Daniel ve Enoch, haftalarca yıllarla ilgili kehanette bulundular. Enoch bize, Daniel’in öncelikle son sekizine değindiği 10 tanesinin tanımını veriyor. Bunları öncelikle basit bir şekilde numaralandırdıkları için atıfta bulunuyorum 🙂

Haftalar, zaman olarak da bilinen peygamberlik yıllarının haftalarıdır. Bir zaman 360 literal yıldır. 360 yıllık yedi takım bir haftadır. 360 çünkü ay takvimi ve Babil astrolojisi. Pek çok kehanet, her 72 yılda bir ekinoksların presesyonunda 1 dereceden geçtiğimiz gerçeğine dayanmaktadır. Yani enoch, bir Güneş Döngüsünün çoğu olan 25200 harfi harfine yılı tanımlar (iki kehanet yılı kısadır, aşağı yukarı) ve bu uygundur, çünkü onun adı güneşin döngüsü anlamına gelir. Hindular da bu döngüyü kehanet olarak tarif ederler, ancak eksik 10 dereceyi içerirler. 25960 yıl onların sayısıdır.

Özetle, MÖ 20670 civarında Adem’in zamanındaki ilk haftasında (daniel’in 62. haftasında) doğruluğun kural olduğunu söyler. Bu hafta sona ererken “gelecek olan prense” tapan bir halk ortaya çıktı.. 2. / 63. haftada tarih öncesi bir şehri ve tapınağı yıktılar ve bunun sonucunda tufan ilan edildi. Bu, altın çağ olan Hinduizm’in Satya yuga’sının sonuna denk gelir.

Antik deniz seviyelerine kıyasla haftalar

Birkaçı, muhtemelen önceki dünyanın ve onun bilimlerinin bilgisine sahip olarak, hayatta kalmak ve erdemli uygarlığın tohumunu sürdürmek için seçildi.

64. haftadan 67. haftaya kadar, tarım, çömlekçilik ve metalurji gibi uygarlığın temelleri yeniden kuruldu. Ancak Enoch bize, teknoloji ortaya çıktıkça TÜM YAŞAYANLARIN KÖRLÜKLE LANETLENMİŞ VE BİLGELİKTEN TERK ETMEK İÇİN YAPILDIĞINI söylüyor. MÖ 5550’de başlayan 68./7. haftada (deniz seviyeleri bilime göre sabitlendiğinde) mürted nesil yükselirken, erdemli olanlara yedi katlı yolun doğası öğretildi. Yazı ve rahiplik, uygar varoluşun temeli oldu.

MÖ 3030’da başlayan 69./8. haftada (hindu kali yuga başladıktan 72 yıl veya bir güneş derecesi sonra) fatih melekler, Dünya’yı temizlemek için seferi tırmandırmak için gerekli araçlara sahipti. Ya da enoch’un dediği gibi, günahkarları köleleştirmeleri için onlara bir kılıç verildi. Kayıtlı tarihin çoğu burada başlar… hiyerarşinin yöneticileri, rahipliklerinin bilgisi aracılığıyla artık insanları büyük ölçüde evcilleştirmişlerdi. İnsan kurban etme ve çeşitli okült nüfus yönetimi biçimleri geliştirildi ve imparatorluklar büyüklük ve güç olarak patladı… yazı ve matematik gelişmişlik içinde büyüdü.. haftanın ortasında hammurabis kanunu ve Musa kanunu ortaya kondu… ve krallar zenginleşti. .

Özetlenen 9. // 70. hafta, Roma Cumhuriyeti’nin hikayesiydi; kral değil, sadece erkekler tarafından yönetilen 3 başlı kartalla sembolize edilen 4. canavar ve dünyayı nasıl fethettikleri. Hanok, bu hafta tanrısız işlerin yargılanıp yok edildiğini ve dünyanın yıkım için yazıldığını söylüyor.

Bu hafta, MÖ 509’da ihanetle Roma Cumhuriyeti’nin kurulmasıyla başladı. Roma ve Katolik kilisesi deccaldır. bir dizi olay bu kehaneti doğrular. Özellikle eski dünya dinlerinin tanrılarını onurlandırdığı kurbanlar, MS 392’de theodosius’un emriyle imparatorluk kararnamesiyle sona erdi. Bu, 70. yediye 2 buçuk peygamberlik yılıydı.

