Bu alt yorumda sıklıkla eleştirilen, kullanıcıların bilimsel literatürü anlama yeteneğidir; en önemlisi COVID-19 aşıları ile ilgili olduğu için. gibi tonlarca harika kaynak var bu Klinik denemelerin nasıl analiz edileceğine dair inanılmaz ayrıntılara giren eski bir ilaç CEO’sunun yayınladığı dizi.

Aşağıda, başlıca aşılar için yapılan klinik araştırmalara bağlantılar bulunmaktadır.

Moderna Aşısı

Johnson ve Johnson

Pfizer

Bu denemeleri inceleyerek elde edebileceğiniz birçok bilgi var. Araştırmaların hiçbiri hamile veya emziren kadınları içermiyordu. Denemeler ayrıca sistemik immünosupresanlarla tedavi edilen hastaları bazı veya tüm aşamalarda hariç tuttu. Denemelerden bazıları, bilinen COVID-19 komorbiditesi olan herkesi dışladı.

Herkesi kendi araştırmalarını yapmaya ve yeni bilgilere erişmenize yardımcı olacak kaynakları kullanmaya teşvik ediyorum. Ama şimdi komplo üzerine (eğer doğru terim buysa).

Hücrelerde mitokondri gibi hepsinin belirli görevleri olan organeller vardır. Ribozomlar, plan olarak MRNA’yı kullanarak yeni proteinleri sentezleyen bir organeldir. Bu organellerin görevi yeni proteinler oluşturmaktır.

Normalde DNA bölümleri mRNA’ya kopyalanır ve daha sonra protein üretmek için ribozomlara verilir. MRNA aşıları, DNA’nızdan gelmeyen kodu, vücudun üretecek planları olmayan proteinleri üretmelerini sağlamak için ribozomlara yerleştirir. İddiaya göre COVID aşılarında mRNA, ribozomlara COVID’in kendisini konakçısına bağlamak için kullandığı spike proteini üretme bilgisini sağlıyor. Virüsün resimlerinde spike proteinler ana gövdeden dışarı çıkan şeylerdir.

Teori, mRNA’nın ribozomların sivri protein üretmesini sağlayarak bağışıklık sisteminin sivri proteine ​​karşı daha güçlü savunmalar oluşturmasına izin vermesidir.

mRNA ve Vektör tabanlı COVID-19 aşıları yepyeni bir teknolojidir. FDA onaylı Vector veya mRNA tedavisi yoktur. Göre Amerikan Gen ve Hücre Tedavisi Derneği “Gen tedavisi, bir kişinin hücrelerinin içine genetik materyali (DNA veya RNA) sokarak, çıkararak veya değiştirerek belirli bir hastalığı tedavi etmenin bir yoludur.” Amerikan Gen ve Hücre Terapisi Derneği’nin kendi tanımına göre, COVID aşıları her yönden gen terapisidir çünkü bir kişinin hücrelerine yeni genetik materyali katarlar. Gen terapisiyle ilgili pek çok sorun var ve MedlinePlus bunlardan sadece birkaçını vurgular.

TL; DR

COVID Aşısı Gen Tedavisidir

Author

31 Comments

1. Bu konu : ” Klinik Araştırmalar + Aşı Teorisi Nasıl Analiz Edilir? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 347

2. Ağrı dan kimler var. Klinik Araştırmalar + Aşı Teorisi Nasıl Analiz Edilir? . Selam herkese sayfa cidden güzel, tebrikler , ziya – 394

3. Selam herkese web siten vallaha hayran bıraktı, tebrikler

4. Ankara dan kimler var. Klinik Araştırmalar + Aşı Teorisi Nasıl Analiz Edilir? . Selam paylaşımınız inan ki hayran edici, şukuladım , Hasan – 29

5. Isparta merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımınız yeminle mükemmel, teşekkürler 05-06-2021 00:13:58

6. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha güzel, saolun

7. Tekirdağ dan kimler var. Klinik Araştırmalar + Aşı Teorisi Nasıl Analiz Edilir? . Merhabalar sayfan inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 255

8. Bu konu : ” Klinik Araştırmalar + Aşı Teorisi Nasıl Analiz Edilir? ” çok güzel. Selam herkese sayfa vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım , ali – 435

9. Kırşehir merkezden ben ali. Selam bu web sitesi valla çok iyi, twitter da paylaştım 09-06-2021 22:34:19

10. Bu konu : ” Klinik Araştırmalar + Aşı Teorisi Nasıl Analiz Edilir? ” çok güzel. Selamlar sayfa harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , Aylin – 293

11. Nevşehir merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 23-06-2021 03:18:43

12. Selam bu web sitesi vallaha güzel, teraziye tıkladım

13. Sakarya merkezden ben memo. Selam sayfanız cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 03-07-2021 22:35:56

14. Selam web siteniz harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım

15. Kilis dan kimler var. Klinik Araştırmalar + Aşı Teorisi Nasıl Analiz Edilir? . Slm bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , gaye – 409

16. Denizli merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siten gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım 15-07-2021 07:55:39

17. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha güzel, linkedinde paylaştım

18. Düzce dan kimler var. Klinik Araştırmalar + Aşı Teorisi Nasıl Analiz Edilir? . Selamın aleyküm sayfanız gerçekten dikkat çekici, şukuladım , ali – 478

19. Kırşehir merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım 14-08-2021 17:02:52

20. selam arkadaşlar sayfanız inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

21. Çanakkale merkezden ben emin. Selamlar sayfa vallaha billaha güzel, şukuladım 18-08-2021 22:38:16

22. selamun aleyküm siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

23. Bitlis merkezden ben banu. Merhaba sayfanız cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım 31-08-2021 23:13:52

24. Tunceli merkezden ben memo. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 01-09-2021 06:05:48

25. Bu konu : ” Klinik Araştırmalar + Aşı Teorisi Nasıl Analiz Edilir? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi hayran edici, saolun , ali – 369

26. Rize dan kimler var. Klinik Araştırmalar + Aşı Teorisi Nasıl Analiz Edilir? . Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran edici, teşekkürler , Hasan – 179

27. Konya dan kimler var. Klinik Araştırmalar + Aşı Teorisi Nasıl Analiz Edilir? . merhaba arkadaşlar siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 37

Write A Comment