SS: Hayatımda biraz hafifliğe ihtiyacım var. Bir sürü alçakgönüllülük. 2020 yılının ağırlığı gerçekten ağır hissetmeye başladı ve gerçekten zihnimi eskisinden daha fazla etkiliyor. Burada evde eğitim almayı ve internet olmayan bir derede bir ev bulmayı düşünüyorum.

Bu bağlamda, Büyük Mike komplosunun nereden geldiğini bilmek istiyorum. Ve bunun gerçek bir şey olduğuna dair elimizde ne kanıt var? Big Mike’ı her duyduğumda, Napoleon Dynamite’den karate hocasının ABD pantolonu içinde Barack’ın uzun bir günün ardından eve gelmesini beklediğini hayal ediyorum.

Bunu benim için yap. Avlanma ya da balık tutma yeteneği olmadan bu derede yaşamak için beni kaçmaktan kurtarmak için bu işe daldığım çöplük ol 😂

Author

20 Comments

1. Bu konu : ” Koca Mike. ” çok güzel. Slm web siten valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , ahmet – 50

2. Amasya dan kimler var. Koca Mike. . Merhaba herkese web siteniz cidden çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 75

3. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 08-01-2021 19:06:08

4. Bu konu : ” Koca Mike. ” çok güzel. Slm web siteniz gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 17

5. Muğla dan kimler var. Koca Mike. . Selamlar siteniz harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 36

6. Bu konu : ” Koca Mike. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , Emine – 338

7. Kırşehir dan kimler var. Koca Mike. . Selam bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , memo – 176

8. Kars dan kimler var. Koca Mike. . Merhaba sayfa inanılmaz iyi, tebrikler , ali – 407

9. Bu konu : ” Koca Mike. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanki hayran edici, teşekkürler , ali – 253

10. Bursa dan kimler var. Koca Mike. . Selamlar sayfa cidden çok iyi, saolun , ali – 445

11. Iğdır dan kimler var. Koca Mike. . selamun aleyküm sayfan vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , Emine – 489

12. Bu konu : ” Koca Mike. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 426

13. Bu konu : ” Koca Mike. ” çok güzel. Merhaba web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 494

14. Yozgat merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siten inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 14-03-2021 03:25:26

15. Gaziantep merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 14-03-2021 06:11:49

16. Gümüşhane merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-03-2021 22:48:11

17. Bu konu : ” Koca Mike. ” çok güzel. Merhaba web siteniz yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 3

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link