Bununla ilgili bir sürü video var. Birçoğu son derece grafik. Bunlardan birinde, çırılçıplak soyulmuş ve dövülerek öldürülmeden önce dört ayak üzerinde sürünmeye zorlanmış bir Afrikalı var.

Güney Afrika, kolluk kuvvetleri bile katılmış olan tüm yağmalardan dolayı kelimenin tam anlamıyla çöküyor.

Medya zaten “beyaz milislerin” Afrikalıları avladığını belirterek bunu propaganda etmeye çalıştı.

Author

65 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım 17-07-2021 06:16:10

2. İstanbul dan kimler var. Kızılderililer Güney Afrika’da sağda solda siyahi insanları öldürüyor. Cevap verme yetkisi yok . Merhaba siten vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım , emin – 408

3. Bu konu : ” Kızılderililer Güney Afrika’da sağda solda siyahi insanları öldürüyor. Cevap verme yetkisi yok ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi cidden dikkat çekici, sağolun , banu – 73

4. Merhabalar paylaşımınız gerçekten hayran edici, tebrikler

5. Gürbüz Reply

Elazığ merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfa inan ki hoşuma gitti, teşekkürler 17-07-2021 06:25:01

6. Düzce merkezden ben Hasan. Selamlar sayfa süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 17-07-2021 06:25:09

7. Rize merkezden ben mehmet. Selamlar sayfan valla dikkat çekici, tebrikler 17-07-2021 06:25:46

8. Gürbüz Reply

Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler 17-07-2021 06:29:14

9. Gürbüz Reply

Kastamonu merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki çok iyi, şukuladım 17-07-2021 06:29:22

10. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

11. Mrb web sitesi ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım

12. Erzurum merkezden ben gaye. Selam siteniz gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 17-07-2021 06:31:09

13. Bu konu : ” Kızılderililer Güney Afrika’da sağda solda siyahi insanları öldürüyor. Cevap verme yetkisi yok ” çok güzel. Selamlar siten harbiden dikkatimi çekti, sağolun , ziya – 348

14. elif yılmaz Reply

Nevşehir dan kimler var. Kızılderililer Güney Afrika’da sağda solda siyahi insanları öldürüyor. Cevap verme yetkisi yok . Selamlar web sitesi harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 10

15. Bu konu : ” Kızılderililer Güney Afrika’da sağda solda siyahi insanları öldürüyor. Cevap verme yetkisi yok ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 478

16. Diyarbakır merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım 17-07-2021 06:41:20

17. Şanlıurfa dan kimler var. Kızılderililer Güney Afrika’da sağda solda siyahi insanları öldürüyor. Cevap verme yetkisi yok . Mrb paylaşımınız cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 285

18. Bu konu : ” Kızılderililer Güney Afrika’da sağda solda siyahi insanları öldürüyor. Cevap verme yetkisi yok ” çok güzel. Selamlar paylaşımın süper ötesi mükemmel, tebrikler , hatice – 217

19. Bu konu : ” Kızılderililer Güney Afrika’da sağda solda siyahi insanları öldürüyor. Cevap verme yetkisi yok ” çok güzel. Merhabalar siten valla çok iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 455

20. Bilecik merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 17-07-2021 06:47:47

21. Niğde merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfanız yeminle dikkat çekici, teşekkürler 17-07-2021 06:47:55

22. Selamlar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, face de paylaştım

23. Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. Mrb web sitesi süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 17-07-2021 06:49:15

24. Merhaba sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

25. Merhabalar siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

26. Kütahya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese bu web sitesi valla dikkat çekici, sağolun 17-07-2021 06:50:43

27. Selam herkese sayfan ciddiyim hayran bıraktı, saolun

28. Kilis dan kimler var. Kızılderililer Güney Afrika’da sağda solda siyahi insanları öldürüyor. Cevap verme yetkisi yok . Selamlar web sitesi gerçekten hayran edici, face de paylaştım , banu – 310

29. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Mrb siten vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 17-07-2021 06:58:24

