Kategoriler
Genel

Kobe Bryant ve bir Uzaylı ile tanıştığım ve geleceğin nasıl göründüğünü gördüğüm Canlı bir Rüya gördüm …

Böylece, ortada yıldız kasası olan ve herkesin Minecraft oynadığı bir PC Oyun alanına giden dairesel sarı bir arcade odası vardı. Bu arcade odasının içinde dairesel odayı belirten birkaç eski okul arcade oyunu vardı, ancak bilet yerine tüm bu makinelerden para çıktı. Girip oynayabileceğiniz her türlü yarış oyunu vardı, ama ilk oynadığım oyun Skee-ball oyunuydu ve oynamaya başladım ama makine kırıldı ve para çıkmadı. Şimdi Skee-ball oynarken yanında bir basketbol oyunu vardı ve normal bezlerde bu uzun siyah adam (Kobe Bryant) geldi ve benimle konuşmaya başladı ve kim olduğumu bildiğini ve nasıl olduğunu söylediğini söyledi. üst katta beni arıyordu, o zaman basket topu arcade oyunu oynamaya başladı ve bir sürü para yere kazılmaya başladı ve taşıyabileceğim kadar param olabileceğini söyledi, bu yüzden tüm gevşek değişimi almaya karar verdim bu boncuklanma. Sonra odanın ortasındaki merdivenlere yöneldim ve işte garip olmaya başladı. Merdiven yolunun önünde küçük derbi şapkalar giyen bu iki garip görünümlü adam vardı ve yukarı gitmek için bana bu tavşan kızı getirmek zorunda dediler. Bu dairesel arcade odasında bu şeyi arayan koşmaya başladım ve bu tavşan kız parasını bulurken yeri kum gibi doldurmaya başladım ve bu iki oyun arasında baktım ve 3 ayaklı bir uzaylı vardı. tenli sevimli tavşan kız. Kim olduğumu bilmek istemişti, ben de ona söyledim ve o da beni duyduğumu ve bir tür Minecraft Legend Sihirbazı Mimarı olarak bana hakemi söyledi. Şimdi dairesel sarı arcade odasının ortasındaki merdiven yoluna geri dönüyoruz ve iki garip görünümlü adam gitti, bu yüzden oraya gidiyoruz ve bir sonraki kata girdikten sonra Minecraft oynayan herkes vardı ama nasıl beklediğiniz değil. Daha sonra bu senin için olmasaydı asla olmazdı açıkladı. Geleceğe adım attığım gibiydi Herkes, sadece düşünerek herkesin her türlü şeyi yapabildiği tam vücut spandex VR takımlarıyla bir tür kask takıyordu. Dünya haritası çok büyüktü, herkes hayal edebileceğimiz her şeyden daha büyük oynandı ve daha iyi bir görüntü elde etmek için uzaklaştırdığımda, bu oyun için mükemmel olan bir tür fraktal görüntü gibi görünüyordu … Bu, hepimizin bildiği tipik Minecraft oyununuz olmadığını söyleyebilir. Bu, kavrayışın ötesinde idi. Bu oyunda son fantazi gibi görünen uçan gemiler vardı, orada Kaleler ile devasa Duvarların insanları inşa ettiği ve Unreal Turnuvasında gördüğünüz her şeyi yaptığını.

Rüya çok gerçekti ve gördüğüm / tanık olduğum şey, bunu yapabilmek için beynimin en az% 100’ünü kullanmak zorunda kaldım …

“Kobe Bryant ve bir Uzaylı ile tanıştığım ve geleceğin nasıl göründüğünü gördüğüm Canlı bir Rüya gördüm …” için 5 yanıt

Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siten ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım 20-05-2020 21:04:51

Diyarbakır merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 21-05-2020 11:41:14

Kütahya merkezden ben gaye. Selamlar web sitesi harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 21-05-2020 19:31:10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir