Kodlanmış Ünlü Röportajları

2020 yılında gerçekleşen birçok ünlü röportajını izliyorum ve genel bir kıyamet teması seçmeye başladım (hmm … merak ediyorum neden?!?) Görüşmecilerin çoğunun belirli türlerde soru sorduğunu fark ettim. ünlülerin benzer şekillerde yanıtladığı sorular, kasıtlı olarak diğer ünlülerle aynı türden kodlanmış kelimeleri içeren sorular. Ben sadece pizza ve makarnadan ve daha önce tanımlanmış olan birkaçından bahsetmiyorum. Köpekleri veya kedileri olup olmadığı, bir kadeh şarabın tadını çıkarması, bira içmesi, patates kızartması, elma sirkesi, elma, muz vb. Hakkında konuşmaya devam ediyorlar. Bu garip yanıtların gerçekte ne anlama geldiğini açıklayan güncellenmiş bir terim listesi var mı? ? Tekrarlanmaya devam eden diğer referansları veya cümleleri öğrendim, ancak bunlar muhtemelen şeytani ritüel cadılık alemindeler.

“Kodlanmış Ünlü Röportajları” üzerine 15 yorum

1. Düzce merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımınız cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 08-09-2020 02:45:59

2. Manisa merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden çok iyi, face de paylaştım 08-09-2020 05:43:32

3. Burdur merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım 08-09-2020 06:45:39

4. Ağrı merkezden ben gaye. Merhabalar web sitesi inanki hayran edici, twitter da paylaştım 17-09-2020 13:01:09

5. Balıkesir merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan valla mükemmel, teraziye tıkladım 21-09-2020 03:44:02

6. Bu konu : ” Kodlanmış Ünlü Röportajları ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ahmet – 42

Yorum yapın