Klaus Schwab “Kapsamlı bir siber saldırının korkutucu senaryosuna yeterince dikkat etmeyin, güç kaynağını tamamen durdurabilir” Klaus Schwab

“Kapsamlı bir siber saldırının korkutucu senaryosunun güç kaynağı, ulaşım, hastane hizmetleri ve bir bütün olarak toplumumuzun tamamen durmasına neden olabileceğini hepimiz biliyoruz, ancak yine de yeterince dikkat etmiyoruz. COVID-19 krizi, bu açıdan, büyük bir siber saldırıya kıyasla küçük bir rahatsızlık olarak görülebilir. ” – Klaus

Bu senaryoya çok dikkat ediyorsanız, şimdiye kadar fark edeceksiniz

• Çin geri çekildi Aralık(Bu, esas olarak Avustralya’daki kömür yasaklarından kaynaklanıyordu, ancak

• Meksika, elektrik kesintisiyle vuruldu. 10,3 milyon güçsüz.

Bugün ayrıca bildirilen iki alan daha vardı

• Pakistan da neredeyse tamamını bırakacak şekilde vuruldu tüm ülke karanlıkta

• Bu teyit edilmedi ancak Twitter’da Vatikan, Roma, Paris ve Berlin’deki yaygın geri dönüşler nedeniyle ilgi görüyor gibi görünüyor. #VATICANBLACKOUT’un trend olduğunu da belirtmiyorum.

İşte bulduğum bazı tweetler

https://twitter.com/leo_puglisi6/status/1348220208570269698?s=21

https://twitter.com/asianosint/status/1348173603498459137?s=21

Bunların nereden geldiğinden emin değilim ve Twitter’ın gerçekten en güvenilir ya da yerler olduğunu düşünmüyorum, ancak bazen yaygın bir elektrik kesintisi hakkında merak etmenizi sağlıyor.

“Klaus Schwab “Kapsamlı bir siber saldırının korkutucu senaryosuna yeterince dikkat etmeyin, güç kaynağını tamamen durdurabilir” Klaus Schwab” üzerine 14 yorum

1. Kars dan kimler var. Klaus Schwab “Kapsamlı bir siber saldırının korkutucu senaryosuna yeterince dikkat etmeyin, güç kaynağını tamamen durdurabilir” Klaus Schwab . merhaba arkadaşlar web siten inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 386

2. Bolu dan kimler var. Klaus Schwab “Kapsamlı bir siber saldırının korkutucu senaryosuna yeterince dikkat etmeyin, güç kaynağını tamamen durdurabilir” Klaus Schwab . selamun aleyküm siteniz inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , emin – 64

3. Bu konu : ” Klaus Schwab “Kapsamlı bir siber saldırının korkutucu senaryosuna yeterince dikkat etmeyin, güç kaynağını tamamen durdurabilir” Klaus Schwab ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz çok güzel, şukuladım , ali – 202

4. Bu konu : ” Klaus Schwab “Kapsamlı bir siber saldırının korkutucu senaryosuna yeterince dikkat etmeyin, güç kaynağını tamamen durdurabilir” Klaus Schwab ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , memo – 379

5. Kars dan kimler var. Klaus Schwab “Kapsamlı bir siber saldırının korkutucu senaryosuna yeterince dikkat etmeyin, güç kaynağını tamamen durdurabilir” Klaus Schwab . merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ahmet – 68

6. Hakkari dan kimler var. Klaus Schwab “Kapsamlı bir siber saldırının korkutucu senaryosuna yeterince dikkat etmeyin, güç kaynağını tamamen durdurabilir” Klaus Schwab . Merhaba sayfan inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 163

7. Bu konu : ” Klaus Schwab “Kapsamlı bir siber saldırının korkutucu senaryosuna yeterince dikkat etmeyin, güç kaynağını tamamen durdurabilir” Klaus Schwab ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 193

8. Zonguldak dan kimler var. Klaus Schwab “Kapsamlı bir siber saldırının korkutucu senaryosuna yeterince dikkat etmeyin, güç kaynağını tamamen durdurabilir” Klaus Schwab . Selamlar bu web sitesi yeminle iyi, saolun , Aylin – 30

9. Bayburt dan kimler var. Klaus Schwab “Kapsamlı bir siber saldırının korkutucu senaryosuna yeterince dikkat etmeyin, güç kaynağını tamamen durdurabilir” Klaus Schwab . Merhaba herkese web siteniz cidden mükemmel, şukuladım , mehmet – 464

10. Ardahan merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok iyi, twitter da paylaştım 12-02-2021 08:43:18

11. Kocaeli dan kimler var. Klaus Schwab “Kapsamlı bir siber saldırının korkutucu senaryosuna yeterince dikkat etmeyin, güç kaynağını tamamen durdurabilir” Klaus Schwab . Selam herkese sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 443

12. Bu konu : ” Klaus Schwab “Kapsamlı bir siber saldırının korkutucu senaryosuna yeterince dikkat etmeyin, güç kaynağını tamamen durdurabilir” Klaus Schwab ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten valla güzel, facebookta paylaştım , ali – 153

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link