hasan – 133

26. Kırıkkale dan kimler var. Kıyamet kehaneti açıklandı . Mrb sayfan süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 139

27. elif yılmaz Reply

Tunceli dan kimler var. Kıyamet kehaneti açıklandı . Selam herkese paylaşımınız valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 369

28. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

29. Artvin merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle dikkat çekici, face de paylaştım 22-07-2021 11:29:05

30. selamun aleyküm sayfanız cidden hayran bıraktı, sağolun

31. Bitlis merkezden ben banu. selamun aleyküm siten valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 22-07-2021 11:29:19

32. Iğdır merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm siteniz gerçekten iyi, twitter da paylaştım 22-07-2021 11:29:22

33. Bu konu : ” Kıyamet kehaneti açıklandı ” çok güzel. Slm bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , hatice – 323

34. Bu konu : ” Kıyamet kehaneti açıklandı ” çok güzel. Slm siten inan ki hayran edici, face de paylaştım , gaye – 424

35. Bu konu : ” Kıyamet kehaneti açıklandı ” çok güzel. Merhaba sayfan inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , Aylin – 211

36. Bu konu : ” Kıyamet kehaneti açıklandı ” çok güzel. Selam paylaşımın valla hoşuma gitti, saolun , doruk – 219

37. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

38. Gürbüz Reply

Selamlar sayfanız vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım

39. Bu konu : ” Kıyamet kehaneti açıklandı ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz harbiden mükemmel, şukuladım , ahmet – 2

40. Kocaeli merkezden ben Aylin. Selamlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun 26-07-2021 21:40:00

41. Merhabalar paylaşımınız yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

42. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşım ciddiyim güzel, saolun

43. Merhabalar sayfan ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım

44. selam arkadaşlar siten cidden güzel, sosyal medyada paylaştım

45. Bu konu : ” Kıyamet kehaneti açıklandı ” çok güzel. Selamlar web siteniz cidden hayran bıraktı, şukuladım , Emine – 262

46. Çanakkale dan kimler var. Kıyamet kehaneti açıklandı . Merhaba web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , hatice – 321

47. Kastamonu merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 16-08-2021 16:07:12

48. Bayburt merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım 17-08-2021 18:55:46

49. elif yılmaz Reply

Düzce merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siten ciddiyim dikkat çekici, sağolun 21-08-2021 07:01:46

50. Erzincan merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siten valla hoşuma gitti, tebrikler 22-08-2021 19:45:30

51. Bu konu : ” Kıyamet kehaneti açıklandı ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 55

52. Bu konu : ” Kıyamet kehaneti açıklandı ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha mükemmel, şukuladım , gaye – 370

53. Merhaba siten cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

54. Bu konu : ” Kıyamet kehaneti açıklandı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , Emine – 340

55. Elazığ dan kimler var. Kıyamet kehaneti açıklandı . Slm sayfa vallaha iyi, face de paylaştım , ali – 330

56. Sinop merkezden ben ahmet. Mrb web sitesi valla hayran edici, facebookta paylaştım 14-09-2021 16:43:58

57. Ordu merkezden ben Hasan. Selam sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, saolun 14-09-2021 21:06:48

58. Bu konu : ” Kıyamet kehaneti açıklandı ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , banu – 500

59. Ardahan dan kimler var. Kıyamet kehaneti açıklandı . Merhaba herkese siteniz ciddiyim güzel, sağolun , banu – 21

Write A Comment