Bu videoya rastladım – bitchute.com / video / OpZaXW0yxJab / – ve dikkatimi çekti çünkü tüm komplo araştırmalarımda klonlama dünyasına ve onunla ilgili her şeye çok fazla kafa yormadığımı fark ettim. Bu videoda çok ilginç iddialar ve bilgiler var … Bakalım bu topluluğun söyleyecekleri var.

19 Comments

1. Kırşehir merkezden ben ziya. Selam herkese sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, saolun 10-05-2021 19:03:43

2. Bolu merkezden ben ziya. selam arkadaşlar bu web sitesi valla hayran edici, face de paylaştım 10-05-2021 19:32:15

3. Bu konu : ” Klonlama Dünyası – Bunun hakkında ne kadar düşündünüz? ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 272

4. Artvin merkezden ben hatice. Merhaba paylaşımınız inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 11-05-2021 08:16:19

5. Erzincan merkezden ben memo. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım 13-05-2021 21:22:15

6. Bu konu : ” Klonlama Dünyası – Bunun hakkında ne kadar düşündünüz? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 476

7. Merhabalar siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

8. Kırıkkale merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm sayfanız vallaha güzel, teşekkürler 22-05-2021 14:28:28

9. Bu konu : ” Klonlama Dünyası – Bunun hakkında ne kadar düşündünüz? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha hayran edici, saolun , Emine – 152

10. Bu konu : ” Klonlama Dünyası – Bunun hakkında ne kadar düşündünüz? ” çok güzel. Selam sayfan inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ahmet – 141

11. Edirne dan kimler var. Klonlama Dünyası – Bunun hakkında ne kadar düşündünüz? . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 265

12. Kocaeli dan kimler var. Klonlama Dünyası – Bunun hakkında ne kadar düşündünüz? . Selam herkese web siten harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 417

13. Hakkari dan kimler var. Klonlama Dünyası – Bunun hakkında ne kadar düşündünüz? . Merhaba web siten valla hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 474

14. Bu konu : ” Klonlama Dünyası – Bunun hakkında ne kadar düşündünüz? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 12

15. Merhaba herkese sayfanız yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım

16. Bu konu : ” Klonlama Dünyası – Bunun hakkında ne kadar düşündünüz? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 491

17. Bu konu : ” Klonlama Dünyası – Bunun hakkında ne kadar düşündünüz? ” çok güzel. Merhaba paylaşım inan ki dikkat çekici, tebrikler , – 227

18. elif yılmaz Reply

Elazığ dan kimler var. Klonlama Dünyası – Bunun hakkında ne kadar düşündünüz? . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 122

19. Batman merkezden ben banu. Selamlar sayfan valla güzel, facebookta paylaştım 24-07-2021 02:08:52

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link