SS: https://en.wikipedia.org/wiki/Koch%27s_postulates

Koch’un önermeleri şu şekildedir:

• Mikroorganizma, hastalıktan muzdarip tüm organizmalarda bol miktarda bulunmalı, ancak sağlıklı organizmalarda bulunmamalıdır.

• Mikroorganizma, hastalıklı bir organizmadan izole edilmeli ve saf kültürde yetiştirilmelidir.

• Kültürlenmiş mikroorganizma, sağlıklı bir organizmaya verildiğinde hastalığa neden olmalıdır.

• Mikroorganizma, aşılanmış, hastalıklı deneysel konakçıdan yeniden izole edilmeli ve orijinal spesifik nedensel ajan ile özdeş olarak tanımlanmalıdır.

Yani, evet, teknik olarak Corona’nın gerçekte var olduğu kanıtlanmadı. Tıpkı HIV gibi. Çoğu insan buna inanmasa da inanmasa da bu sadece bir gerçektir.

Author

43 Comments

1. Trabzon dan kimler var. KOCH’UN POSTÜLATLARI – Virüsün var olduğuna dair bir kanıt yoksa tüm bunları nasıl yaşayacağız? Sadece ölüm sayılarına göre mi? Eğer öyleyse, ölüm oranına ne sebep oluyor? Sadece numara manipülasyonu mu? . selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hayran edici, sağolun , doruk – 287

2. Kayseri merkezden ben mehmet. Selamlar sayfa yeminle hayran bıraktı, saolun 31-12-2020 07:38:34

3. Selam sayfa inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım

4. Eskişehir merkezden ben banu. selamun aleyküm web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 31-12-2020 11:37:07

5. Bu konu : ” KOCH’UN POSTÜLATLARI – Virüsün var olduğuna dair bir kanıt yoksa tüm bunları nasıl yaşayacağız? Sadece ölüm sayılarına göre mi? Eğer öyleyse, ölüm oranına ne sebep oluyor? Sadece numara manipülasyonu mu? ” çok güzel. Slm paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , Aylin – 128

6. Bayburt dan kimler var. KOCH’UN POSTÜLATLARI – Virüsün var olduğuna dair bir kanıt yoksa tüm bunları nasıl yaşayacağız? Sadece ölüm sayılarına göre mi? Eğer öyleyse, ölüm oranına ne sebep oluyor? Sadece numara manipülasyonu mu? . Merhaba herkese sayfan gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 53

7. elif yılmaz Reply

Niğde merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 31-12-2020 11:43:48

8. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun

9. Bu konu : ” KOCH’UN POSTÜLATLARI – Virüsün var olduğuna dair bir kanıt yoksa tüm bunları nasıl yaşayacağız? Sadece ölüm sayılarına göre mi? Eğer öyleyse, ölüm oranına ne sebep oluyor? Sadece numara manipülasyonu mu? ” çok güzel. Merhaba web sitesi inanılmaz mükemmel, teşekkürler , hatice – 389

10. Diyarbakır dan kimler var. KOCH’UN POSTÜLATLARI – Virüsün var olduğuna dair bir kanıt yoksa tüm bunları nasıl yaşayacağız? Sadece ölüm sayılarına göre mi? Eğer öyleyse, ölüm oranına ne sebep oluyor? Sadece numara manipülasyonu mu? . merhaba arkadaşlar sayfa yeminle hayran edici, şukuladım , mehmet – 435

11. Artvin dan kimler var. KOCH’UN POSTÜLATLARI – Virüsün var olduğuna dair bir kanıt yoksa tüm bunları nasıl yaşayacağız? Sadece ölüm sayılarına göre mi? Eğer öyleyse, ölüm oranına ne sebep oluyor? Sadece numara manipülasyonu mu? . Merhaba bu web sitesi cidden güzel, teşekkürler , banu – 418

12. Bu konu : ” KOCH’UN POSTÜLATLARI – Virüsün var olduğuna dair bir kanıt yoksa tüm bunları nasıl yaşayacağız? Sadece ölüm sayılarına göre mi? Eğer öyleyse, ölüm oranına ne sebep oluyor? Sadece numara manipülasyonu mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 136

13. elif yılmaz Reply

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siten yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 31-12-2020 11:49:22

14. Merhabalar siten harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun

15. İzmir dan kimler var. KOCH’UN POSTÜLATLARI – Virüsün var olduğuna dair bir kanıt yoksa tüm bunları nasıl yaşayacağız? Sadece ölüm sayılarına göre mi? Eğer öyleyse, ölüm oranına ne sebep oluyor? Sadece numara manipülasyonu mu? . Merhaba herkese sayfa inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 260

16. Mersin dan kimler var. KOCH’UN POSTÜLATLARI – Virüsün var olduğuna dair bir kanıt yoksa tüm bunları nasıl yaşayacağız? Sadece ölüm sayılarına göre mi? Eğer öyleyse, ölüm oranına ne sebep oluyor? Sadece numara manipülasyonu mu? . selamun aleyküm sayfan vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , banu – 426

17. Bitlis dan kimler var. KOCH’UN POSTÜLATLARI – Virüsün var olduğuna dair bir kanıt yoksa tüm bunları nasıl yaşayacağız? Sadece ölüm sayılarına göre mi? Eğer öyleyse, ölüm oranına ne sebep oluyor? Sadece numara manipülasyonu mu? . selamun aleyküm paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , mehmet – 353

