Kodak klonu

Şimdi bana deli deyin ama Kodak’ın dışarıdaki realistlerden biri olduğunu düşünüyordum ve onu yıllarca alaşağı ettiler, açlıktan öldüğünü ve hapishanede dövüldüğünü ve yardım almaya çalıştığını söyledi ve şimdi dışarıda ve sağlıklı sanırım mabye onlar onu öldürdüler ya da hala kilitli ve yardım almaya çalışırken onu susturmak için bu bakışı (muhtemelen gucci yelesine ne oldu) koydular ve benzer görünüm hazır olduğunda onu dışarı attılar ve bu yüzden wayne bunu yapmak için bırakıldı. daha gerçekçi görünüyorsun ama idk ben oldukça büyük bir Kodak hayranıyım ve bir şeyler garip görünüyor, siz ne düşünüyorsunuz bu benim 1. yazım

“Kodak klonu” üzerine 13 yorum

1. Bu konu : ” Kodak klonu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Gürbüz – 211

2. Kırklareli dan kimler var. Kodak klonu . Merhaba paylaşımınız inan ki hayran edici, tebrikler , ali – 63

3. Bu konu : ” Kodak klonu ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 369

4. Bursa dan kimler var. Kodak klonu . selam arkadaşlar web siteniz inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 372

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link