Daha fazla insanın her şeyden çok aldatılmasına neden olan bir şey vardır ve o da kolaylıktır. İnsanların bir şeyleri yapmasını kolaylaştırırsanız, sorgulama olasılıkları azalacaktır. Çoğu insan, kendilerini daha çok çalışmak zorunda bırakan bir şeye inanmak istemez, bu yüzden sadece en kolay olanı kullanırlar. Bu tembel zihniyetin kurbanı olmak istemiyorsak, kendi içimizde bunun farkında olmalı ve dikkatli olmalıyız. Uygun doktrinler tarafından kandırılmanıza izin vermeyin.

Author

68 Comments

1. elif yılmaz Reply

Selamlar web siten süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

2. Selam paylaşımınız cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Bingöl merkezden ben gaye. Merhabalar web siten cidden hayran edici, teraziye tıkladım 28-09-2020 15:55:41

4. elif yılmaz Reply

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. Slm bu web sitesi süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım 28-09-2020 17:30:07

5. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfa inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım

6. Selam web siten gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım

7. Gümüşhane merkezden ben ahmet. Selam herkese siteniz vallaha hoşuma gitti, sağolun 02-10-2020 09:05:41

8. Kütahya merkezden ben ali. selamun aleyküm siten vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:18:24

9. elif yılmaz Reply

Merhaba web siten vallaha billaha iyi, teşekkürler

10. Kırklareli merkezden ben ali. Mrb web siten vallaha dikkat çekici, sağolun 09-10-2020 05:07:38

11. Tokat merkezden ben Emine. Merhaba herkese bu web sitesi valla çok güzel, teraziye tıkladım 09-10-2020 23:09:25

12. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşım ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım

13. Gaziantep merkezden ben . Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım 19-10-2020 05:19:26

14. Bu konu : ” Kolaylık Öldürür ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 329

15. Siirt dan kimler var. Kolaylık Öldürür . Mrb paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , banu – 68

16. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler

17. Bu konu : ” Kolaylık Öldürür ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , Aylin – 188

18. Slm sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

19. Van merkezden ben ali. Merhabalar web siten ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 14-11-2020 14:03:40

20. Denizli dan kimler var. Kolaylık Öldürür . Mrb paylaşım harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 37

21. Bu konu : ” Kolaylık Öldürür ” çok güzel. Slm web siteniz inanki çok iyi, twitter da paylaştım , ziya – 283

22. Mrb web siten ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler

23. Ağrı dan kimler var. Kolaylık Öldürür . Selam herkese paylaşım inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , gaye – 54

24. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

25. Şırnak dan kimler var. Kolaylık Öldürür . Merhaba siteniz valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 357

26. Kayseri dan kimler var. Kolaylık Öldürür . Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , doruk – 121

27. Tekirdağ merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok güzel, tebrikler 09-12-2020 05:34:41

28. Bursa merkezden ben ahmet. Selamlar siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 15-12-2020 22:43:23

29. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kolaylık Öldürür ” çok güzel. Merhaba web sitesi inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 257

30. Yozgat merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 26-12-2020 06:24:11

31. Slm paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler

32. Bu konu : ” Kolaylık Öldürür ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 89

33. Eskişehir dan kimler var. Kolaylık Öldürür . Selam herkese paylaşımın cidden mükemmel, saolun , ali – 208

34. elif yılmaz Reply

Antalya merkezden ben elif yılmaz. Mrb siten süper ötesi hayran edici, şukuladım 31-12-2020 01:27:22

35. Eskişehir dan kimler var. Kolaylık Öldürür . Slm siteniz gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , emin – 420

36. selamun aleyküm web sitesi harbiden hayran edici, teraziye tıkladım

37. Osmaniye dan kimler var. Kolaylık Öldürür . Merhaba herkese sayfan cidden hayran edici, face de paylaştım , banu – 403

38. Batman dan kimler var. Kolaylık Öldürür . Selamlar paylaşımın vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , ahmet – 496

39. Kilis merkezden ben memo. Merhabalar sayfan valla mükemmel, sağolun 18-01-2021 22:58:21

40. Iğdır dan kimler var. Kolaylık Öldürür . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 18

41. Malatya merkezden ben Hasan. Merhaba sayfa inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 10-02-2021 07:31:44

42. Edirne dan kimler var. Kolaylık Öldürür . Selam herkese web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 158

43. Mrb paylaşım inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

44. Gürbüz Reply

Trabzon dan kimler var. Kolaylık Öldürür . Slm paylaşım inan ki iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 395

45. Bu konu : ” Kolaylık Öldürür ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın harbiden hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 111

46. Bu konu : ” Kolaylık Öldürür ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanki çok güzel, twitter da paylaştım , banu – 168

47. Bu konu : ” Kolaylık Öldürür ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha iyi, şukuladım , emin – 455

48. selamun aleyküm paylaşım cidden güzel, facebookta paylaştım

49. Kırşehir merkezden ben banu. Mrb siten inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 25-03-2021 16:14:52

50. Bu konu : ” Kolaylık Öldürür ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 153

51. Malatya dan kimler var. Kolaylık Öldürür . Selamlar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , doruk – 168

52. Trabzon dan kimler var. Kolaylık Öldürür . Selam sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , emin – 316

53. Bu konu : ” Kolaylık Öldürür ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 97

54. Kırıkkale merkezden ben memo. Selam herkese siteniz inanki hayran edici, şukuladım 07-04-2021 10:06:58

55. Bu konu : ” Kolaylık Öldürür ” çok güzel. Merhaba siteniz inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 120

56. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kolaylık Öldürür ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , elif yılmaz – 310

57. Bu konu : ” Kolaylık Öldürür ” çok güzel. Mrb siten valla iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 42

58. Merhabalar paylaşım inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

59. Bu konu : ” Kolaylık Öldürür ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , gaye – 215

60. Siirt dan kimler var. Kolaylık Öldürür . Slm web siten valla çok iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 261

61. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

62. Amasya dan kimler var. Kolaylık Öldürür . merhaba arkadaşlar sayfan harbiden çok güzel, şukuladım , gaye – 96

63. Bu konu : ” Kolaylık Öldürür ” çok güzel. Selamlar sayfanız valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , – 211

64. selam arkadaşlar paylaşım vallaha dikkatimi çekti, şukuladım

65. Tekirdağ merkezden ben memo. Selam herkese sayfan inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-06-2021 15:04:52

66. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link