Şimdi bana deli deyin ama Kodak’ın dışarıdaki realistlerden biri olduğunu düşünüyordum ve onu yıllarca alaşağı ettiler, açlıktan öldüğünü ve hapishanede dövüldüğünü ve yardım almaya çalıştığını söyledi ve şimdi dışarıda ve sağlıklı sanırım mabye onlar onu öldürdüler ya da hala kilitli ve yardım almaya çalışırken onu susturmak için bu bakışı (muhtemelen gucci yelesine ne oldu) koydular ve benzer görünüm hazır olduğunda onu dışarı attılar ve bu yüzden wayne bunu yapmak için bırakıldı. daha gerçekçi görünüyorsun ama idk ben oldukça büyük bir Kodak hayranıyım ve bir şeyler garip görünüyor, siz ne düşünüyorsunuz bu benim 1. yazım

Author

26 Comments

1. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese siteniz inanılmaz hayran edici, teşekkürler

2. selam arkadaşlar sayfa vallaha iyi, facebookta paylaştım

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kodak klonu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Gürbüz – 211

4. Kırklareli dan kimler var. Kodak klonu . Merhaba paylaşımınız inan ki hayran edici, tebrikler , ali – 63

5. Gürbüz Reply

Merhaba herkese sayfa ciddiyim güzel, facebookta paylaştım

6. Aydın merkezden ben emin. Mrb paylaşım cidden dikkat çekici, saolun 11-02-2021 07:54:24

7. Bu konu : ” Kodak klonu ” çok güzel. Slm web siten valla mükemmel, teşekkürler , Hasan – 368

8. Tunceli dan kimler var. Kodak klonu . Slm sayfanız inanki çok güzel, tebrikler , memo – 442

9. Bu konu : ” Kodak klonu ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 369

10. Samsun merkezden ben ali. Slm sayfan gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım 19-02-2021 16:02:10

11. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha çok iyi, sağolun

12. Bursa dan kimler var. Kodak klonu . selam arkadaşlar web siteniz inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 372

13. Bu konu : ” Kodak klonu ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , memo – 223

14. Yozgat dan kimler var. Kodak klonu . selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , Hasan – 415

15. Siirt merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-03-2021 15:19:00

16. Trabzon dan kimler var. Kodak klonu . Merhaba paylaşımın yeminle hayran edici, sağolun , memo – 103

17. Diyarbakır merkezden ben ziya. Selam herkese sayfan inanki ilgi uyandırıcı, saolun 26-03-2021 05:01:52

18. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar siteniz inan ki çok güzel, twitter da paylaştım

19. Selamın aleyküm paylaşım cidden iyi, sosyal medyada paylaştım

20. Bu konu : ” Kodak klonu ” çok güzel. Selam herkese web siteniz ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 257

21. Karabük dan kimler var. Kodak klonu . Selamın aleyküm paylaşım yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 317

22. Bu konu : ” Kodak klonu ” çok güzel. Slm sayfanız gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , – 152

23. Denizli dan kimler var. Kodak klonu . Merhaba paylaşımınız cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 120

24. Bu konu : ” Kodak klonu ” çok güzel. Selam paylaşımın cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , memo – 344

25. Bu konu : ” Kodak klonu ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 23

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link