30. Bursa merkezden ben Aylin. Selam sayfa valla ilgi uyandırıcı, tebrikler 17-07-2021 07:00:29

31. İstanbul dan kimler var. Kızılderililer Güney Afrika’da sağda solda siyahi insanları öldürüyor. Cevap verme yetkisi yok . Mrb paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , memo – 427

32. Adana merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 17-07-2021 07:07:59

33. Gürbüz Reply

Mrb web siten ciddiyim güzel, twitter da paylaştım

34. Selam herkese web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

35. Bu konu : ” Kızılderililer Güney Afrika’da sağda solda siyahi insanları öldürüyor. Cevap verme yetkisi yok ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 8

36. Bu konu : ” Kızılderililer Güney Afrika’da sağda solda siyahi insanları öldürüyor. Cevap verme yetkisi yok ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 192

37. Bursa dan kimler var. Kızılderililer Güney Afrika’da sağda solda siyahi insanları öldürüyor. Cevap verme yetkisi yok . selamun aleyküm bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 94

38. Tunceli dan kimler var. Kızılderililer Güney Afrika’da sağda solda siyahi insanları öldürüyor. Cevap verme yetkisi yok . Merhabalar paylaşım inanılmaz çok güzel, şukuladım , ziya – 401

39. Merhaba web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun

40. Sinop dan kimler var. Kızılderililer Güney Afrika’da sağda solda siyahi insanları öldürüyor. Cevap verme yetkisi yok . selam arkadaşlar siteniz inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 445

41. Erzincan merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim mükemmel, teşekkürler 21-07-2021 14:41:53

42. Tekirdağ dan kimler var. Kızılderililer Güney Afrika’da sağda solda siyahi insanları öldürüyor. Cevap verme yetkisi yok . selamun aleyküm sayfanız cidden çok iyi, tebrikler , memo – 407

43. Muş dan kimler var. Kızılderililer Güney Afrika’da sağda solda siyahi insanları öldürüyor. Cevap verme yetkisi yok . Slm sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , banu – 322

44. Sivas dan kimler var. Kızılderililer Güney Afrika’da sağda solda siyahi insanları öldürüyor. Cevap verme yetkisi yok . Mrb bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ziya – 328

45. Gürbüz Reply

Antalya merkezden ben Gürbüz. Slm sayfanız inanki hayran edici, teşekkürler 29-07-2021 23:00:30

46. Selam herkese paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım

47. Merhaba paylaşımınız harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

48. Bu konu : ” Kızılderililer Güney Afrika’da sağda solda siyahi insanları öldürüyor. Cevap verme yetkisi yok ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha iyi, teşekkürler , Aylin – 116

49. Gürbüz Reply

Niğde merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz mükemmel, face de paylaştım 09-08-2021 19:05:23

50. Merhabalar siten inan ki çok iyi, teraziye tıkladım

51. Balıkesir merkezden ben banu. Mrb sayfanız inanki çok iyi, twitter da paylaştım 13-08-2021 01:25:01

52. Muğla merkezden ben memo. Merhabalar sayfanız inanki çok iyi, saolun 14-08-2021 05:43:07

53. Bu konu : ” Kızılderililer Güney Afrika’da sağda solda siyahi insanları öldürüyor. Cevap verme yetkisi yok ” çok güzel. Merhaba web siteniz süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , memo – 251

54. Gürbüz Reply

Bilecik merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 23-08-2021 08:49:30

55. Yozgat dan kimler var. Kızılderililer Güney Afrika’da sağda solda siyahi insanları öldürüyor. Cevap verme yetkisi yok . Merhaba herkese paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 500

56. Bu konu : ” Kızılderililer Güney Afrika’da sağda solda siyahi insanları öldürüyor. Cevap verme yetkisi yok ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 321

57. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

58. Burdur merkezden ben banu. Slm web siteniz vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 05-09-2021 03:35:42

59. Amasya merkezden ben gaye. Selam paylaşımınız valla dikkatimi çekti, face de paylaştım 07-09-2021 20:49:26

60. Bu konu : ” Kızılderililer Güney Afrika’da sağda solda siyahi insanları öldürüyor. Cevap verme yetkisi yok ” çok güzel. Merhabalar sayfanız cidden çok güzel, saolun , Hasan – 137

Write A Comment