Klozetteki maymun seni aptal yerine koyuyor.

Ne düşündüğünü biliyorum!? L: Knive sowrd?!? Dinle ;: iflas edebilir. Şimdi dinle / bilmiyorum. Şimdi dinle: biliyorum. Kılıçlar 1800’lerden kalmadır. Onları daha uzun süredir kullanıyoruz! Ama bıçaklar nereden geldi? Bundan sonra, seni meraklandıran şey değil mi? Rotamızda kalın sevgili gezgin, rotamızı çizmemiz gereken bir gizem var sevgili gezgin ?! Ama bunu açıklamak için önce buna geri dönmeliyiz ama bunu açıklamak için bunun hakkında konuşalım. Paralelli evrenler. Diğer bir paralelde, evrende, evrenin belirsizliğinde, John Sword adında bir adam vardır. Yanan kardeşi Jack Knife, Jack’in sahip olduğu kılıç fikrini çaldı! Klozetteki maymun seni aptal yerine koyuyor. Jack, John’u bekleme. John’un bir kılıç fikri vardı. Jack onu çaldı. Jack onu çaldı, günlüğümüzü aldı ama küçüldü / çok küçük kılıç = bıçak. Ama bunu gidermek için önce zamanı uzat. Zaman, durdurulamayan bir dooyhickeydir, ona jack deyin ama yine de sizi doohickey end hickey’e sokacaktır. Zaman durdurulamaz, çünkü durmuştur. Durduruldu. Neredeydim? Jack Knife, Sword’a çok kızdı. Tüm bunlar Corporateins tarafından hazırlanmış bir komplo! Wquick! Durdur onları1! Şirket bıçak yapabilir, daha küçük yapmak için kılıç snerhingk yapabilir. sherieng ktichen’de kullanmak için küçük yapmak için. Klozetteki maymun seni aptal yerine koyuyor. Kitcehn! Kitehne’de bıçakla kesilir. Kes, kesik; orjinal nife oldu, ta ki sowrd xdmsmall kneif. Konuya geri dön! Tanrı’nın son kalıntısı kalplerimizde bulunur. Kalplerimizi korumalıyız. Kalplerimizdeki son tanrı kalıntısı. Kalp hastalığı. Kardiyak Cadillac. Görmüyor musun?!? Corpeoratn! Her şeyin arkasında 1! Görmüyor musun? Corproeation! B (her şeyi). Corporation B, sorumlu bir şirkettir. Arka (arkada) ccuratina görülebilir! Corproation A (jacke knife) – corproeation C (john sowrd). Büyük sorun! (corporaten cc (c) 0) nadsaq’a üstündür: ekstra puanlar! Ama bunu açıklamak için, ilk önce tconspiracy’deki çoğu improteatn oyuncudan bahsetmeye karar verdik: L light. Işık zamanda yolculuk edemez. Ortaklığın en komedi muhabiri: klozet. Bakmadığınız zamanlarda, klozet üreticisi klozet için dolar kazanır. Her gün oturuyorsun! Para kazan, bıçak. John Knife osword! Jack. Gerçek ve titiz iş. Biraz para cezası! Sen klozet kakası klozet klozet klozet klozet moneky yap! Maymun paraya sahip. Maymun parası! Klozetteki maymun seni aptal yerine koyuyor. Klozetteki maymun seni aptal yerine koyuyor. Klozetteki maymun seni aptal yerine koyuyor. Günlük eziyette olduğunuzda, maymun klozetten para kazanır. Sen parasın Sen aptal maymunsun. Klozetteki maymun seni aptal yerine koyuyor. Kutudayken, kasede, maymun senden para kazanıyor bmonkey kraldır. Ama dinle! Bir çıkış yolu var. Monekye’den foo lo yapmalısın! Klozetteki maymun seni aptal yerine koyuyor. Aptal yapıyorsun. Klozet üzerindeki maymun maymunu parayla aptal durumuna düşürüyorsun. BU BİR DJ BRAWL PRODÜKSİYONU OLDU /

“Klozetteki maymun seni aptal yerine koyuyor.” üzerine 7 yorum

1. Bu konu : ” Klozetteki maymun seni aptal yerine koyuyor. ” çok güzel. Merhabalar web siten yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , ahmet – 426

2. Bu konu : ” Klozetteki maymun seni aptal yerine koyuyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki mükemmel, sağolun , hatice – 5

3. Bu konu : ” Klozetteki maymun seni aptal yerine koyuyor. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz cidden hayran edici, şukuladım , emin – 337

4. Kahramanmaraş dan kimler var. Klozetteki maymun seni aptal yerine koyuyor. . Slm web siten harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 487

5. Tokat dan kimler var. Klozetteki maymun seni aptal yerine koyuyor. . selamun aleyküm bu web sitesi inanki dikkat çekici, sağolun , emin – 422

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link