Bu yüzden ailemin bir kısmı neredeyse hayaletlere ve koca ayaklara kafayı takmış durumda ki benim hiçbir sorunum yok, insanlar ne isterlerse inanabiliyorlar. Her zaman dinden nefret etmelerini komik buluyorum, ancak bu şeylere olan inançlarının neredeyse kesinlikle aynı psikolojik mekanizmalardan kaynaklandığına inanmıyorum, insanlar her zaman paranormal, doğaüstü ve genel olarak bir şeyin olduğuna inanmak istiyorlar. bu dünyaya daha fazla. Ben de çok ateistim ve bana ilginç gelen, tanrının varlığına inanan insanların aptal olduğunu, ancak birkaç tv şovunu izledikten sonra buna benzer şeylere inandıklarını söylemeleri ilginç.

Özür dilerim, eğer bu benim niyetim olmadığı için küçük düşürücü komplolar olarak karşımıza çıkarsa, açıklanamayan birçok şey olduğuna inanıyorum, ancak aklın doğal olarak onlara çekildiğine inandığım için paranormal sonuçlara atlamak konusunda son derece tereddüt ediyorum.

Author

9 Comments

1. Bu konu : ” Koca ayağa takıntılı ateistleri, hayaletleri, uzaylıları vb. Dinsizler için bir dinin parçası olarak kabul eder misiniz? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 275

2. Kırşehir dan kimler var. Koca ayağa takıntılı ateistleri, hayaletleri, uzaylıları vb. Dinsizler için bir dinin parçası olarak kabul eder misiniz? . Selamlar paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, saolun , banu – 336

3. Merhaba herkese siten ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Diyarbakır dan kimler var. Koca ayağa takıntılı ateistleri, hayaletleri, uzaylıları vb. Dinsizler için bir dinin parçası olarak kabul eder misiniz? . Selamın aleyküm paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 309

5. Slm sayfan yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Gümüşhane dan kimler var. Koca ayağa takıntılı ateistleri, hayaletleri, uzaylıları vb. Dinsizler için bir dinin parçası olarak kabul eder misiniz? . selamun aleyküm web siten ciddiyim çok güzel, tebrikler , memo – 333

7. Çankırı dan kimler var. Koca ayağa takıntılı ateistleri, hayaletleri, uzaylıları vb. Dinsizler için bir dinin parçası olarak kabul eder misiniz? . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha dikkat çekici, sağolun , mehmet – 44

8. Giresun dan kimler var. Koca ayağa takıntılı ateistleri, hayaletleri, uzaylıları vb. Dinsizler için bir dinin parçası olarak kabul eder misiniz? . Mrb sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ziya – 154

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link