Kategoriler
Genel

Kocam Q deliğine düştü, onu nasıl çıkarabilirim?

hızlı arka plan

4 yıl önce, bu alt kısmı buldum ve çoğunlukla daha gizemli rolüme rağmen, “kırmızı-haplı” ya da “uyandı” olma yolculuğumu başlatan şey neydi – şeylere tüm açılardan bakmak için aklımı açtı ve önemi öğrenmeme yardımcı oldu kendi araştırmanızı yapmak.

Kocam benim gibi komplo teorilerine dahil değildi, ama ara sıra serpilebilirdi! Sadece sağlıklı bir şüphecilik dozu ile doğmuş ve yüz değerine inanmak yerine, onun için sevdiğim bir kalite yerine, kendileri için bir şeyler kontrol etmek isteyenlerden.

Her zaman bir koz destekçisi oldu, ama koz bir ibadetçi değildi. Q mesajlarını hiç takip etmedim, ama ikimiz de bunu duymuştuk ve ara sıra tartıştık.

Q bulmak

Mart ayında, koronavirüs ile gerçekten neler olup bittiğine bakmaya başladı, bu yüzden mesaj panolarından birinde Q ile karşılaştı. Masumca başladı, neredeyse karantinada zaman kaybı olarak okudu. Sonra Mart ayının sonlarında bir hafta sonu bu deliğe düştü ve hiç çıkmadı.

İlk başta söylediği her şeyi dinledim ve onu aramaya ve ne hakkında konuştuğunu anlamaya çalıştım. Dürüst olmak gerekirse, gerçek bir sebep olmadan, Q şeylerinden nefret ediyorum. Benim için sadece bir çok insan şifreli mesajları yorumlamaya çalışıyor. Ve bu sadece bana tüm kültleri hissettiriyor, insanların her zaman Qcult dediği için değil, Q hakkında neredeyse Tanrı’ya benzeyen bir figür olarak nasıl konuştukları, bu lingoyu kullanıyorlar, neredeyse aşağıya bakan bir kaide gibi davranıyorlar fırtınadan sonra dünyanın nasıl bir kaos içinde olacağını ve sabırlı olmaları ve başkalarının anlamalarına yardımcı olmak için bir öğretim rolü üstlenmeleri gerekecek.

Şiddetli bir şekilde arttı, TÜMÜNDEN Q hakkında konuşuyor, Q’dan başka günde 1-2 konuşmadan daha az bahsediyorum. Bunu duymak / konuşmak istemediğimde kızıyor. Beni SJW’lerle ve neyin yanlış olduğunu bugün insanlarla ilişkilendiriyorum. Q lingo’da konuşuyor, fırtına burada, büyük uyanış. Bana trene binmem veya geride kalmam gerektiğini söylüyorum. Vb.

Konuların birçoğu son 4 yıldır bu konu hakkında konuşabildiğim veya okuyabildiğim konular ve p-gate & media & Rothschild + global elit gerçeğinin akıl almaz kabulü ile ilgili, Aşılar, NWO, vs. Ama Q’dan bilgi alamadığım için, aslında yalan söylüyorum ve neler olduğunu gerçekten bilmiyorum.

Bu kişiliğini ve başkalarıyla nasıl etkileşime girdiğini etkiledi. Kısa öfkelenir, alternatif fikirlere karşı çok hoşgörüsüz hale gelir, bu derin tohumlu nefreti ‘liberallere’ (en sol ilerici) karşı geliştirir ve dürüstçe etrafındaki herkesin aptal olduğunu düşünür, çünkü sadece “bilmiyorlar veya anlamıyorlar” Gerçekten neler oluyor.

Onu nasıl çıkarabilirim?

Artık böyle yaşayamam! Q’yu takip etmesi, Q’ya inanması, komploları veya Q’nun ‘ne’ bıraktığını ‘araştırması umrumda değil – bu onun hayatını tüketmesi ve kişiliğini değiştirmesidir. Bu çok rahatsız edici ve bir şeyler yapmam gerekiyor. Neler yapabileceğim konusunda nereden soracağımı veya kime başvuracağımı bilmiyorum.

Başka bir arkadaş ya da aile üyesi bu Q kültüne düştü mü?

Burada neler yapabileceğime dair herhangi bir fikir veya öneriyi gerçekten takdir ediyorum. Lütfen.

kocamı özlüyorum ve sadece onu geri istiyorum

“Kocam Q deliğine düştü, onu nasıl çıkarabilirim?” için 50 yanıt

Kilis merkezden ben Emine. Selam herkese web sitesi süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım 25-04-2020 23:49:34

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım 26-04-2020 04:50:19

Antalya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 30-04-2020 19:26:30

Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Slm siteniz yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 03-05-2020 16:26:26

Aksaray merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 06-05-2020 05:27:02

Tokat merkezden ben elif yılmaz. Mrb siten vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 06-05-2020 23:18:57

Aksaray merkezden ben Gürbüz. Slm bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 14-05-2020 11:58:28

Bayburt merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 14-05-2020 11:58:37

Yozgat merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 14-05-2020 11:58:40

Kastamonu merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 14-05-2020 11:58:55

Batman merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşım süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım 23-05-2020 20:19:36

Kastamonu merkezden ben Aylin. Mrb sayfan inanki çok güzel, facebookta paylaştım 26-05-2020 22:29:18

Antalya merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siten süper ötesi mükemmel, tebrikler 07-06-2020 03:41:17

Nevşehir merkezden ben Gürbüz. Mrb siten inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım 08-06-2020 21:06:16

Düzce merkezden ben ahmet. Selam herkese web sitesi süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 12-06-2020 03:05:27

Gaziantep merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımın valla mükemmel, linkedinde paylaştım 20-06-2020 06:58:13

Aydın merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 01-07-2020 21:11:23

Antalya merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 18-07-2020 03:31:32

Uşak merkezden ben doruk. Merhabalar sayfan inanılmaz çok iyi, face de paylaştım 25-07-2020 00:15:22

Uşak merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web sitesi yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım 31-07-2020 09:29:36

Karabük merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımınız inanki hayran bıraktı, tebrikler 06-08-2020 23:34:59

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir