Bu adam, tüm büyük şirketlerin CEO’ları ve siyasi liderleri (Trump hariç) sırtlarına boyun eğerken böylesine bir üstünlük statüsüne ulaşmasına izin veren ne yaptı?

O Bay Rothchild değil, gandhi değil, Elon Musk değil, Michael Phelps de değil. Dünyadaki herhangi birini itaat etmeye zorlayacak trilyonlarca doları yok, onu barışın sembolü olarak dikecek hiçbir şey yapmadı, delhi’den san fransisco’ya tüm dünyaya ilham verecek harika bir teknoloji inşa etmedi. Her gün etkileyici bir olimpiyat şampiyonluğu ve dünya rekoru yok. Hiç olağanüstü bir şey başaramadı.

Wikipedia sayfası ona Fransa’dan, Almanya’dan, Japonya’dan, BM’den, Kraliçe’den her türlü onursal unvan verildiğini söylüyor.

Bu çılgınca. Tüm bu unvanları hak edecek ne yaptı? Wikipedia sayfasındaki hiçbir şey onun gerçekten olağanüstü bir şey yaptığını söylemiyor. Vikipedi sayfasına bakarsam, o sadece birçok üniversitesi olan bir adam. hayatını üniversitede öğretmen olarak çalışarak geçiren derece. Bu olağanüstü olmaktan çok uzak. Ekonomi doktorası var ama hiçbir şey yayınlamadı, patenti yok.

Onun hakkında çok az bilgi var. Bunca zamandır saklanan tüm kötü insanların efendisi mi? O, işi yalnızca bu WEF milyarderler kulübünü yönetmek olan ve gizli kalan gerçek kötü usta tarafından finanse edilen bir kukla mı?

Author

59 Comments

1. Batman dan kimler var. Klaus Schwab bu üstünlükçü konuma nasıl ulaştı? . Selamlar web siten süper ötesi dikkat çekici, tebrikler , ziya – 318

2. Yozgat dan kimler var. Klaus Schwab bu üstünlükçü konuma nasıl ulaştı? . Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , gaye – 9

3. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

4. Muğla dan kimler var. Klaus Schwab bu üstünlükçü konuma nasıl ulaştı? . selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , hatice – 89

5. elif yılmaz Reply

Kars dan kimler var. Klaus Schwab bu üstünlükçü konuma nasıl ulaştı? . selamun aleyküm paylaşımın valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 323

6. Nevşehir merkezden ben Emine. Selamlar sayfa ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım 26-01-2021 18:40:02

7. Kırklareli merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşım inanki çok iyi, şukuladım 27-01-2021 12:39:32

8. Selamlar paylaşım inanki hayran edici, teraziye tıkladım

9. Bu konu : ” Klaus Schwab bu üstünlükçü konuma nasıl ulaştı? ” çok güzel. Selam paylaşımın inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 5

10. Selam siteniz cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

11. Çorum dan kimler var. Klaus Schwab bu üstünlükçü konuma nasıl ulaştı? . Merhaba paylaşımınız süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 34

12. Bilecik dan kimler var. Klaus Schwab bu üstünlükçü konuma nasıl ulaştı? . Selam herkese siteniz harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , doruk – 243

13. Bu konu : ” Klaus Schwab bu üstünlükçü konuma nasıl ulaştı? ” çok güzel. Mrb sayfanız valla dikkat çekici, tebrikler , ziya – 496

14. Erzurum merkezden ben doruk. selamun aleyküm siten harbiden iyi, linkedinde paylaştım 07-02-2021 02:08:35

15. Selamlar bu web sitesi yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım

16. Balıkesir merkezden ben ziya. Mrb siten vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler 08-02-2021 18:56:12

17. Kütahya merkezden ben Emine. Selam web siteniz inanılmaz hayran edici, sağolun 08-02-2021 18:56:15

18. Selam herkese web sitesi inanki çok iyi, facebookta paylaştım

19. Mrb web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım

20. Selam herkese siten gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım

21. Isparta dan kimler var. Klaus Schwab bu üstünlükçü konuma nasıl ulaştı? . Selam paylaşımınız ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , banu – 141

22. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Iğdır merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siten harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım 10-02-2021 00:49:44

24. Bu konu : ” Klaus Schwab bu üstünlükçü konuma nasıl ulaştı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , ahmet – 187

25. Ordu dan kimler var. Klaus Schwab bu üstünlükçü konuma nasıl ulaştı? . Merhabalar web sitesi vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 53

26. Bu konu : ” Klaus Schwab bu üstünlükçü konuma nasıl ulaştı? ” çok güzel. Slm sayfan cidden hayran bıraktı, teşekkürler , emin – 123

27. Selamın aleyküm sayfa gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım

28. Yozgat dan kimler var. Klaus Schwab bu üstünlükçü konuma nasıl ulaştı? . Selam herkese sayfa ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 320

29. Muş merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım 14-02-2021 09:21:44

30. Burdur dan kimler var. Klaus Schwab bu üstünlükçü konuma nasıl ulaştı? . Selam sayfa harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 122

31. Bursa merkezden ben Emine. Merhabalar bu web sitesi harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 16-02-2021 00:42:53

32. Konya dan kimler var. Klaus Schwab bu üstünlükçü konuma nasıl ulaştı? . Mrb sayfa yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , hatice – 253

33. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

34. Kırıkkale merkezden ben . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, şukuladım 17-02-2021 00:45:44

35. Bu konu : ” Klaus Schwab bu üstünlükçü konuma nasıl ulaştı? ” çok güzel. Mrb siteniz cidden hayran edici, saolun , mehmet – 229

36. Mrb web siteniz inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım

37. Bu konu : ” Klaus Schwab bu üstünlükçü konuma nasıl ulaştı? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden çok güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 78

38. Sakarya merkezden ben banu. Mrb sayfan valla mükemmel, sağolun 17-02-2021 13:28:22

39. Konya merkezden ben Emine. Mrb web sitesi gerçekten çok güzel, teşekkürler 17-02-2021 13:28:25

40. selamun aleyküm siten gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım

41. Gürbüz Reply

İzmir dan kimler var. Klaus Schwab bu üstünlükçü konuma nasıl ulaştı? . Merhaba bu web sitesi vallaha çok güzel, saolun , Gürbüz – 286

42. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

43. Malatya dan kimler var. Klaus Schwab bu üstünlükçü konuma nasıl ulaştı? . selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , memo – 317

44. Batman merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim hayran edici, teşekkürler 28-02-2021 01:03:02

45. Selam herkese paylaşım ciddiyim hayran edici, sağolun

46. Bartın merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim hayran edici, tebrikler 02-03-2021 15:22:16

47. Mrb web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım

48. Selam paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun

49. Gürbüz Reply

Gaziantep merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfan valla güzel, linkedinde paylaştım 03-03-2021 08:01:44

50. Bu konu : ” Klaus Schwab bu üstünlükçü konuma nasıl ulaştı? ” çok güzel. Selam web siteniz inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 39

51. Konya dan kimler var. Klaus Schwab bu üstünlükçü konuma nasıl ulaştı? . Selamlar siteniz harbiden hayran edici, saolun , – 42

52. İstanbul dan kimler var. Klaus Schwab bu üstünlükçü konuma nasıl ulaştı? . Selamlar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , gaye – 285

53. Kütahya merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran edici, şukuladım 25-03-2021 04:21:34

54. Bu konu : ” Klaus Schwab bu üstünlükçü konuma nasıl ulaştı? ” çok güzel. Selam herkese web siten ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , Gürbüz – 369

55. Bartın dan kimler var. Klaus Schwab bu üstünlükçü konuma nasıl ulaştı? . Selam sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , banu – 301

56. Manisa merkezden ben banu. Mrb siteniz gerçekten çok iyi, teşekkürler 14-04-2021 23:10:44

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link