Kızımı gördün mü?

Bu gerçekten bir komplo değil ama bu denizaltı bunun için en iyi yer gibi görünüyor.

Karım yaklaşık bir buçuk aylık hamile. Geçen gün onu ve karnını tutarken yemin ederim bebeğimizi muhtemelen 2 yaşında gördüm. Bunu, transa girmiş olduğum ve yemin ettiğim bu 2 yaşındaki kızı gördüğümden başka bir şey açıklayamam (henüz cinsiyeti henüz bilmiyoruz). Hiç uyuşturucu kullanmıyorum ve daha önce hiç böyle bir deneyim yaşamadım.

Merak ediyorum, başka biri bu tür bir deneyim yaşadı mı yoksa beynimin bana oynadığı garip zihin hileleri mi?

“Kızımı gördün mü?” üzerine 14 yorum

1. İstanbul merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım 18-01-2021 16:15:18

2. Amasya dan kimler var. Kızımı gördün mü? . Merhaba herkese sayfa süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım , memo – 277

3. Bu konu : ” Kızımı gördün mü? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi valla hayran edici, şukuladım , doruk – 426

4. Bu konu : ” Kızımı gördün mü? ” çok güzel. Slm paylaşımın cidden iyi, facebookta paylaştım , banu – 275

5. Bayburt dan kimler var. Kızımı gördün mü? . selamun aleyküm paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, saolun , ahmet – 369

6. Kütahya dan kimler var. Kızımı gördün mü? . Selam herkese web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 141

7. Osmaniye dan kimler var. Kızımı gördün mü? . Merhabalar paylaşımın gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 71

8. Bu konu : ” Kızımı gördün mü? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden hayran bıraktı, tebrikler , mehmet – 419

9. Bu konu : ” Kızımı gördün mü? ” çok güzel. Mrb paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , banu – 103

10. İzmir dan kimler var. Kızımı gördün mü? . merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten iyi, teşekkürler , banu – 157

11. Bu konu : ” Kızımı gördün mü? ” çok güzel. Merhabalar web siten inanki hoşuma gitti, saolun , ziya – 432

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link