Adet döngüleri genellikle normal ve zamanında. Birkaç gündür karın ve sırt ağrılarından dolayı ağır kanamasını oldukça endişe verici buluyorum. Son adet dönemi 2 hafta önceydi. Doktorlar herhangi bir İYE belirtisi bulamadılar, ancak idrarında protein bulundu ve “kontamine kan” endişelenmeli miyiz?

26 Comments

1. Bu konu : ” Kız arkadaşı, vaxxed insanların yanında olduktan sonra olağandışı ağır kanama yaşıyor ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 26

2. İstanbul merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfa yeminle iyi, sağolun 11-05-2021 11:16:24

3. Bu konu : ” Kız arkadaşı, vaxxed insanların yanında olduktan sonra olağandışı ağır kanama yaşıyor ” çok güzel. Selam web siteniz ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 214

4. Muş merkezden ben . Selamın aleyküm web siten inan ki mükemmel, şukuladım 13-05-2021 05:32:49

5. Mrb sayfa cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, tebrikler

7. elif yılmaz Reply

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 28-05-2021 04:38:12

8. Gürbüz Reply

Tunceli merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 28-05-2021 09:31:51

9. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

10. Bu konu : ” Kız arkadaşı, vaxxed insanların yanında olduktan sonra olağandışı ağır kanama yaşıyor ” çok güzel. Slm web siteniz ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 422

11. Mrb bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

12. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden çok güzel, tebrikler

13. Bu konu : ” Kız arkadaşı, vaxxed insanların yanında olduktan sonra olağandışı ağır kanama yaşıyor ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 470

14. Bu konu : ” Kız arkadaşı, vaxxed insanların yanında olduktan sonra olağandışı ağır kanama yaşıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , doruk – 76

15. Bu konu : ” Kız arkadaşı, vaxxed insanların yanında olduktan sonra olağandışı ağır kanama yaşıyor ” çok güzel. Slm web siten inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , emin – 365

16. Muş dan kimler var. Kız arkadaşı, vaxxed insanların yanında olduktan sonra olağandışı ağır kanama yaşıyor . selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , memo – 396

17. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siten ciddiyim hayran edici, teşekkürler

18. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle mükemmel, face de paylaştım

19. Artvin merkezden ben memo. Merhaba web siten ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım 15-07-2021 10:08:39

20. elif yılmaz Reply

Hatay merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siten gerçekten hayran bıraktı, şukuladım 20-07-2021 20:55:40

21. Samsun dan kimler var. Kız arkadaşı, vaxxed insanların yanında olduktan sonra olağandışı ağır kanama yaşıyor . Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , ali – 249

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link