Ve yazıldığı gibi, kurbanlar zorla sona erdirildikten 360 yıl sonra, perişan eden iğrençlik ortaya çıktı. Bu, MS 752 yılında Katolik Kilisesi’nin, Konstantin’in Bağışı olarak bilinen sahte bir belgeyle krallık haline geldiği ve kilisenin 3 krallığın kendi hak ettikleri topraklar olduğunu iddia ettiği yıldı. Belgede ayrıca Papa VICARIVS FILII DEI ya da İsa’nın Vekili de belirtilmektedir… Şimdi bu başlığın Romen rakamlarını inceleyecek olursak: 5+1+100+1+5+1+50+1+1+500+1 = 666. Düşünce için yiyecek. Vatikan kelimesi, peygamberlik eden yılan anlamına gelir… nam-ı diğer sahte peygamber. Ve papanın dinleyicilere hitap ettiği oda tam anlamıyla bir yılan başıdır.

https://images.app.goo.gl/8Pg4TuPVNpnDY7tW9

Her neyse, Frank kralının fethi ile bu sahte belge gerçeğe dönüştü ve böylece kilisenin küçük boynuzu yerinden edildi ve hile yoluyla 3 büyük boynuzu fethetti. Bu, 70. haftanın 3 buçuk yılıydı. 42 peygamberlik ay daha kaldı.

Trompet, bu olaydan 210 yıl veya 7 peygamberlik ayını MS 962 yılında başlattı. Şimdi bir sır: Her trompet 150 yıl dayanır ve üflendikten 75 yıl sonra en güçlü şekilde yankılanır. Trompet, arhont melekleri ve cennetin güçleri tarafından yeryüzündeki insan topluluklarına karşı büyük bir savaşın aşamalarıdır. Bu savaş, insanların kendi bozuk yapıları nedeniyle tanrıların iradesine uymamaya meyilli oldukları için yapılır. 962 AD, tam olarak 0. trompettir. Ben onların seyrini anlatacağım.

Trompet 1: 1112 /1187 MS bu, Mesih’in bedeninin peygamberlik dirilişidir, Sabah Yıldızı, ölümünden 3 peygamberlik yıl sonra, Ve o konuşurken bir fatih olarak geldi Şövalyeler Şövalyeleri olarak.. Kudüs’ü fethetmeye gelecek olan ( akşam yıldızının üssü) ve yüzyıllar boyunca bankacılık/askeri bir juggernaut haline geldi. Masonluktaki efsanevi statülerinden bahsetmiyorum bile. Güçlerine örnek olarak; fransa ve papa tarafından ihanete uğradıktan sonra… fransa kralı ve papa öldürüldü. Ve kralların oğulları da kısa sürede öldüler. Bu trompet aynı zamanda cüzzam şeklinde büyük belaların başlangıcıdır. https://blog.nationalarchives.gov.uk/templars-curse-king-france/

Trompet 2: MS 1267 / 1337 Büyük bir melek hükümeti ateşle yanarak ortaya çıkar ve sular kana dönüştüğü için denizdeki yaratıkların üçte biri telef olur. Bilginize kan, yolsuzluğu veya zehirlenmeyi belirtmek içindir – kan tüketmek kutsal olmadığı için.. deniz insan kitlelerini, alt sınıfı temsil eder. Bu hükümet, Moğolların altın ordularıydı… Batıya akınlarından önce bir kuyruklu yıldız geldi. Onlar aracılığıyla Avrupa’nın üçte birini öldüren kara ölüm kendini gösterdi. Tüm belalarda olduğu gibi, insanların üzerine karanlık bilimler getirmek için kullanıldı.

T3. 1412/1487 Pelin. Sular acı ve zehirli hale geldi. Denizdeki YAŞAYAN varlıkların üçte biri ölür. Canlılar, ruhsal olarak uyanık olanları ifade eder. Daha yüksek statü, daha yüksek ruhsal zeka. Yahudiler İspanyol Kilisesi’nden kovuldu ve engizisyon onları aradı. Aslında, Deccal’in açıkça farkında olan herkes, şu ya da bu şekilde öldürülme eğilimindeydi. Cizvit tarikatı bu trompet sırasında kuruldu – kafirleri öldürmek için zehir kullanan bir tarikat. Yurtdışında eski bir dinin kalıntıları oldukça vahşice yok edildi. Büyük çiçeğin vebası, diğer adıyla frengi

Trompet. 4 1567 1642 1/3 [The stars and moon are darkened] reform/aydınlanma.Plague = Çiçek hastalığı. Not : 6. mühür 1652 yılına aittir ve ayrıca kararmış bir güneş ve kanlı aydan bahseder. Güneşler kralları temsil eder ve 70. yüzyılda dünyanın tüm kralları fethedildi. Ayın kana dönüşmesi, bu döneme hakim olan yozlaşmış ve zehirli bir dinin yükselişine işaret ediyor. Bu peygamberlik yılının ikinci bölümünde, papanın kendisi, kilisesinin güç ağlarının tamamen kölesi oldu.

Ayrıca bunun, sel haftasından bu yana 49. peygamberlik yılı olduğuna dikkat edin. İncil’de Jübile ile ilgili yasaları okuyun…. evet bu yasa peygamberlik düzeyinde geçerlidir. Bu nedenle, 1652’den 2012’ye kadar olan son peygamberlik yılı, “özgürlük” ve kölelerin serbest bırakılması ile karakterize edildi. Eğlenceli gerçekler değil mi? Hatta özgürlük çanının üzerinde bununla ilgili İncil ayeti yazılıdır. Ve Fransız devriminin sloganı neydi?

T5. İlk vay 1712//1787. 1717 Büyük mason locası kuruldu. Aşı ve aşı icat edildi. Abbadon/apollo veba ve ölüm tanrısı yeryüzünde enkarnedir. Napolyon (adı gerçek apollo anlamına gelir) Avrupa’yı fetheder ve ilk zorunlu aşı kampanyalarını destekler.

“Ve akrep gibi kuyrukları vardı ve kuyruklarında iğneler vardı ve güçleri beş ay boyunca insanlara zarar vermekti.

Ve üzerlerinde bir kralları vardı, o dipsiz kuyunun meleği olan, İbranice dilinde adı Abaddon olan, ama Yunanca dilinde adı Apollon olan.”

T6. 1867//1937. 1. dünya savaşı ve 2. dünya savaşı. Daha fazla akrep.

71. YILIN 10. HAFTASI T7 25 Aralık 2012//2087. VIALS’ın başlatılması.

Enoch’un yazdığı gibi: 10. haftanın 7. yılında insanlığın büyük ebedi yargısı başlayacak.

Sizin de anlayacağınız üzere 2020’de başlatılan yargılama hemen sıraya girdi. İlk şişedeyiz ve işaretin ne olduğunu tahmin edebilirsiniz.

2013’te Cizvitlerin kara papası gerçek papa oldu. 112 Papa’nın kehanetini veren 1000 yıllık bir kehanet var. Evet Francis 112 yaşında.. kehanet edildiği gibi o son papadır ve Deccal dünya üzerinde hüküm sürmektedir. “Sürüsünü birçok sıkıntıdan geçerek yıkıma ve şehrin yıkımına götürecek.”

Bill Gates, Fauci ve Joe Biden, dindar Katolik olan üç önemli isimdir. Yani, yeryüzünde İsa’nın vekili olduğu için bağlılıklarını yalnızca Kara Papa’ya borçludurlar. Böylece kehanetin gerçekleşmesi için tanrıların gazabını şişelere dökmeye devam edecekler. İlk şişe, şu anda karşı karşıya olduğumuz vebanın çok yakında büyük ölçekte çok şiddetli cilt döküntüleri oluşturacağını belirtiyor. Bunun elbette bilimsel nedenleri var. Neyse…

2. şişe 2024’te başlıyor. DENİZDEKİ TÜM YARATIKLAR ÖLDÜ. Bu, 2030’dan önce öldürülen insanlığın yaklaşık 2/3’ü olacak…

1135 günü ya da 2087’yi görecek kadar yaşayanlara ne mutlu… bu 72 yıl ya da bir güneş derecesi, güneşin sonraki döngüsüne ve 7. trompetin “yerine getirme noktası” – sonsuz bir krallık kuruldu.

Zaman daraldı, şeytanın egemenliğinde bile Allah’ı hatırlayın. Biraz acelem var, son birkaç trompet bunu daha sonra güncelleyebilir.

ENOK’UN KİTABI, HAFTALARIN BEYANI: https://www.sacred-texts.com/bib/boe/boe096.htm

19 Comments

1. Selam herkese paylaşımınız vallaha hayran edici, saolun

2. Bingöl dan kimler var. Kıyametin Kısa Tarihi. . Selam herkese web siten yeminle dikkat çekici, teşekkürler , emin – 487

3. elif yılmaz Reply

Mrb sayfa süper ötesi hayran edici, şukuladım

4. Kastamonu merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim iyi, tebrikler 21-08-2021 03:44:00

5. selam arkadaşlar siten vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Konya merkezden ben emin. Merhabalar web siteniz gerçekten çok güzel, sağolun 21-08-2021 10:13:58

7. Malatya dan kimler var. Kıyametin Kısa Tarihi. . merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim mükemmel, face de paylaştım , – 29

8. Düzce merkezden ben memo. Mrb siteniz inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 26-08-2021 11:07:28

9. Artvin merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, saolun 26-08-2021 20:37:42

10. merhaba arkadaşlar sayfan cidden hayran edici, linkedinde paylaştım

11. Burdur merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki dikkat çekici, şukuladım 31-08-2021 21:37:58

12. Nevşehir merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden iyi, facebookta paylaştım 06-09-2021 09:23:00

13. Tokat merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfa cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım 07-09-2021 04:02:04

14. Kırıkkale dan kimler var. Kıyametin Kısa Tarihi. . Selamın aleyküm siten inanki hayran edici, teşekkürler , emin – 171

15. Bu konu : ” Kıyametin Kısa Tarihi. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Aylin – 21

16. Düzce dan kimler var. Kıyametin Kısa Tarihi. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, saolun , ziya – 82

17. Bu konu : ” Kıyametin Kısa Tarihi. ” çok güzel. Mrb web siteniz inanki hayran bıraktı, sağolun , hatice – 315

Write A Comment