18. Mersin merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım 16-01-2021 18:47:34

19. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun

20. İstanbul merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 21-01-2021 04:18:52

21. Kırıkkale merkezden ben hatice. selamun aleyküm web sitesi harbiden mükemmel, twitter da paylaştım 21-01-2021 19:22:04

22. Bu konu : ” KOCH’UN POSTÜLATLARI – Virüsün var olduğuna dair bir kanıt yoksa tüm bunları nasıl yaşayacağız? Sadece ölüm sayılarına göre mi? Eğer öyleyse, ölüm oranına ne sebep oluyor? Sadece numara manipülasyonu mu? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 253

23. Bu konu : ” KOCH’UN POSTÜLATLARI – Virüsün var olduğuna dair bir kanıt yoksa tüm bunları nasıl yaşayacağız? Sadece ölüm sayılarına göre mi? Eğer öyleyse, ölüm oranına ne sebep oluyor? Sadece numara manipülasyonu mu? ” çok güzel. Selamlar web siten inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , – 346

24. Konya dan kimler var. KOCH’UN POSTÜLATLARI – Virüsün var olduğuna dair bir kanıt yoksa tüm bunları nasıl yaşayacağız? Sadece ölüm sayılarına göre mi? Eğer öyleyse, ölüm oranına ne sebep oluyor? Sadece numara manipülasyonu mu? . Mrb sayfan valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , hatice – 142

25. Merhabalar paylaşımın ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım

26. Bu konu : ” KOCH’UN POSTÜLATLARI – Virüsün var olduğuna dair bir kanıt yoksa tüm bunları nasıl yaşayacağız? Sadece ölüm sayılarına göre mi? Eğer öyleyse, ölüm oranına ne sebep oluyor? Sadece numara manipülasyonu mu? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 255

27. Merhabalar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım

28. Hakkari dan kimler var. KOCH’UN POSTÜLATLARI – Virüsün var olduğuna dair bir kanıt yoksa tüm bunları nasıl yaşayacağız? Sadece ölüm sayılarına göre mi? Eğer öyleyse, ölüm oranına ne sebep oluyor? Sadece numara manipülasyonu mu? . Mrb bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 293

29. Bu konu : ” KOCH’UN POSTÜLATLARI – Virüsün var olduğuna dair bir kanıt yoksa tüm bunları nasıl yaşayacağız? Sadece ölüm sayılarına göre mi? Eğer öyleyse, ölüm oranına ne sebep oluyor? Sadece numara manipülasyonu mu? ” çok güzel. Selam herkese web siten süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ahmet – 492

30. Sivas merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfan cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-02-2021 09:58:15

31. Tekirdağ merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 24-02-2021 01:19:03

32. Gürbüz Reply

Mardin dan kimler var. KOCH’UN POSTÜLATLARI – Virüsün var olduğuna dair bir kanıt yoksa tüm bunları nasıl yaşayacağız? Sadece ölüm sayılarına göre mi? Eğer öyleyse, ölüm oranına ne sebep oluyor? Sadece numara manipülasyonu mu? . Merhaba sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 305

33. Bu konu : ” KOCH’UN POSTÜLATLARI – Virüsün var olduğuna dair bir kanıt yoksa tüm bunları nasıl yaşayacağız? Sadece ölüm sayılarına göre mi? Eğer öyleyse, ölüm oranına ne sebep oluyor? Sadece numara manipülasyonu mu? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inan ki mükemmel, şukuladım , ziya – 145

34. Niğde dan kimler var. KOCH’UN POSTÜLATLARI – Virüsün var olduğuna dair bir kanıt yoksa tüm bunları nasıl yaşayacağız? Sadece ölüm sayılarına göre mi? Eğer öyleyse, ölüm oranına ne sebep oluyor? Sadece numara manipülasyonu mu? . selamun aleyküm web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , banu – 229

35. Gaziantep merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 08-03-2021 17:05:13

36. Gürbüz Reply

Sakarya merkezden ben Gürbüz. Slm siteniz inanılmaz çok güzel, şukuladım 14-03-2021 03:18:03

37. Trabzon merkezden ben Aylin. Mrb sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 16-03-2021 22:23:51

38. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” KOCH’UN POSTÜLATLARI – Virüsün var olduğuna dair bir kanıt yoksa tüm bunları nasıl yaşayacağız? Sadece ölüm sayılarına göre mi? Eğer öyleyse, ölüm oranına ne sebep oluyor? Sadece numara manipülasyonu mu? ” çok güzel. Mrb sayfa süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 453

39. Gürbüz Reply

Kocaeli merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 23-03-2021 13:55:13

40. Kütahya merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfan gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım 02-04-2021 23:44:26

41. Ağrı dan kimler var. KOCH’UN POSTÜLATLARI – Virüsün var olduğuna dair bir kanıt yoksa tüm bunları nasıl yaşayacağız? Sadece ölüm sayılarına göre mi? Eğer öyleyse, ölüm oranına ne sebep oluyor? Sadece numara manipülasyonu mu? . Selam web siten harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım , gaye – 297

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link